Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 61 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η επίσκεψη στον συγκεκριμένο οίκο πραγματοποιήθηκε πρωί Κυριακής γύρω στις 12 ωρα.η κοπέλα που εργαζόταν εκείνο το πρωινό ήταν η Τζούλια που έχει παίξει σε τσοντα του σειρηνακη.για όσους δεν την γνωρίζουν είναι μια μιλώ γύρω στα 40 ψηλή γύρω στο 1.70-1.70 γεροδεμενη καλο σώμα για την ηλικία της φάτσα της σειράς τα μαλλιά της ήταν καστανοξανθα σε στυλ πλεξουδας και είχε ένα τατουάζ πάνω απ το στρινγκ της στην κοιλιά της.όταν μπήκα μέσα στο μπουρδελακι η ευγενική τσατσα με ρώτησε αν ξέρω την Τζούλια.εγώ της απάντησα ότι την έχω δει μόνο στην τσοντα αυτή μου είπε ναπριμενω να την δω και ότι κανό πολύ καλο σεξ.μετα απο κανένα 10λεπτο αναμονής στο σαλόνι μιας και είχε άλλον στο δωμάτιο πριν απο μένα βγήκε για να την δω.η αληθεΙα είναι ότι εντυπωσιαστηκα μιας και την περίμενα πιο γεμάτη.η παρουσία της με καυλωσε αρκετά έτσι ώστε να δώσω το 20ρικο και να περάσω στο αριστερό δωμάτιο του οίκου.το δωμάτιο ήταν παρα πολύ καθαρό ευρύχωρο είχε καμπίνα με ντους και μια πολυθρονα.αφού έκανα το ντουζακι και μετα απο κανένα 20λεπτο αναμονής μιας και είχε άλλον πελάτη πριν απο εμένα ειρθε και η Τζούλια στο δωμάτιο .μετα απο μια αναγνωριστική κουβεντουλα αρχίσαμε τον αγώνα με παθιασμενα γλωσσοφιλα τρειψηματα των κορμιων μας και αγκαλιές.τα προκαταρκτικα της ήταν παρα πολυ καλά και είχαν διάρκεια.η πλήρης στυση δεν άργησε να έρθει έτσι άρχισε να μου παίρνει ακα πιπα η οποία ήταν παρα πολυ καλή με καραμελωμα στα μπαλακια μου γλειψημο σε όλο μου τον κορμό και στο κεφάλακι μου.μάλιστα άρχισα να την γαμαω στο στόμα κάποια. στιγμή.η πρώτη στάση που επέλεξα ήταν ιεραποστολικο με έντονο σφυροκοπημα και με βρομολογα και έντονα βογγητα απ την πλευρά της.οι στάσεις που ακολούθησαν ήταν πισωκολλητο και αυτή απο πάνω.και στις δυο στάσεις η συμμετοχή της ήταν παθιασμενη.το τέλος. Με βρήκε πάλι με πιπα όπου τελείωσα στο στόμα της.όταν τελείωσα σηκώθηκε πλυθηκε και με ευχαρίστησε.εν κατακλείδι πειστευω ότι η Τζούλια είναι μια κοπέλα που σέβεται τον πελάτη και προσπαθεί να ευχαριστήσει τον πελάτη.επίσης προτείνεται για λάτρεις του pse παρα του gfe
Y.g ξέχασα να αναφέρω στην κριτική μου ότι την γαμησα για λίγα λεπτά απ τον κωλο ο οποίος ειχεκαλη αίσθηση και δεν ήταν σφειχτος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 20, 2013
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
J
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Ιουλίου, 2013
σε ποια τσόντα είναι ρε μάγκες?Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1