Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 217 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Μαρία την είχα ξαναδεί πριν καιρό χωρίς να μου κάνει αίσθηση να μπώ!Οι τελευταιες κριτικές των τελευταίων ημερών με κάνανε να το ξανασκεφτώ!
Περνάω στο σαλόνι και είδα την Χριστινα,μια ψηλή καστανοξανθη με μεγάλο κώλο,καιτην Μαρία,κοντή,με κανονικά κιλά,αλλά πολύ χαλαρό σώμα,μικρό βυζάκι,μελαχρινή με σπαστό μαλλί και ομορφο χαμόγελο.Αμέσως καταλαβαινει κανείς οτι η Μαρία ειναι η gfe της υπόθεσης,και όχι η άλλη που είναι για πιο pse λάτρεις!
Περνάω στο δωμάτιο που ήταν διπλα απο το δωματιάκι της υπηρεσίας.Ειχε μέσα μια σιδενια απλώστρα με ρούχα που κρέμονταν,και ανοιχτό το παράθυρο για να παίρνουν αερα.Επισης υπήρχε και ενα στερεοφωνικό κλειστό!Μόνο για δωμάτιο δεν εμοιαζε.
Δεν άργησε πάνω απο 5 λεπτά να ερθει.Ηρθε μες στο χαμόγελο,και την ρώτησα απο που είναι,και απάντησε Ρουμανία.Της κάνω ..όλες στην Ρουμανία είστε τόσο όμορφες;..(κολπάκι για να περάσεις καλά),και μου λέει ευχαριστώ.Εβγαλε σιγά σιγά τα ρούχα της και τα σκουλαρήκια,επιασε τα μαλλιά της πίσω,και ξεκίνησε το εργο της.Ξαπλωνω λοιπόν για να τη αφήσω να κάνει την δουλειά της.Ξεκινάει αρχικά με γλύψιμο στο λαιμό,και κατευθείαν 2 καλά γλωσσόφιλα.Μετα συνεχίζει λαιμο,και καταβαίνει κατευθείαν στα αρχίδια.Ρουφηγμα γαμάτο με πρόστυχο βλέμμα,ξανά φιλί στόμα,μετά λαιμό,και συνεχίζει ρούφηγμά τα μπαλάκια σαν παλιά επαγγελματίας.Ρουφηγμα στα μπαλάκια στην περιοχή, δεν θυμάμαι να μου το χει κάνει καμία.Υστερα μου περνάει προφυλαχτικό,και ξεκινάει την πίπα που ήταν μέτρια,κοιτάζοντάς με πρόστυχα και χτυπώντας το πέος μου στην γλώσσα της.Με ρωτάει μετά...θες να μείνω από πάνω;..Tης λέω ναι.Ηθελε να έχω τα πόδια κάτω και να μην την γαμάω εγώ,αλλά να ανεβοκατεβαίνει μόνη της,χωρίς να συμμετέχω.Δεν μου άρεσε ιδιαίτερα έτσι,και όταν προσπαθούσα να την καρφωσω και εγώ ,σταμάταγε και περίμενε να κατεβάσω τα πόδια.Οπως ήταν λογικό,κουράστηκε και μου πρότεινε στα 4.Εγώ όμως προτίμησα ιεραποστολικό για να την βλέπω κιόλας.Σε αυτήν την στάση ήταν πολύ καλυτερη απο το cowgirl,και έτσι τελείωσα εκεί!Με ρώτησε μετά την ηλικία μου,εντυπωσιάστηκε απο την απάντηση,και ντυθηκε.Με αποχαιρέτησε με ένα πεταχτό φιλί,με ευχαρήστησε,και αποχώρησε.Φάνηκε καλό σιγουράκι για δεκάρικο,και όποτε μπορέσω θα ξαναπάω!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 21, 2013
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Υπηρεσίες
therion1985
Μέλος
Εγγραφή:
3 Δεκ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
5
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού