Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Δεν είχα βασικά καμία πρόθεση να μπω με Ειρήνη,ενω την είχα δει αρκετές φορές χωρις να με ενθουσιάζει ιδιαίτερα.Με προτροπή του φίλου Ορέστη μπήκα χωρίς να το σκεφτώ,και για να κάνω και μια φορά την χάρη να περάσω με κοπέλα του τσάτσου με το καπελάκι!
Στο σαλόνι δεν ειχε καθόλου κόσμο,και γενικά είχε ησυχία στην περιοχή!
Περνάω στο πρώτο δωμάτιο οπου βλέπει καποιος στα δεξιά του όπως μπαίνει από την κεντρική είσοδο.Ωραία μεγάλο δωμάτιο καθαρό,με τηλεόραση που παίζει τσόντα για το φτιάξιμο.(η πλάκα ειναι που είχε και ήχο αρκετά δυνατά Μεγάλο χαμόγελο )
Η Ειρήνη έρχεται μετά απο 5 λεπτάκια στο δωμάτιο!Ομορφο σχετικά προσωπάκι,μικρό στηθος,αλλά δυστυχώς περισσότερα παχάκια απ΄οτι ειχε προσέξει στο σαλόνι.Ειναι γυναίκα στρουμπουλή με πιασίματα,αλλά δεν κάνει για μένα που δεν έιμαι ούτε 60 κιλά!Την ρώτησα από που είσαι και μου πε Βουλγαρία!Εκεινη έκανε την κλασσική ερώτηση πόσο χρονών είμαι,και δεν με πίστεψε όπως πάντα.Εγώ μάντεψα σωστα την ηλικία της που ήταν 22,αλλά μπορέι και 23.Δεν θυμάμαι καλά,πάντως το βρήκα.
Ξεκίνησε με καλά γλυψίματα στο στήθος στις ρώγες,στο λαιμό,και πεταχτά φιλιά στο στόμα.Υστερα μέ ρώτησε αν θέλω πίπα με καπότα ή χωρίς.Προτίμησα με καπότα.Η πίπα ηταν μέτρια,όπως την κάνουν ολα τα κορίτσια της ηλικίας της.Είχε όμως διάρκεια 2 λεπτά σιγουρα,και δεν ήταν καθόλου βιαστική.Πρώτη στάση ανέβηκε από πάνω μου με πλάτη προς εμένα ,και εγώ να εχω θέα την κωλάρα της.Της είπα μετά να γυρίσει να με βλέπει και συνεχίσαμε στο ίδιο μοτίβο.Μετά στα 4,αλλά δεν μου πολύ άρεσε το στήσιμό της.Στα 4 είναι καλύτερα οι πολύ αδύνατες!Ετσι είπα να τελειωσω με το χέρι.Της είπα να ξανακάτσει πάνω μου με τον κώλο της προς εμενα πάλι,και χωρίς να της τον βάλω,τον επαιξα για να τελειώσω και με το αλλό χέρι χάιδευα το μουν...κι της.Μόλις τέλειωσα,με ευχαρίστησε,και αποχώρησε.Στο διαδρομο η τσάτσος μες στο χαμόγελο,με ρώτησε αν πέρασα καλά και τα λοιπά.Του πα ναι και εφυγα.Στην ουσία δεν πέρασα τρελά,αλλά σε αυτό δεν φταίει η Ειρήνη.Η Ειρήνη είναι φιλότιμο κορίτσι και προσπαθεί να σε ευχαριστήσει όσο μπορεί καλύτερα.Ομως καμιά φορά η κοπέλα φαίνεται εντελώς διαφορετική εμφανισιακά στο δωμάτιο απο το σαλόνι,και αυτό σου αλλάζει την διάθεση!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 14, 2013
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
therion1985
Μέλος
Εγγραφή:
3 Δεκ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
5
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού