Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 217 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επισκεψη στο Μεταξι μετα απο αρκετο καιρο αποχης.Ειχα διαβασει κριτικες καλες για την Μαρια και ηθελα να την γνωρισω απο κοντα να δω τι παιζει.Ετσι βουρ στο Λεωνιδου 28 ισογειο να τη δω απο κοντα και αν μου κανει να την παρω.Στο σαλονι βγηκαν δυο κορασιδες μια μελαχρινη σχετικα κοντη και με χαριτωμενη φατσα(η Μαρια) και μια αλλη ξανθια ψηλη η Χριστινα οπως εμαθα αργοτερα.Εγω φυσικα αφου εκρινα οτι καλυπτε τα γουστα μου πηρα την Μαρια.Περασα στο δωματιο δεξια οπως μπαινουμε το οποιο ηταν οκ για την περιοχη.Η Μαρια μπηκε μετα απο λιγο(κανα 5λεπτο) μεσα.Εμφανιση Μαριας σχετικα κοντη ,μελαχρινη καλο σωματακι και φατσουλα μαλλον Αλβανιδα αν και δηλωσε Ρουμανα Χμμμ; τεσπα γενικα ωραιο πακετακι εμφανισιακα.Τα Ελληνικα της ειναι πολυ καλα οποτε συνενοησε αριστα.Μπηκε στο δωματιο κεφατη γδυθηκε και ξαπλωσαμε στο κρεβατι οπου αρχισε γλυψιμο απο πανω μεχρι τα αρχειδια τα οποια επερνε στο στομα της ενα ενα με πολυ καλη τεχνικη.Το καραμπαλικινγκ με τρελαινει οποτε καλυτερα προκαταρκτικα απο αυτα δεν θα μπορουσα να περιμενω Γλώσσα .Αφου μου εγινε καγκελο εβαλε καποτα και αρχισε την πιπα σε πολυ καλα επιπεδα με γρηγορο ρυθμο,χτυπηματα στη γλωσσα,ντιπ στα οποια βοηθησα και γω σπρωχνωντας της το κεφαλι οσο χρειαζοταν.Οποτε αν η καλη μερα φενεται απ το πρωι τοτε ειμασταν σε πολυ καλο δρομο Μεγάλο χαμόγελο .Πρωτη σταση με καβαλησε αυτη απο πανω δινοντας ωραιο ρυθμο ενω παραλληλα εκανε καποιες αναγνωριστικες κινησεις για φιλια στο στομα διακριτικες για να δει αν θελω.Εγω το πιασα το μηνυμα οποτε την γυρναω σε ιεραποστολικο για να εχω τον ελεγχο πιο καλα και εκει εξελιχτηκαν πολυ ζεστα τα πραγματα με φιλια στο στομα(οχι γλωσσοφιλα αν και δεν θα εφερνε αντιρηση αν τα επιδιωκα απλα δεν ηθελα εγω κατι βαθυτερο) κλπ κλπ μεχρι να ερθει το τελος.
Συνολικος χρονος κανα 8λεπτο πανω κατω.
Εν κατακλειδι η Μαρια το αξιζει το 10αρικο και με το παραπανω και οντως οι κριτικες των συναγωνιστων ηταν πολυ ακριβεις και ευστοχες.Εγω θα την ξανατιμησω πολυ συντομα καθως αξιζει παραπανω απο μια καταθεσεις Κατσικογάμης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
Υπηρεσίες
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιουλίου, 2013
το καλο να λεγεται φιλε μου!!!αναρωτιεμαι αραγε πως να ειναι και οι δυο μαζι στο δωματιο....
21 Ιουλίου, 2013
Εγω τις εχω παρει και τις δυο ξεχωριστα βεβαια την Μαρια χτες και την Χριστινα στο Κολωνου 30Β οπου την ειχα πετυχει μια μερα.Και οι δυο μου αφησαν καλες εντυπωσεις απλα η Μαρια προσφερει παραπανω υπηρεσιες(καραμπαλικινγκ,φιλια) οποτε το μενου ειναι πιο πλουσιο.Και τις δυο ταυτοχρονα δεν τις εχω δει αλλα στο μελλον γιατι οχι.... Κατσικογάμης
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2