Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
η επισκεψη εγινε στις 17;30 2 κοπελες στη βαρδια η ολγα και η σιμονα.....για την ολγα εχω γραψει κριτικη,τα ειχε παει μια χαρα...η σιμονα σαν γυναικα παντα κατα τα δικα μου γουστα ειναι πιο ομορφη κορμι λαμαπαδα ομορφο προσωπακι καλο βυζακι αν και λιγο νερουλο αλλα σε καλο μεγεθος θα ελεγα 2 - 21/2......τσαχπινα στο σαλονι και ειπα να τη δοκιμασω!Κουλμπηκε μετα απο 5 λεπτα στο δωματιο με καλη διαθεση καποιες αγκαλιτσες στα ορθια μου εβαλε τις βυζαρες στα μουτρα μιας και ειδε πως μου αρεσαν και μετα με ξαπλωσε και εκανε καποια ψιλοπροκαταρκτικα οπως φιλακια στο σωμα στις θηλες μου και κατεβηκε για πιπα φορωντας μου την καποτα........η πιπα της με εντονο ρυθμο καπως βιαστηκη χωρις να ειναι κατι το ιδιαιτερο εγλειψε και λιγο αρχιδια.....το κακο ηταν πως δεν μπορουσα να καυλωσω με τιποτα η στυση μου ηταν στο 40-50% μου ξαναδωσε καποια φιλακια στο λαιμο και στο στηθος και κανα δυο γλωσσοφιλα αλλα τζιφοςMoney Mouthαφου καταλαβα οτι δεν θα λειτουργησω την εβαλα και με τελειωσε με μαλακια..συμπερασμα 10 ευρω για μαλακια!!!δεν κατηγορω την κοπελα μαλον εγω δεν ειχα τα κεφια νου γ αυτο και ο τιτλος ορ=τι ολα ειναι στο μυαλο,,,,,,παρ οτι η κοπελα ειναι ευδιαθετη και λιγο παιχνιδιαρα δεν καταφερε να με καυλωσειΧμμμ;δυσκολο να την ξαναπαρω.....θα δειξει....ο χωρος καλος για μεταξουργειο η τσατσα η κλασικη ξανθια ρωσσιδα αν θυμαμαι καλα!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 03, 2013
Όνομα κοπέλας
Σιμόνα
Υπηρεσίες
kayto_sperma
Μέλος
Εγγραφή:
30 Μαρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
21
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού