Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 155 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
κατα το μεσημερακι και πριν παω στην δουλεια ειπα να περασω να δω αν ηταν εκει το κατεμε στανταρακι που ονομαζετε ΒαλεριαΈρωταςΈρωτας με το που εμφανιστικε χωρις να ακουσω καν το προγραμμα εδωσα το μπλε εισητηριο και κατεφθινθικα στο κεντρικο δωματιο γιατι το δεξιο που ειναι και ποιο ανετο ηταν ακομα προηγουμενος επισκεπτης.μετα απο δεκαλεπτη αναμονη λογο του οτι περναγανε και αλλοι και φευγανε ερχετε το μωρο που απο τις υπολοιπες περιγραφες το μονο που εχει αλλαξει ειναι τα μαλλια της που τα εκανε καστανα και τα εφερε οριακα στο κατω μερος του προσωπου.με το που μπαινει μετα τα τυπικα που χάθηκες και αλλες τετοιες βλακειες ερχετε κοντα μου και μου αρχιζεισε κατι πιπιλισματα στο στερνο με πορεια προς τα κατω εκει την σταματαω και την βαζω να κατσει στο κρεβατι της ανοιγω τα ποδια να δω το μικρο γατακι της που παντα ειναι καλοξυρισμενο και εβοδιαστο και την αρχιζω σε ενα γλιφομουνι μεχρι να νιοσω τα πρωτα υγρα της,με το που παω να σηκωθω μου πιανει το εργαλειο με τα ποδια της που και αν δεν ειμαι καθολου φαν το ευχαριστηθικα και κρατησε κανα τριλεπτο μετα που ξεκιναει μια πιπα στα ορθια και μετα απο λιγο της ζητησα 69 για να εχω διπλη ευχαριστηση στην συνεχεια αλλαξαμε κανα δυο στασεις που εβγαζε κατι κραβγουλες ευχαριστησης και το τελειωμα ηρθε με αυτη μπρουμητα και εγω απο πανω της να της ζουλαω τα υπεροχα βυζια της. σε ολη την διαρκεια ανταλασαμε φιλια στο στομα και κανα 2 μετα απο επιμονη μου με γλωσσα.
Υγ θα ειναι στον οικο μεχρι περιπου της 20 Αυγουστου και θα επιστρεψει μεσα Σεπτεμβρη
για σιγουρες καταθεσεις αξιζει!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 29, 2013
Όνομα κοπέλας
Βαλέρια
iord
Μέγας
Εγγραφή:
10 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
14
Πόντοι:
4.175
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού