Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 69 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πέμπτη 25 Ιουλίου και μετά από ένα διάστημα 15 ημερών χωρίς "κατάθεση" σκεφτόμουν ποιος θα είναι ο επόμενος στόχος μου. Επηρεασμένος από αρκετές πληροφορίες τώρα τελευταία στο thread "Βυζοπούλες σε μπουρδέλα" για "προικισμένες" κοπέλες που τιμούν το 20άρικο, μία απ' τις κοπέλες που είχα βάλει στο μάτι ήταν η Τατιάνα στο σπιτάκι που βρίσκεται στην οδό Περγάμου στην πλατεία Αττικής, μια περιοχή της οποίας τα σπίτια είναι ανακαινισμένα ως επί το πλείστον και οι κοπέλες τους πολλάκις αποτελούν αξιόπιστες επιλογές. Μετά από κάποιες αποτυχημένες απόπειρες να τσεκάρω την Τατιάνα από κοντά καθώς η βάρδιά της τελειώνει λίγο νωρίτερα απ' το κανονικό (στις 4:30 και κάποιες φορές φεύγει και νωρίτερα αν δεν έχει πελάτη), κατάφερα επιτέλους να τη δω πριν λίγες μέρες και μπήκε στα υπ' όψιν, οπότε δε χρειάστηκε και πολλή σκέψη για να την επισκεφτώ τη συγκεκριμένη μέρα καθώς δουλεύει μόνο Δευτέρα, Τρίτη, Πέμπτη και Παρασκευή. Επίσκεψη λοιπόν γύρω στις 4:00 το απόγευμα λίγο πριν τελειώσει η βάρδιά της. Parking εύκολα ακριβώς έξω απ' το μπουρδελάκι λόγω εποχής (μήνας Ιούλιος γαρ) αλλά γενικά η εύρεση θέσης δεν είναι κάτι δύσκολο στη συγκεκριμένη περιοχή ειδικά τα πρωινά. Με το που μπαίνω βγαίνει η τσατσά η οποία με θυμήθηκε απ' την τσάρκα που είχα κάνει και απλά τη ρώτησα αν δουλεύει η Τατιάνα οπότε μου απάντησε καταφατικά. Χωρίς πολλά - πολλά με οδηγεί σε ένα σκοτεινό (;) δωμάτιο και ανοίγει το φως (το καλό δωμάτιο για τους πελάτες που θέλει να καλοπιάσει; Ιδέα δεν έχω). Της λέω να μου επαναλάβει το πρόγραμμα της κοπέλας και αντί να το πει αυτή που είναι κι η δουλειά της στο κάτω - κάτω φωνάζει την ίδια την Τατιάνα η οποία εμφανίζεται με το γνωστό μαύρο κορμάκι (το οποίο πιθανότατα φοράει για να κρύβει τις ατέλειες του σώματός της, θα προχωρήσω παρακάτω σε εκτενή περιγραφή της). Η κοπέλα εξαιρετικά καλοσυνάτη μου λέει πως κάνει τα πάντα εκτός από πρωκτικό και με διαβεβαιώνει πως θα καθήσει στο δωμάτιο 10' - 15' χωρίς να βιαστεί καθόλου και αμέσως αποχωρεί συμπληρώνοντας ότι πάει να κάνει ντουζ. Δίνω το αντίτιμο στην τσατσά και τη ρωτάω αν υπάρχει τουαλέτα να πάω πριν τη συνεύρεσή μου με την Τατιάνα. Λαμβάνω την κορυφαία απάντηση: "Στο νιπτήρα κούκλε μου και άνοιξε μετά τη βρύση αλλά τσίσα μόνο όχι κακά". Κοινό μυστικό όλων των μπουρδελάκηδων είναι ότι αρκετές φορές έχουμε ουρήσει σε νιπτήρες αλλά να μου το προτείνει η ίδια η τσατσά πρώτη φορά μου συμβαίνει, τέλος πάντων τέτοια ευτράπελα συμβαίνουν καμιά φορά στα μπουρδέλα. Παρ' όλ' αυτά το δωμάτιο σε καμία περίπτωση δεν μπορώ να το χαρακτηρίσω βρώμικο, ήταν πεντακάθαρο για δεδομένα μπουρδέλου και ανακαινισμένο εκτός από ορισμένες λεπτομέρειες όπως π.χ. το κρεβάτι που ήταν παλιό και έτριζε. Αξεσουάρ τα κλασσικά, κομοδίνο, καλόγερος για τα ρούχα, νιπτήρας με χαρτί και σαπούνι κι επιπλέον ένα ζευγάρι παντόφλες. Τηλεόραση που έπαιζε τσόντα και καθρέφτες παντού, απ' τα φροντισμένα δωμάτια γενικά. Μετά από λίγη ώρα εμφανίζεται η Τατιάνα πρόσχαρη στο δωμάτιο. Εδώ θα προβώ σε μία εκτενή περιγραφή της: Παχουλή κοντούλα μελαχροινή Βουλγάρα ετών 26 όπως μου είπε. Συμπαθητικό πρόσωπο, κλασσική βλαχούλα Βουλγάρα. Τεσσάρια υπέροχα βυζιά ΠΟΛΥ σφιχτά. Ωραίος κώλος για παχουλή ειδικά όταν στήνεται στα 4. Γενικά έχει παραπανίσια κιλά για τους λάτρεις των αδύνατων κοριτσιών αλλά απολύτως ανεκτά για τους λάτρεις των μεγάλων βυζιών τα οποία συνήθως συνοδεύονται και από κάποια παραπάνω κιλά. Η κοπέλα όμως έχει το καλό ότι έχει πάρα πολύ σφιχτό σώμα, καθόλου πλαδαρή για το σωματότυπό της. Προσωπικά είναι απ' τις παχουλές που και έξω απ' το μπουρδέλο να γνώριζα δε θα μου ήταν αδιάφορες λαμβάνοντας υπ' όψη το μεγάλο στήθος της. Το μωρό λοιπόν γδύθηκε αμέσως (όπου κάποιες ατέλειες του σώματός της φάνηκαν αμέσως μόλις έβγαλε το κορμάκι) κι ενώ ήμουν καθιστός στο κρεβάτι ήρθε και έφερε τα βυζιά της μες τη μούρη μου ενώ ακόμη είχαμε την κλασσική κουβέντα γνωριμίας. Γνωριμία με την Τατιάνα, ταυτόχρονα με τη γνωριμία με τα βυζιά της λοιπόν, κοπλιμέντα από μεριάς μου για το πόσο σφιχτό είναι το στήθος της σε συνδυασμό με το μέγεθός του. Γενικά μου φάνηκε αρκετά φιλική αν και ελαφρώς αμήχανη και ίσως αρχάρια, σε καμία περίπτωση όμως απόμακρη ή μουγκή όπως ανέφεραν σε προηγούμενες κριτικές τους συναγωνιστές. Αφού ασχολήθηκα πολλή ώρα με το υπέροχο στήθος της για το οποίο είναι απολύτως ανεκτική απέναντι στον πελάτη χωρίς να λέει ούτε ένα "μη" της ζήτησα να ξαπλώσει για να της κάνω γλειφομούνι. Το μουνάκι της πεντακάθαρο αλλά όχι μυρωδάτο και γενικά είχε κάνει όντως ντουζ πριν έρθει στο δωμάτιο. Αφού λοιπόν έγλειψα αρκετή ώρα τα ωραία της μουνόχειλα με μέτρια ανταπόκριση από μεριάς της και το πέος μου είχε γίνει ήδη κάγκελο της ζήτησα να κάνουμε ισπανικό με εμένα όρθιο και εκείνη καθιστή στο κρεβάτι. Έτσι έγινε με καλή ανταπόκριση από μεριάς της. Στη συνέχεια με ρώτησε αν θέλω να μου πάρει πίπα όπου φυσικά απάντησα καταφατικά. Γενικά αφήνει τις πρωτοβουλίες στον πελάτη. Με το που ξάπλωσα λοιπόν στο κρεβάτι ανάσκελα ήρθε από πάνω που κι αφού έπαιξε λίγο το πέος μου επίμονα με τα υπέροχα βυζιά της έσκυψε και άρχισε να με γλείφει στην περιοχή ανάμεσα στα μπαλάκια και στον πρωκτό. Αυτό διήρκεσε για πολλή ώρα σαν να είχε ξεχαστεί και είπα από μέσα μου "ωραία αρχίσαμε", πολλά υποσχόμενη για την πίπα στη συνέχεια. Πλην όμως η συνέχεια μόνο ανάλογη δεν ήταν: Ακάποτη πίπα μεν αλλά ο ορισμός της αερόπιπας, ίσα - ίσα που έγλειφε ψεύτικα τη βάλανο, σταματούσε για λίγο, έγλειφε πάλι την περιοχή ανάμεσα στα μπαλάκια και τον πρωκτό (μάλλον της αρέσει πολύ) και μετά πάλι αερόπιπα στη βάλανο. Γενικά απ' τις χειρότερες πίπες που μου έχουν πάρει στην μπουρδελοκαριέρα μου, σίγουρα είναι το πιο αδύνατο σημείο της. Κατόπιν χωρίς βιασύνη πέρασε στο σκληρό ροκ με πρώτη στάση αυτή από πάνω όπου είχε πολύ καλή συμμετοχή απ' όλες τις απόψεις και αφήνει να παίξεις με τα βυζιά της όσο γουστάρεις, γενικά με το στήθος της είναι πάρα πολύ ανεκτική. Σημειωτέον ότι με το που μπήκα μέσα της διαπίστωσα ότι είναι περιέργως πολύ στενή, ασυνήθιστα στενή για πουτάνα, σίγουρα απ' τις πιο στενές που έχω πάει ποτέ με αποτέλεσμα η αίσθηση του μουνιού της να είναι εξαιρετική, κόντεψα να τελειώσω εκεί και γι' αυτό τη σταμάτησα έγκαιρα. Επόμενη στάση ξαπλωμένη ανάσκελα η κοπέλα στο κρεβάτι κι εγώ όρθιος να μπαίνω μέσα της, μία πολύ άβολη στάση εξ' αιτίας του ότι το κρεβάτι είναι πολύ χαμηλό, φυσικά η Τατιάνα δεν έφταιγε σε τίποτα. Τελευταία στάση με το μωρό στα 4 με πολύ καλή ανταπόκριση από μεριάς της, ωραιότατη η θέα του κώλου της παρά τα παραπανίσια κιλά της, φυσικά έσφιγγα τα τεράστια βυζιά της καθ' όλη τη διάρκεια της διείσδυσης, ατού οι καθρέφτες απέναντι ακριβώς απ' το κρεβάτι με την όλη πράξη και τα υπέροχα στήθη της Τατιάνας να διαδραματίζεται πάνω τους. Κάποια στιγμή τραβήχτηκα και ρώτησα την Τατιάνα αν μπορώ να τελειώσω στα βυζιά της όπου δέχτηκε μετά χαράς. Για το λίγο χρόνο που τον έπαιξα για να χύσω καθώς ήμουν ήδη πολύ καβλωμένος της έριξα και κανα δυο φιλιά στο στόμα για τα οποία δεν τραβήχτηκε, χωρίς όμως να βάλει και γλώσσα. Τελικά η κατάθεση έγινε θριαμβευτικά με ολίγα πουτσοσκάμπιλα μετά από μεριάς μου και την Τατιάνα να αναφωνεί ναζιάρικα "Καλέ χάλια μ' έκανες"! Αμέσως μετά σκουπίστηκε σύντομα αφού μου τόνισε για μια ακόμη φορά πως ούτως ή άλλως θα κάνει ντουζ (ίσως να της την έχουν πει για την καθαριότητά της παλιότερα) και αποχώρησε απ' το δωμάτιο αφού πρώτα ανταλλάξαμε φιλιά. Την ώρα που ντυνόμουν και πριν βγω απ' το δωμάτιο έκανε την είσοδό της η τσατσά, μάλλον δεν είχε πάρει χαμπάρι ότι δεν είχα βγει, οπότε μάλλον έκανε αρκετά φάουλ γι' αυτό και το 7άρι στη βαθμολογία της από μεριάς μου παρ' ότι ήταν ευγενική. Βγαίνοντας τελικά απ' το δωμάτιο χαιρέτησα την τσατσά από μακριά και ακούστηκε και η φωνή της Τατιάνας απ' το μέσα δωμάτιο να μου λέει "Γεια σου μωρό μου"! Δεν αρκέστηκε όμως σ' αυτό αλλά βγήκε κιόλας να με ξεπροβοδίσει φορώντας τα κανονικά της πλέον ρούχα κι όχι της δουλειάς, μια ωραία κλειστή μπλούζα, μια λευκή χωριάτικη μακριά φούστα κι ένα ζευγάρι μεγάλα γυαλιά ηλίου. Φιληθήκαμε για μια ακόμη φορά και έφυγα "γεμάτος". Αυτό είναι και το κριτήριο μετά από κάθε συνεύρεση για το αν ήταν πετυχημένη ή όχι: Το αν σου έχει μείνει κάτι απ' αυτή ή όχι κι εγώ σίγουρα έφυγα ανανεωμένος απ' το σπιτάκι στην Περγάμου. Συμπερασματικά η Τατιάνα μπορεί γενικά να μην είναι κάτι το εξαιρετικό στο δωμάτιο έχοντας και κάποια αρνητικά στη δουλειά της αλλά γενικά είναι φιλότιμη, τιμάει και με το παραπάνω το εικοσάρικο (σημειωτέον ήμουν κι ο τελευταίος πελάτης της βάρδιας και δεν προσπάθησε να με ξεπετάξει) και σίγουρα είναι VFM κατά την άποψή μου, 69, ελεύθερο στοματικό, ελεύθερα πιασίματα χωρίς "μη" και ελεύθερο τελείωμα για τον πελάτη, τί άλλο να ζητήσει κανείς. Επιπλέον είναι συμπαθέστατη και χαριτωμένη κοπέλα με ευχάριστη διάθεση οπότε θα ξανατιμηθεί...

Υ.Γ.: Ένα μεγάλο "ευχαριστώ" στο μέλος "ΠΥΡΑΥΛΟΣ" του οποίου οι προτάσεις είναι πάντα πολύτιμες και σχεδόν μ' όλες τις κοπέλες που έχει αναφέρει έχω περάσει καλά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 25, 2013
Όνομα κοπέλας
Τατιάνα
Womanaholic
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
86
Likes:
3.607
Πόντοι:
5.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Ιουλίου, 2013
Παλαιότερα, ο πεοθηλασμός της Τατιάνας ήταν δυναμικός και ουσιαστικός.
Σήμερα, δυστυχώς είναι κατ' επίφασιν...
27 Ιουλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Και που μπορεί να οφείλεται αυτή η αλλαγή; Ξέρω κοπέλες που ξεκίνησαν δυναμικά και στην πορεία άρχισαν να βαριούνται και δεν απέδιδαν το ίδιο, αλλά να χαλάσει την πίπα της συγκεκριμένα γιατί;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2