Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 45 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
η επίσκεψη έγινε την Κυριακή το μεσημέρι στις 12.55 , την είχα τιμήσει την προηγούμενη εβδομάδα με πολύ καλές εντυπώσεις και είχα υποσχεθεί στον εαυτό μου ότι
με την πρώτη ευκαιρία θα την ξανατιμήσω..το έκανα σήμερα , αρχικά όταν την είδα πρός την αρχή της βόλτας μου δεν θυμήθηκε , και όταν έφυγα μου κάνει εσύ όλο βόλτα
και χθες εδώ ήσουν(είχα να κατέβω πιάτσα μια βδομάδα)δεν σου αρέσω ,δεν γαμάς?...χαμογέλασα και της λέω κάνεις λάθος , έχω να σε δώ από την προηγούμενη εβδομάδα ,
θα ξαναγυρίσω της κάνω και θα σου πώ , της είπα ότι όταν λες τέτοια σε πελάτες μπορεί να στραβώσουν και να μην περάσουν , άμα ήταν άλλος της κάνω λογικά δεν θα πέρναγε
εγώ θα έρθω της ξανακάνω.....γύρισα μετά απο μιά και κάτι ώρες και αφού είχα καταθέσει στην Αλεξάνδρα στο Φυλής 40 , έδωσα τα λεφτά στην υπηρεσία(η Αντριάννα ήταν σε δωμάτιο)
και πέρασα στο δωμάτιο το δεύτερο μέσα μέσα στο σπιτάκι πρίν απο το μπάνιο , ξεντύθηκα πλύθηκα κάθισα στο κρεβάτι και περίμενα , ακουγόταν απο δίπλα , περνούσε η ώρα και άρχισα
να παίζω τάβλι στο κινητό μου , μετά από κάνα 20λέπτο ήρθε στο δωμάτιο , όταν με είδε χαμογέλασε , της θύμισα μερικά περιστατικά απο την προηγούμενη μας συνεύρεση , με απολογητικό
ύφος μου είπε ότι έκανε λάθος και ότι μοιάζω με έναν που έρχεται κάθε μέρα και δεν περνάει ποτέ...την αγκάλιασα και άρχισα να την φιλάω στα βυζιά και να τις δαγκώνω ελαφρά τις ρόγες της ,
είχε αφεθεί στα χάδια μου , την ξάπλωσα ανάσκελα και άρχισα να τις γλύφω το μουνί της το οποίο πραγματικά είναι "ποίημα"...πίεζε το κεφάλι μου και με τραβούσε απο τα μαλλιά ,
σταμάτησα και ξάπλωσα , ανέβηκε απο πάνω μου , μου έδωσε μερικά πεταχτά φιλιά στα χείλη και χάιδευε τον πούτσο μου , πέρασμα προφυλακτικού , η πίπα της ήταν μέτρια , πρώτη στάση της ζήτησα
να ανέβει αυτή απο πάνω , σήμερα δεν είχε την συμμετοχή της προηγούμενης εβδομάδας και άφηνε εμένα να δίνω τον ρυθμό ,αλλαγή στάσης σε ιεραποστολικό για να γεύομαι και τα υπέροχα βυζόμπαλα της ,
τρίτη στάση στα τέσσερα καλή στάση σώματος μετά από κάνα 5λέπτο ήρθε το τέλος , στο δωμάτιο έκατσα 15 λεπτά , παραμένει καλή επιλογή , αλλά δύο τινά συμβαίνουν...
ή την έχω καλομάθει με τα χάδια μου και τα γλυψήματα οπότε την αράζει ή έχει κουραστεί απο τις non stop διπολοβάρδιες...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 21, 2013
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Υπηρεσίες
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.166
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Ιουλίου, 2013
Αρχηγόπουλο.....καπάκι 2η κριτική στην ίδια εταίρα σηκώνει κίτρινη!Γερο-μύστης
23 Ιουλίου, 2013
Κι εγώ δύο φορές την είχα πάρει,την πρώτη ήταν πύραυλος,τη δεύτερη καλούλα,αλλά καμία σχέση με την πρώτη φορά.
23 Ιουλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δεν νομίζω στο όριο(που επίσημα δεν υπάρχει)είμαι
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3