Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
η επίσκεψη έγινε ξημερώματα Κυριακής προς Δευτέρα μερικά λεπτά μετά τις 00.00(00.15) , έχοντας σχηματίσει καλό παρεάκι εκλεκτοί συναγωνιστές που είναι και μάχιμοι
και όχι καρεκλάτοι πιανίστες του πλήκτρολογίου....για λίγο δεν προλάβαμε τα τσιμπουκάδικα στην Διδύμου ανοιχτά , γυρίσαμε και ανεβήκαμε την Φωκαίας , μπήκαμε στο
σπίτι που είναι κάτω όχι στον όροφο , όλο το σαλόνι δικό μας , εμφανίστηκε η Αλεξάνδρα , καστανή καλό ύψος γύρω στο 1.73 την έκοψα , με κανονικό σώμα(κανονικών κιλών)
και 2άρια βυζιά , ωραία μάτια σχηματικά που γινόντουσαν ακόμα πιο ωραία με το βάψιμο που είχε , πολύ περιποιημένη(νύχια χεριών και ποδιών βαμμένα ίδιο χρώμα) και καθαρή ,
στο δωμάτιο ήρθε και την είδα εμφανέστατα τρακαρισμένη...της έπιασα την κουβέντα και πραγματικά η κοπέλα λύθηκε...το έβγαλε απο μέσα της , λοιπόν είναι απο την Πολωνία
28 χρονών , έχει έξι χρόνια στην Ελλάδα , ελληνικά τα μιλάει πάρα πολύ καλά , και τα έξι προηγούμενα χρόνια δούλευε σε cafe-bar στην silvercity , μέχρι που τον Μάιο έζησε
και αυτή τι σημαίνει απόλυση και ανεργία , λόγω υποχρεώσεων δεν μπορούσε να μείνει με σταυρωμένα τα χέρια , κάποιοι "γνωστοί" της την έφεραν στην δουλεία όπου δουλεύει
2 μήνες , συνήθος απέναντι στο 24 τρίτη βάρδια , σόλο ή και με την αγάπη , έδω ήρθε και δουλεύει λόγω της "εξαφάνισης"της Μαρίνας ....μάλιστα ήταν ενοχλημένη γιατί
πολλές φορές τώρα πρέπει να δουλέψει διπλοβάρδιες ,βέβαια ελπίζει από τον Σεπτέμβριο να βρεί κάτι άλλο και να σταματήσει , εγώ τις το εύχομαι , αφού τα είπαμε αυτά
(μην φανταστείτε κάνα 3λεπτο μιλούσαμε , απλά μιλούσε λές και είχε φάει γλιστρίδα)της είπα να ξεκινήσουμε , είχε καθίσει παράλληλα με εμένα αλλά σε απόσταση , βέβαια λόγω
των μακριών χεριών μου την έφτανα και έπαιζα με το μουνάκι της και λίγο με το κωλαράκι της , αυτή είχε πάρει τον πούτσο μου και τον "έπαιζε" τόσο χαλαρά λές και φοβόταν
μη σπάσει όπου λόγω και τον δύό μεσημεριανών καταθέσεων μου δεν έβλεπα να με καυλώνει , όταν έφτασε σε ένα άλφα επίπεδο στύσης της είπα να τον πάρει στο στόμα , πάει να
ανοίξει το προφυλακτικό , και τις λέω ότι θέλω χωρίς , μου λέει ότι δεν κάνει χωρίς , της λέω ότι εγώ πέρασα γι αυτό το πρόγραμμα και ότι το ανακοίνωσε η υπηρεσία στο σαλόνι...
με την αφέλεια της μου απάντησε ναι έτσι κάνει για να περνούν οι πελάτες...., αφού με έβαλε να ξαναπλυθώ και μπροστά της και αφού πέρασα απο τέστ μυρωδιάς από την μύτη της ,
πλησίασε το πούτσοκέφαλο μου και έβγαζε την γλώσσα της άκρη άκρη όπως κάνουν οι σαυρίτσες ,έγλυψε και μια δυο φορές το κεφαλάκι , επειδή πραγματικά είχα καλή διάθεση δεν ήθελα
να την ταλαιπωρήσω και της είπα να μου περάσει προφυλακτικό , το βγάζει απο την συσκευασία του το ανοίγει φορώντας το σε δυο δάχτυλα της και έπειτα πάει να μου το φορέσει...
της λέω τι κάνεις , δεν μπορείς να μου το βάλεις τώρα..όχι μπορώ μου λεέι , ναι το ξέρω ότι μπορείς της απαντάω απλά τώρα δεν κάνει , σηκώθηκα πήρα ένα προφυλακτικό απο την βερμούδα
μου και το φόρεσα μόνος μου , στο μεταξύ η τσα τσα περίπου στο 7λέπτο(μου το επιβεβαίωσαν μετά τα παιδιά ότι τόσος χρόνος είχε περάσει μιας και με περίμεναν απ έξω)χτύπησε την πόρτα ,
αυτό άγχωσε την Αλεξάνδρα ακόμα περισσότερο και μου είπε πρέπει να αρχίσουμε γιατί και εγώ πρέπει να φύγω και εσύ να τελειώσεις , την έστησα στα τέσσερα , καλή στάση σώματος αλλά απαθέστατη
σαν άγαλμα ,μπήκα βγήκα 5-6 φορές στο μουνί της και της λέω γύρνα , δεν θα μπορέσω θα χύσω στα βυζιά σου(ανακοινώθηκε τελειωτικό στα βυζιά)ξάπλωσε ανάσκελα εγώ ήρθα στο πλάι της και προσέγγισα
τα βυζιά της και άρχιζα να τον παίζω , αυτή ήταν στον κόσμο της και μου έλεγε ότι πρέπει να βρει δουλεία , μετα απο λίγο έχυσα στα βυζιά της , σηκώθηκε πλύθηκε μου είπε ότι είμαι πολύ καλός
κύριος με καληνύχτισε και έφυγε.....δεν θα σχολιάσω τίποτα σαν επίλογο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 29, 2013
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.968
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Ιουλίου, 2013
Και εμεις μαλλον δεν μπορουμε να κανουμε καποιο σχολιο Χμμμ;
31 Ιουλίου, 2013
Καρεκλατοι πιανιστες του πληκτρολογιου λεει χαχαχαχαχα Κουλ

Παντως η δικια μου εμπειρια με την Αλεξανδρα προ λιγων ημερων ηταν καλη. Οχι τιποτα σπουδαιο αλλα τα τιμησε τα λεφτα της.
C
COBRA1986
31 Ιουλίου, 2013
....."ξάπλωσε ανάσκελα εγώ ήρθα στο πλάι της και προσέγγισα τα βυζιά της και άρχιζα να τον παίζω , αυτή ήταν στον κόσμο της και μου έλεγε ότι πρέπει να βρει δουλεία "....
Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο χαχαχαχαχα.. να'σαι καλά έλιωσα
03 Αυγούστου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

φυσικά και μπορείς...
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4