Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 207 10
Γενική βαθμολογία
 
2.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Ό,τι χειρότερο έχω δοκιμάσει.
Στα τόσα χρόνια μπουρδελοιστορίας, δεν έχω θρηνήσει 10ευρω με τόση στενοχώρια.

Γράφω σπάνια κριτικές, γιατί θέλω όταν γράφω να "περνάω" κάτι στον αναγνώστη. Πραγματικά, εαν μετά από αυτη την κριτική μου, πάει κάποιος μαζί με τη Μαρία, θα ειναι στη λιγότερη αξιολύπητος.

Το... "πράμα" αυτό, μόλις μπήκα στο σαλόνι, χίμηξε να με φάει... τί μου επιανε τον λούτσο, τι μου έδειχνε τα βυζιά της... Μόλις μπήκα μεσα, όλα ξεχαστηκαν..
Ηρθε στο δωματιο, κι ενώ το πουλάκι μου φώλιαζε πεσμένο και ανυποπτο μέσα στο μποξεράκι μου.. Γδυθηκε (χωρις να μου προτεινει να την γδυσω), με κοιταζε με τα ηλιθια μάτια της , τα γπυρλομάτικα..
Μου έπιασε την πούτσα και την κουναγε πάνω-κατω..
Φυσικα ήταν αδυνατο να χυσω... Μαλλον αγνοούν κάτι κακορίζικες πατσαβουρίτσες σαν τη Μαρία, πως δεν έχουμε όλοι τρύπα, και δε μπορουμε πάντα να "διατασσουμε " το πεος μας πότε θα σηκωθεί.
Τη διέκοψα, (σηκωθηκε διχως παράπονο, κι εφυγε) βγήκα έξω απο το μπουρδελο, βλαστημωντας και τις 2, φτύνοντας προκλητικα τη χλέπα μου μπροστά στην τσατσά που δε μου ανεφερε ΕΞΑΡΧΗΣ τα αρνητικα της κοπελας... " Δε βιζεται", "αστερι στο δωματιο"...
ΚΑΙ ΠΟΥ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΠΕΙ ΜΩΡΗ ΓλώσσαΓλώσσα

Κατηφορίζοντας ξενερωμενος την Ιασωνος, οπου μπηκα στο Προποτζιδικο- παίζοντας ενα ΚΙΝΟ και πιανοντας 5\6, κέρδισα 25 ευρώ. Τουλαχιστον κερδισα τη χασούρα... Κατι ειν' κι αυτό.

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΚΟΠΕΛΑΣ: Κοντή(1.57). Ξανθο βαμμένο, απο Βουλγαρια γύρω στα 29. Στις τράπεζες, της κακομοίρας... Μικρο πλαδαρό βυζάκι, αδιάφορος κώλος, γουρλομάτα..


Κακιστη περίπτωση, ο ορισμός της ξεπέτας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 18, 2013
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Ena Vima Mprosta
Μέλος
Εγγραφή:
30 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
0
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιουλίου, 2013
Το έχω ξαναπεί πολλές φορές κατά το παρελθόν: Δεν αξίζουν ούτε τα 10 ευρώ ορισμένες - πολλές δυστυχώς - σαβούρες που φέρνουν για πουτάνες στο Μεταξουργείο.
Καλλίτερα να τις στείλουν πίσω στο μαντρί τους να μας αφήσουν και ήσυχους, τα ζωντόβολα!!!
ΑΒ
Αρης Βελουχιωτης
19 Ιουλίου, 2013
Αυτά που θα γράψω δεν απευθύνονται προσωπικά προς τον Ena Vima Mprosta αλλά είναι γενικότερη παρατήρηση: Αηδία, εμετός και αποτροπιασμός είναι να πηγαίνεις να γαμήσεις με 10 ευρώ στο Μεταξουργείο, όπου προφανώς οι περισσότερες εκδιδόμενες είναι με ένα σωρό προβλήματα, βουτηγμένες στη δυστυχία, θύματα τράφικινγκ κλπ. και ύστερα...να τις βρίζεις κιόλας επειδή...δεν το ευχαριστιούνται!

ΜΗ ΓΑΜΑΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΑΡΑ ΑΥΤΟ!
19 Ιουλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ολλανδε, αμα πηγαινεις "διαβασμενος" δεν εχεις προβλημα. Αυτος ειναι και ο λογος υπαρξης της παρουσης ιστοσελιδας.....
19 Ιουλίου, 2013
5/6 στο κίνο, για 1 αριθμο θα περνες 750 κατοσταρικα.. Κεφάλι σε τοίχο!
S
stam_90
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4