Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 167 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
διαβάζοντας πρόσφατη ενημέρωση του μέγιστου σκαουτερ professorexx διαβασα πως επέστρεψε η Τσεχα μιλφ Λωρα στο σπιτακι της οδου Αγκυρας!
Δημόσιο ευχαριστώ λοιπον στον προφεσορα!Γερο-μύστης
Μιας και η συγκεκριμένη ερχεται περιπου καθε 2-3 μηνες και καθεται περιπου 3 βδομαδες και επιστρεφει στην πατριδα της μου ειχε λειψει αρκετα.
Πηγα καρφωτος λοιπον το μεσημερι και την βρηκα εκει μαζι με την συμπαθητική ρωσοτσατσα...
Το σπιτι εχει μερικως ανακαινιστει, τα δωματιο ειναι πιο καθαρα, περιποιημενα και προσεγμένα και αυτο ειναι ενα καλο στοιχειο.
Η Λωρα ειναι μια Ρωσιδα μιλφ περιπου 45 ετων που συστηνεται σαν τσεχα μιας και μενει μονιμα στη Ρωσια κατα δηλωση της
Εμενα μου αρεσει πολυ σαν παρουσια...
Εχει καρε καστανο μαλλι, ομορφο προσωπακι ειναι παντα χαμογελαστη και ευδιαθετει.
Ειναι κοντουλα, με ωραια ποδια και ομορφο στρογγυλο κωλο. Τα στηθη της ειναι φυσικα νουμερο 205 περιπου
Σε σχεση με την προηγουμενη φορα που την ειχα δει το χειμωνα εχει χασει 3-4 κιλα και της παει.
Στο δωματιο δεν ειναι η σουπερ πορνη που θα σε απογειωσει...
Ειναι χαμηλων τονων, υπακουη, δεν βιαζεται, ειναι γλυκια και βγαζει μια ζεστασια σα γυναικα.
Αυτο που μου αρεσει σε αυτη, οπως εχω γραψει και παλαιοτερα, ειναι οτι εχει μια ντροπαλοτητα, και βγαζει μια "αμηχανια" στο δωματιο, δεν δειχνει δηλ επαγγελματιας, αλλα μια γυναικα που το κανει αυτο περιστασιακα, κατι που εμενα με φτιαχνει
Της αρεσουν τα φιλια και τα χαδια και ανταποδιδει.
Στοματικο κατι σχετικα καλο, με την χρηση χεριου ομως και δυστυχως δεν κανει ακαποτο...
ειναι γενικα καθαρη και περιποιητικη
Για μενα ειναι ενα στανταρακι που παντα περναω καλα
Θα τη συστηνα μονο σε μιλφ lovers που αρεσκονται ομως σε gfe καταστασεις..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 14, 2013
Όνομα κοπέλας
Λώρα
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
490
Likes:
36.532
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, CHRIS1971 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Ιουλίου, 2013
Να είσαι καλά zero! Xαίρομαι που σε βοήθησα!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1