Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 123 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
το καυλάκι μετά από τις αναδουλειές, τελικά έδωσε το κωλί του.

το όνομά της θα μπορούσε να είναι αντί για Ρομπέρτα, κουβέρταΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!

από την αρχή που μπήκε στο δώμα και έπιασα τα βυζάκια της ΈρωταςΈρωταςΈρωτας, άρχισε τα ... σιγά γιατί πονάνε.... Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!

πίπα, χωρίς βάθος, απλή ρηχή και άτεχνη καθώς δεν θέλει να προσπαθήσει για καλύτερα. σε προσπάθεια για πιο βαθιά αρνήθηκε αμέσως κάνοντας νόημα για ... εμετόΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!

της είπα ότι θέλω το κωλί της και αρνήθηκε να γυρίσει στα τέσσερα καθώς έτσι πονάει και μάλιστα είπε: εγώ τώρα κώλο και πονάω, σιγά - σιγά. έβαλε στο κωλί της και στην καπότα τζελ και μάλον ξυλοκαίνη και ξάπλωσε...

τον έβαλε στο κωλί της και συνέχεια έλεγε σιγά σιγά γιατί πονάει Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!

γαμώντας ένα τέτοιο καυλάκι, κάνεις τα χατίρια του......

την πήρα σιγά - σιγά και της έβαλα τα πόδια στους ώμους ΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμης Γερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστης

να γαμάς ένα τέτοιο κορμάκι από τον κώλο ακόμα και με αυτά τα πολλά ... μην, είναι αποθέωση!!! ΈρωταςΈρωταςΈρωτας

μετά από λίγη ώρα ήρθε το τέλος Γερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστης

με ευχαρίστησε ... πολλαπλά γιατί δεν ήμουν βίαιος, και έφυγε..... ΈρωταςΈρωταςΈρωτας

το καυλάκι παρά τα ... μην, μια και δίνει αυτό το κωλί, αξίζει!!!!!ΈρωταςΈρωταςΈρωτας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 14, 2013
Όνομα κοπέλας
Ρομπέρτα
Ανώτερος
Εγγραφή:
10 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
123
Likes:
1.679
Πόντοι:
8.445
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Ιουλίου, 2013
ο αλλος απο κατω λεει της λειπουν δοντια ... εσυ λες καυλα ...
Χμμμ;Χμμμ;
16 Ιουλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Που ειναι το περιεργο?Μπορει να ειναι καυλιαρα και να της λειπουν δοντια.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2