Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 273 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
επίσκεψη στην Μπιάνκα η οποία σήμερα έκανε φουλ πρόγραμμα όπως είπε η ευγενέστατη τσατσά.
το μωρό δεν άργησε να έρθει στο δώμα. μου ζήτησε να ξαπλώσω και ανέβηκε από πάνω μου και τριβόταν πάνω στον πούτσο μου ενώ έδωσε και ένα δυο φιλιά στο λαιμό ενώ προσπάθησε και καλά να δαγκώσει Χμμμ; κιόλας αλλά την απέτρεψα άμεσα.
την ζήτησα να βάλει το λάστιχο και ξεκίνησε μία αεροπίπα ή ίσως κάτι από πίπα ρουφώντας ελαφρά μόνο το κεφάλι.
σε προτροπή μου για λίγο πιο βαθιά πίπα αρνήθηκε κάνοντας νόημα ότι θα πνιγείΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
της είπα να γυρίσει για να της τον βάλω στο κωλί της και αφού έβαλε κρέμα στο λάστιχο, στήθηκε στα 4 και έγινε η είσοδος.
έχει στενό κωλί και αφού της τον κάρφωσα όλον, την ξάπλωσα μπρούμυτα και την ξέσκισα. ΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμης
έλεγε σιγά - σιγά γιατί πονάει, αλλά αυτή ήταν η τιμωρία της για την αερόπιπά της.Γερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστης
το τέλος δεν άργησε να έρθει. η έξοδος συνοδεύτηκε από αρκετή μερένταΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
αν βελτιώσει την πίπα της, θα είναι καλή για ξέσκισμα του γκρόβερ καθότι είναι αρκετά σφικτό, προς το παρόν τουλάχιστον.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 30, 2013
Όνομα κοπέλας
Μπιάνκα
Ανώτερος
Εγγραφή:
10 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
123
Likes:
1.679
Πόντοι:
8.445
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Ιουλίου, 2013
και αυτη μερεντα....τελικα δεν βλέπω καμία βελτίωση για την μπιανκα
J
J_K
30 Ιουλίου, 2013
το πιο καθαρο κωλαρακι το ειχε η αντζελα μου φαινεται...κανα νεο ?
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2