Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 153 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μαλλον ολοι ξερετε την Μπετυ.Ξανθια,με βυζαρες 3 αρες,καυλωτικη φατσα,νταρντανα...Την ωρα που πηγα (μεσημερι) δεν ειχε κοσμο στο σαλονι...με υποδεχθηκε η ιδια,μου ανεφερε τις υπηρεσιες της κ λογω του οτι την εχω ξαναπαρει κανα δυο φορες (με επιτυχια),εδωσα χωρις σκεψη τον εικοσαρι μου κ μπηκα στο πρωτο δωματιο διπλα απο την εισοδο.
Δωματιο καθαρο,με νεροχυτη,σαπουνι,χαρτι,καλογερο για τα ρουχα...καθαρα επισης σεντονια,με μοναδικο μειον το κρεβατι που τριζει...τριζει σαν διαολος καταραμενος...κ το διαπιστωσα στην πραξη οταν αρχισαμε να ''χορευουμε'' με την Μπετυ.Μετα απο κανα 5-λεπτο ησηλθε η καυλα στο δωματιο...βλεμμα με υποσχεσεις,καυλωτικη φατσα,πεταξε οτι απο πανω της φορουσε κ αρχισαμε το παιχνιδι των προκαταρκτικων...πιπα καλη,δυνατη,με αρχιδογλυψιμο,μου στηθηκε 69 φαση (εγω την τραβηξα προς το μερος μου),δεν την εγλυψα-αν κ ηθελα πολυ-αρχιχα να μουνοδαχτυλιαχω κ να παιζω με την ομορφη κωλοτρυπιδα της,οσο η Μπετυ πιπωνε κ πιπωνε αβερτα...παλι 3 στασεις ειχαμε,cow girl,ierapostolic (sic),from behindΚουλΚουλ,εδωσα ,πηρα,ρουφηξα βυζια,χουφτωνα κωλο,αρχισαμε κ κατι βρωμολογα,αλλα δεν...δεν το χα εκεινη την ημερα...το τελος ηρθε με χειροκινητη μαλακια την οποια μου προσφερε η Μπετυ,ενω εγω χουφτωνα τα υπεροχα βυζια της κ δαχτυλιαζα την υγροθερμικη μουναρα της...λιγο πριν εκσπερματισω χτυπησε εξυπνα τον Μητσο πανω στα βυζια της με ταυτοχρονη πανω-κατω παλινδρομηση -κινηση ματ με την οποια τελειωσα με ανακουφιση...αποχαιρετιστηκαμε κ αντιο...
Η Μπετυ ειναι μια σταθερα καλη επιλογη για μιλφο-λοβερς...βεβαια εμενα δεν μου βγηκε λογω κουρασης κ λογω του οτι την εχω ξαναπαρει κ η επαναληψη λειτουργει σε μενα αποτρεπτικα καμμια φορα..κατα τα αλλα,ενα τιμιο εικοσαρι κ ισως η πιο καλη επιλογη στην μεσημεριανη βαρδια της Ρομαντικης οδου Τροφωνιου.Αυτα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 17, 2013
Όνομα κοπέλας
Μπέτυ
dimmits
Τιμημένος
Εγγραφή:
2 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
3.098
Πόντοι:
8.535
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimy.m.

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού