Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 111 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Μεσημεράκι με αισθητά μειωμένη κίνηση στα μπουρδέλα του Μεταξουργείου και της Φυλής. Έριξα 2 γαμήσια στο Μεταξουργείο και είπα
για τέλος να περάσω από Φυλής γιατί ένιωθα ένα κενό ψυχοσωματικό. Άφησα τελευταίο αυτό το μπουρδέλο λόγο του ότι είναι απομακρυσμένο από τα
άλλα και πίστευα θα έχω περισσότερη άνεση χρόνου σε περίπτωση που αποφάσιζα να μπω.
Η γλυκιά Ελληνίδα τσατσά έβαλε όλη την τσαχπινογαργαλιάρικη τέχνη της να με δελεάσει να μπω, λέγοντας επίσης ότι η κοπέλα δεν βιάζεται
καθόλου μέσα. Μιας και ήθελα άνεση χρόνου κυρίως, αποφασίζω να δώσω το 20ρικο. Βέβαια είχα διαβάσει τις αρνητικές κριτικές για την Ντόρα αλλά
είπα μήπως άλλαξε λόγο της οικονομικής κρίσης και αποφάσισε να δικαιώσει το 20ρικο του πελάτη. Που τέτοια τύχη όμως!
Εμφάνιση Ντόρας γύρω στο 1,65 μέτριο ύψος, μεγάλα μαλακά βυζιά με ραγάδες, ξανθιά με κοντό μαλλί μαζεμένο, μεγάλη κολάρα για σφαλιάρες. Με λίγα
λόγια μια νταρντάνα αλλά με σωστά κατανεμημένο λίπος.
Μπήκα στο πρώτο δωμάτιο δεξιά όπως μπαίνεις, καθαρό και με κλιματισμό. Μετά από 3 λεπτά ήρθε μέσα η Ντόρα χαμογελαστή και στάθηκε γονατιστή πάνω
στο κρεβάτι βγάζοντας το σουτιέν και ένα μαύρο διάφανο τοπ που φορούσε καλύπτοντας την κοιλιά της. Πήγα δίπλα της χουφτώνοντας το σώμα της και γλείφοντας
τα βυζιά της. Αυτή δεν έκανε κανένα προκαταρκτικό και μου πέρασε κατευθείαν προφυλακτικό στο όρθιο πούτσο μου. Έσκυψε τουρλώνοντας τον κώλο της για να τον βλέπω στο
καθρέφτη απέναντι και μου έκανε μια καλούτσικη πίπα χωρίς χέρια λίγων δευτερολέπτων. Μετά την πίπα έβγαλε το μαύρο στρινγκάκι και της είπα να έρθει από πάνω μου.
Αφού έκατσε πάνω μου, διαπίστωσα ότι ο πούτσος μου δεν έβρισκε καμιά αντίσταση στο μουνί της γιατί ήταν τίγκα στην κρέμα αλλά και γιατί είναι μεγάλη χοάνη απ'ότι
κατάλαβα! Κάτσαμε ένα 2λεπτο σε αυτή την στάση και αλλάξαμε σε κανονική μήπως πέσει κανά φιλί και νιώσω κάτι. Άνοιξε καλά τα πόδια της αλλά δεν είχε καμιά συμμετοχή και στην προσπάθεια να την φιλήσω το απόφυγε με νεύρα γυρίζοντας το κεφάλι της από την άλλη. Μετά την γύρισα στα 4 αλλά πήγε να στηθεί με κλειστά τα πόδια και της τα άνοιξα εγώ για να μπω καλύτερα και να μπορώ να την σφυροκοπήσω. Αμ δε όμως! Σε αυτή την στάση λίγο βελτιώθηκε η αίσθηση του μουνιού της αλλά τραβιότανε προς τα εμπρός και δεν μπορούσα να πιάσω ρυθμό γιατί αναγκαζόμουν να σταματάω και να πηγαίνω πιο μπροστά. Για αυτό το λόγο της έκλεισα τα πόδια και πήγα να την βάλω μπρούμυτα για να την γαμήσω κολλητά από πάνω για να μην μπορεί να τραβηχτεί πουθενά, όμως το κατάλαβε και απλά έκλεισε τα πόδια βάζοντας αντίσταση για να μην την βάλω μπρούμυτα. Αφού με αυτές τις πουτανιές που έκανε δεν μπορούσα να τελειώσω, της ζήτησα να πάμε όρθια στον τοίχο να την πάρω πίσωκολλητά και μου λέει σε έντονο τόνο ότι κάνει μόνο 3 στάσεις γιατί θα σπάσει το προφυλακτικό άμα αλλάζουμε συνέχεια στάσεις και ότι είμαι κοντός για να την πάρω στα όρθια! Εγώ της λέω δηλαδή εσύ είσαι ψιλή? Με νεύρα μου βάζει δεύτερο προφυλακτικό πάνω στο άλλο και ανοίγει τα πόδια της για να μπω. Αφού είπα να δώσω τόπο στην οργή, της τον έβαλα αλλά με τέτοια ξενέρα και μηδέν συμμετοχή δεν μπορούσα να τελειώσω και της ζητάω να γυρίσει για τελευταία στα 4. Γύρισε με χίλια ζόρια στα 4, πάλι με κλειστά τα πόδια και όταν της είπα να τα ανοίξει γιατί δεν βολεύομαι έτσι, αυτή μου λέει ''θέλεις να τελειώσεις με μαλακία''? Εγώ της απάντησα ''ναι θέλω αλλά θα χύσω πάνω σου''? Και μου λέει ότι αυτό είναι ανωμαλία να χύσω πάνω της! Τελικά άνοιξε τα πόδια της και πάλι τραβιόταν μπροστά, αλλά την έπιασα από τα πλευρά δυνατά για να μην φύγει και με ένα δυνατό σφυροκόπημα έχυσα επιτέλους!
Αποτυχία σκέτη στο 20ρικο...!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 25, 2013
Όνομα κοπέλας
Ντόρα
E
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Ιουλίου, 2013
Φίλε Ερωτιάρη...ξέρεις τί με νευριάζει;
Εδώ λέμε να απομονώσουμε τις απάτες, που κλέβουν τα χρήματα και τη διάθεσή μας και το ψωμί των συναδελφισσών τους
κι εσύ πήγες και ξηγήθηκες στην πιο σεσημασμένη ξεπέτα πρωτευούσης & περιχώρων,
παρόλο που είχες διαβάσει τις κριτικές;
Γιατί λειτουργείτε έτσι, ρε παιδιά;
Κάνετε κακό σε όλους μας (πελάτες-ευσυνείδητες πουτάνες κλπ), δεν το καταλαβαίνετε;
Δεν είναι δικαιολογία η καύλα της στιγμής, ειδικά για έμπειρους παίχτες, όπως εσύ Ερωτιάρη.
Αφού δεν επιχείρησε να σε διακορεύσει (έχει σκάλωμα με το δάχτυλο, όπως είδες και στις κριτικές) πάλι καλά.
26 Ιουλίου, 2013
Ανωμαλε!!!!!!!!!!Money Mouth
27 Ιουλίου, 2013
Ναι καλύτερα να έπαιρνα μια παρτούζα στο Μεταξουργείο Cliterus παρά αυτήν...Γιατί ανώμαλος φίλε panioan? Μου έβαλε δάχτυλο και δεν το θυμάμαι?
E
Erotiaris26
28 Ιουλίου, 2013
kαλησπερα σε ολους πολυ κριμα που εχασες το20ευρω που ειναι μεροκαματο στισ μερες μας η τυπισα ειναι πολυ χαλια εγω πριν απο ενα χρονο την ειχα παρει και φυσικα το μετανιωσα ειχα γραψει κριτικη κριμα που δεν ενημερωθηκες πριν πας σε αυτη τη φολα απορω πως την κρατανε ακομα σε αυτο το μαγαζι που ειχε παρελθον με πολυ καλές παρουσιες
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4