Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 93 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Σημερινη επισκεψη με μοναδικο σκοπο να βρω την Νικολ...Αντι αυτης σημερα πετυχα την Σονια,νεαρη κοπελα στα 24 ετη,κοντη,μελαχροινη (Ρουμανα ή Βουλγαρα),με μεγαλα φυσικα βυζια,με ωραιες ρωγες σκουρες,μετριο εως ασχημο/αδιαφορο προσωπο...επιπεδο Μεταξουργειο σε εμφανιση....λογω της ελλειψης εναλλακτικων εδωσα στην ευγενεστατη τσατσα το αντιτιμο του απλου (35),παρολο που η Σονια δεν μου γεμισε το ματι εξ αρχης απο το σαλονι....ΓλώσσαΓλώσσα
Περασα στο καθαρο κλιματιζομενο δωματιο...καθαρα σεντονια,παντοφλες,ο νιπτηρας -επιτελους- φτιαχτηκε κ δεν σταζει,κρεμοσαπουνο αραιομενο,χαρτι κουζινας,καδος,καρεκλα σκηνοθετη για να ακουμπας τα ιματια σου...κομπλε ολα...
Ηρθε κ η Σονια,αρχισαμε το χαζο-social ,κ ενω μιλουσαμε κατεβασε το κοκκινο νυχτικο που φορουσε προς τα κατω,ελευθερωθηκαν τα μεγαλα φυσικα βυζια της που κρεμανε προς τα κατω..ωραιες ρωγες,μεγαλες κ σκουρες,αρχισα αμεσως το μπαλαμουτι κ αυτη συνεχισε να μιλαει κ να μου το ψιλοπαιζει στο χερι...μου ηρθε κ μια ελαφρια μυρωδια τσιγαριλας απο την ιδια -μιας κ γω δεν καπνιζω....αμεσως περασμα προφυλακτικου,στηθηκε διπλα μου ωστε να εχω προσβαση σε κωλο,μουνι κ βυζια κ επιδοθηκε σε μια τυπικη/μετρια πιπα χωρις αρχιδογλυψιμο με εμφαση στην βαλανο...εβαζε κ δοντι,σταματαγε κ συνεχιζε να μιλαει,ξανατσιμπουκωνε κ ξανα τα ιδια...Money MouthMoney MouthMoney Mouth...γαμησετα....
Της λεω απο πανω, μου λεει ελα εσυ απο κατω...την βαζω στα 4 αρχιζω να σφυροκοπαω,ανοιξε καλα τα μπουτια της κ τον επαιρνε ολον μεσα....αλλα κατι κωλοτριχες που ειδα στην κωλοτρυπιδα της,λιγο η μυρωδια του τσιγαρου-που μου εσπαγε την μυτη,λιγο του οτι πηγα να πιασω μουνι κ κατα λαθος επιασα τα πατσοκοιλια της με ξενερωσαν κ ειχα την πρωτη πτωση....Money Mouth
αλλαγη σε ιεραποστολικο,εδωσα -πηρα,αρχισε να με ρωτα κατι ασχετα κ να μου μιλαει για κατι δικα της,ξενερωσα ολικως κ βγηκα...τελειωμα με handjob με εμενα να χαΐδευω απλα τα βυζια της...ευγενικη,αλλα δεν,δεν,δεν....σου μιλαει την ωρα του σεξ για ασχετα κ δεν κανει τιποτα μεσα στο δωματιο για να σε πικαρει σεξουαλικα...κοπελες με κατωτερη εμφανισιακη κατασταση θα επρεπε να σου δινουν την πουτσα στο χερι μεσα στο δωματιο....Αντι αυτου εφαγα υπηρεσιες -επιπεδου Μεταξι -με 35 ευρω....
Αν το μαγαζι δεν φερει κατι καλο-τελος για μενα απο σημερα...βαρεθηκα...τελος τα γαμησιατικα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 29, 2013
Όνομα κοπέλας
Σόνια
dimmits
Τιμημένος
Εγγραφή:
2 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
3.098
Πόντοι:
8.535
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimy.m.

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού