Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Κατεβαίνω μια βόλτα μιας και τα χα παίξει με τις πολλές ώρες δουλειάς, με σκοπό να βρω την Αλιόνα να μου τον καραμελώσει.
Η Αλιόνα άφαντη, στα άλλα σπιτακια της Διδύμου η μία χειρότερη από την άλλη.
Μπήκα σε 2-3 σπιτάκια στη Φυλής όπου δεν μου άρεσε κάτι, και κατευθύνθηκα προς Φωκαίας και Αχαρνών.
Εκεί, ανέβηκα πάνω, οπου ήταν μια με αγελαδίσιες βυζάρες, αλλά τελικά δεν μπήκα.
Κατευθύνθηκα στο διπλανό, Φωκαίας 27 και Αχαρνών, όπου ηταν η Μαρία το κοντοπούτανο. Μου άρχισε τα νάζια,"έλα να σε κάνω άντρα", κλπ αλλά δεν μπήκα.
Πήγα στην Αγκύρας, όπου πίστευα ότι θα βρω κάτι καλό, είχε ένα πολύ καλό μιλφ ονόματι Μίλα, παρ'ολα αυτά δεν μπήκα.
Και ενώ ήμουν έτοιμος να γυρίσω σπίτι, ανεβαίνω στο Φωκαίας στη Μαρία...δινω το 20άρι...μπαίνω μέσα...και πριν προλάβω να πλύνω τον πούτσο μου έχει μπει μέσα. Εγώ είμαι ακόμα με τα παπούτσια, και τα ρούχα και πλένω τον πούτσο μου...ξαπλώνει αυτή, γδύνομαι εγώ...και μου κάνει ένα απίστευτο γαμήσι...γλυψίματα παντού, πολύ καλή πίπα, έκατσε και λίγο παραπάνω αφότου τελειωσα, ενώ ήμασταν ήδη αρκετή ώρα στο δωμάτιο.
Και όλα αυτά, ενώ έκανε διπλοβάρδια και η ώρα ήταν κοντά 9...για την ακρίβεια 9.08 ήμουν στον ηλεκτρικό με κατευθυνση για το σπιτι...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 04, 2013
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Q
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού