Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 45 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
η επίσκεψη έγινε σήμερα το μεσημέρι στις 12.40 , πρώτη φορά σε αυτόν τον οίκο περνάω με κάποια κοπέλα ,
το σαλόνι έχει ανακαινιστεί , το δωμάτιο είναι μικρό , σήμερα δούλευε η Αντριάννα , Ρουμάνα 22 χρονών
μιλάει πολύ καλά τα ελληνικά , είναι μελαχρινή με τα μαλλιά πιασμένα κότσο και φορούσε και μαύρα
κοκάλινα γυαλιά , είναι λεπτούλα στην φάτσα μέτρια αλλά έχει απίθανο 2άρι καλοσχηματισμένο στητό βυζί
και γενικά το κορμάκι της είναι για πολύ γλείψιμο ,βέβαια κάτι μου θύμιζε , τελικά θυμήθηκα , είχε δουλέψει
στο μεταξουργείο στο Λεωνίδου 28 στο κάτω για ενάμιση μήνα στην νυχτερινή βάρδια , ήρθε με αρκετή όρεξη και χαμογελαστή στο δωμάτιο , κάθισε στην άκρη του κρεβατιού και άρχισε να βγάζει το σέξι στρίνγκ με τον φιόγκο(φώτο στον ρομαντισμό)που φορούσε , την πλησίασα από πίσω και άρχισα να της χαϊδεύω το μουνάκι της ενώ ταυτόχρονα την φίλαγα στον λαιμό και στην πλάτη , της άρεσε πολύ και είχε αφεθεί στα χάδια μου , την ξάπλωσα ανάσκελα στο κρεβάτι και κατέβηκα ανάμεσα στα πόδια της και άρχισα να της γλύφω το καλοξυρισμένο βελούδινο μουνάκι της , έδειχνε να το απολαμβάνει , συνέχισα να την γλύφω για πάνω από πέντε λεπτά , ξάπλωσα με την σειρά μου εγώ ανάσκελα στο κρεβάτι με καβάλησε και άρχισε να με φιλάει στον λαιμό και στο στήθος , πέρασμα προφυλακτικού , την πίπα δεν θα την κρίνω μιάς και ήμουν πολύ καυλωμένος
και μετά από κάνα δυο τρία γλειψίματα την σταμάτησα για να την γαμήσω , πήγα να σηκωθώ και με έσπρωξε κάτω και ανέβηκε από πάνω μου , είχε αναλάβει να κουνιέται αυτή πάνω στον πούτσο μου , την άφησα για μερικά λεπτά και μετά την τράβηξα προς τα εμένα και πήρα εγώ την πρωτοβουλία , την ανεβοκατέβαζα πάνω κάτω στον πούτσο μου ενώ της έβαζα και δάχτυλο στην κωλοτρυπίδα της , την γύρισα μπρούμυτα και και άρχισα να γλείφω πάλι το μουνάκι της αλλά αυτή την φορά και την κωλοτρυπίδα της ,φάνηκε να της αρέσει ,
στο αριστερό κωλομάγουλο έχει και μια ελίτσα , έτσι όπως ήταν ξαπλωμένη μπήκα στο μουνί της και άρχισα
να την γαμάω αυτή την φορά με πιο γρήγορο ρυθμό , την χάιδευα στον λαιμό ενώ χούφτωνα και τα υπέροχα βυζάκια της , μετά από μερικά λεπτά τέλειωσα , σηκώθηκα και πήγα στον νιπτήρα για να πλυθώ , αυτή είχε μείνει ακόμα ξαπλωμένη στο κρεβάτι και χουζούρευε , σηκώθηκε να πλυθεί και αυτή ενώ μου έδωσε και μωρομάντυλο να χρησιμοποιήσω , είχα φορέσει το μποξεράκι μου και την μπλούζα μου , τότε με έσπρωξε στο κρεβάτι και άρχισε να με γλωσσοφιλιάζει (ενώ κατά την διάρκεια που την γαμούσα μου είπε ότι δεν φιλάει)
και να τρίβεται στον πούτσο μου , λίγο ήθελα να πληρώσω για δεύτερη φορά κάτι που εν κατακλείδι δεν έπραξα , μέχρι και να σηκωθώ να πλυθώ ήμουν ήδη στο δωμάτιο κάτι λιγότερο από 20λέπτο , συν κανά τρίλεπτο μετά το χαμούρεμα , καλή συμμετοχή ευχάριστη δεκτική για όσους αρέσκονται στα πιπίνια πιστεύω
ότι αξίζει μια δοκιμή , εγώ πάντως με την πρώτη ευκαιρία θα την ξανατιμήσω , δουλεύει εδώ 3 μέρες πρωί απόγευμα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 14, 2013
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Υπηρεσίες
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.164
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Ιουλίου, 2013
Ή ναρκαλιευτής ή κυνηγός θησαυρών...το διαμαντάκι το βρήκες! Και εις ανώτερα!Σπασίκλας
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1