Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 24 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Αν και κουρασμένος από την όλη μέρα, νυσταγμένος και απίστευτα εκνευρισμένος (λόγω τάνας)
θέλω να πω 2 πράγματα για να μην την πατήσουν και άλλοι.

Πέρασα σήμερα, ξημερώματα Τρίτης από τον εν λόγω οίκο αφού είχα γυρίσει σχεδόν όλα τα άλλα καταστήματα
φθηνής,πρόσκαιρης, βρώμικης ηδονής και βλέποντας τη Βίκη χωρίς σουτιέν και με ωραίο κορμάκι στο σαλονάρισμα
είπα δεν γαμιέται, ας πάω.

Δεν είχε πελάτη οπότε ήρθε αρκετά γρήγορα στο δωμάτιο και με έπιασε με το μποξεράκι το οποίο μου το
τράβηξε λέγοντας μου ξερά, "βγάλτο".
Πάω να την ακουμπήσω και μου λέει κάτι περίεργα που δεν κατάλαβα και μετά "κάτσε στο κρεβάτι εκεί στην άκρη".
Λέω δεν θα τα πάμε καλά.....
Τέλος πάντων ξαπλώνω και μου πιάνει το πεσμένο εργαλείο και το έκανε σαν παιχνίδι, γύρω γύρω και μετά μου τον τίναζε...Χμμμ;Χμμμ;
Τη ρωτάω το όνομά της και επαναλάμβανε αυτά που τη ρώταγα χωρίς να απαντάει. Με τα πολλά κατάφερα να συννενοηθώ.
Περνάει καπότα σε πεσμένο εργαλείο και ξεκινάει μια αδιάφορη πιπα κοιόντας το ρολόι της που και που.
Είχα ξενερώσει με την όλη φάση αλλά ήρθα σε μια ικανοποιητική στύση οπότε και της είπα να κάτσει στα 4.
Πάω να της τον βάλω και έλεγε κάτι δικά της πάλι.
Μετά από ένα περίπου λεπτό τραβιέται από μόνη της και κάθετε ανάσκελα ενώ είχα βρει ρυθμό και είχε τυλίξει τα πόδια της στα δικά μου.
Άρχισε να λέει πάλι τα δικά της και ξενέρωσα με αποτέλεσμα να μου πέσει.
Τη ρώταω γιατί έφυγες που σε είχα στα 4 και μου λέει ότι την έσπρωχνα!!!!!! Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Την έδιωξα γιατί δεν υπήρχε περίπτωση να χύσω, ντύθηκα και έφυγα.

Να σημειώσω ότι τα περί μαστούρας που έλεγε και προηγούμενος πελάτης ισχύουν.

Έχει ωραίο κορμάκι και βυζάκια αλλά μέχρι εκεί. Στο δωμάτιο την πατάς.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 06, 2013
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
πουτσα_μπαλα_και_τραμπαλα
Μέλος
Εγγραφή:
17 Μαϊ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
14
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Αυγούστου, 2013
Για να γελας ειναι....Μην χαλιεσε...τυπε μου...Οταν μου τυχενουν τετοια τις λυπαμε...διοτι ειναι λογο κακομεταχειρισις απο νταβα το πιο συνηθησμενο αυτο ειναι,,,Απλα κλαις τα λεφτα σου αυτη ειναι η μαλακια...Κεφάλι σε τοίχο!
06 Αυγούστου, 2013
Που τα βρίσκουν όλα αυτά τα βλήματα και τα φέρνουν να παριστάνουν τις πουτάνες και να χάνει ο κοσμάκης τα λεφτά του;
Κάνει διαγωνισμό το Υπουργείο Πορνείας ή τα μαζεύουν από τον πεζόδρομο με τα πρεζόνια στην Ιάσωνος;
ΑΒ
Αρης Βελουχιωτης
06 Αυγούστου, 2013
Δεν πηγες με τη Βικη, η Βικη εχει εξαφανιστει εδω και λιγο καιρο.
Πηγες με την Μαρια νομιζω τη λενε, γνωστη και ως "Παμε Παμε" Γλώσσα
Απιστευτο μπαζο εισαι Ηρωας.
Και απο υπηρεσιες οντως χαλια απ οτι μου πε και ενας φιλος συναγωνιστης
C
COBRA1986
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3