Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 174 10
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Αγαποιτοι μου φιλοι αν και καιρο μπαινω στην σελιδα δεν εχω ξανασχολιασει απλα παιρνω ιδεες για τσαρκες.Ειμαι φανατικος της Αλκαμενους 117 εδω και 6 μηνες με ΙΒΑΝΑ,ΤΖΟΥΛΙΑ. Πηγα να βρω την Ιβανα μου και εκεινη την ευγενικη κοντομαλα τσατσα που παντα με προσεχε με το χαμογελο και την καλη κουβεντα στο στομα.Αλλα ουτε Ιβανακι βρηκα,ουτε την τσατσα.Περιμενωντας στο σαλονι ειδα για πρωτη φορα πολυ βρωμα και κατι περιεργες καμερες καλα καμουφλαρισμενες που δεν υπηρχαν ηρθε μια σκατοτσατσογρια και παρουσιασε την Ριτα με πολυ σαλτσα.Ψηθηκα γιατι βαριωμουν και την ζεστη και περασα μετενιωνωντας μετα τα 25ευρω.ΜΑΠΑ ΤΟ ΚΑΡΠΟΥΖΙ...φιλακια χαδακια ψευτοφωνουλες και χυσιμο χαλια,οχι στο στομα οπως η Ιβανα μου.Υποψιασμενος απο το σαλονι με τις καμερες πανω απο τον μεγαλο καθρεφτη και τους δυο προβολεις ψαχνωμουν και στο δωματιο αλλα πολυ σκοταδι ρε παιδες,βγαινωντας αποφασησα πως δεν θα ξαναπαω... ξενερωσα ασε να ειμαι ησυχος μην εχει και μεσα καμερες αφου υπαρχουν και νυχτος απο δαφτες.ΠΑΙΔΙΑ ΠΡΟΣΟΧΗ.....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 13, 2008
Όνομα κοπέλας
Ρίτα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού