Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 217 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
καιρο εχω να γραψω κριτικη επισης εχω απαιωσει πολυ απο το αθλημα αλλα δυστυχως δεν κοβετε!!επισκεψη στη μαρια το σαββατο μεσημερακι γυρω στις 12............οπως την εχουν περιγραψει και οι προηγουμενοι...μετρι υψος κανονικα κιλα καλο σωματακι,μελαχροινη με σπαστο ελαφρως μαλακι λιγο πιο κατω απο τους ομους και φατσα που εμενα μου εκανε για αλβανιδα!μπηκε με κεφι στο δωματιο και με καυλωτικη διαθεση μου εδωσε κανα δυο γλωσσοφιλα τα οποια ψιλοαπεφυγα και εκανε καποια χαδια στο στηθος και στο καυλι...εγλειψε ρογες και @@ και εκανε μια καλη πιπα με προφ...1 σταση στα 4 οπου πραγματικα κανει καλο στησιμο και τουρλωνει την κωλαρα της,,αντεχει δυνατο γαμησι και δειχνει να γουσταρει..2 εγω απο πανω οπου παλι ηθελε γλωσσοφιλα τα οποια απεφυγα οσο μπορουσα και ο λογος ηταν οτι ειχε ενα σαπιο δοντι και μυριζε λιγο περιεργα το στομα της..η μονη παραφωνια!!περιπου στο δεκαλεπτο εχυσα,με ευχαριστησε και την εκανε!Κουλγια 10 ειναι μια χαρα γιατι ειναι καυλιαρα και περνας καλα...ηταν και μια ξανθια κοπελα μαζι της πιο ψιλη και ομορφη θα ελεγα και για μια στιγμη σκεφτηκα να δωσω τα 20,ισως αλλη φορα!ο χωρος σχετικα καλος και η τσατσα νορμαλ!!!καλα γαμησια να εχουμε!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 13, 2013
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Υπηρεσίες
kayto_sperma
Μέλος
Εγγραφή:
30 Μαρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
21
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού