Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 155 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Διανύοντας περίοδο με σηκωμάρες γενικότερα, μετά τη μέτρια κατάθεση στη Χριστίνα στο Φωκαίας 27Α το περασμένο Σάββατο έψαχνα για τον επόμενο στόχο μου. Η Αλίνα λοιπόν που δουλεύει στο μπουρδελάκι στην Αλκαμένους 113 είναι μία ώριμη γυναίκα (40 το λιγότερο) για την οποία έμαθα αρκετό καιρό πριν μέσα απ' το site που μνημονευόταν για το στήθος της (το οποίο δεν είναι και τόσο μεγάλο όπως αποδείχτηκε). Δεδομένου ότι έχω μια αδυναμία στις ιερόδουλες 40+ λόγω του ότι κάνουν συνήθως καλύτερο κρεβάτι απ' τις πιτσιρίκες, είχα περάσει να την τσεκάρω πριν αρκετό καιρό αλλά δε μου είχε κάνει τότε θετική εντύπωση εξ' αιτίας κάποιων παραπανίσιων κιλών κι επειδή το στήθος της ήταν πεσμένο. Με αφορμή λοιπόν μια σχετικά πρόσφατη αναφορά πάλι σ' αυτήν είπα να την επισκεφτώ ξανά για να δω μήπως έκανα λάθος ή έχει αλλάξει κάτι. Όπως και έγινε, σε μία πρόσφατη τσάρκα μου που διαπίστωσα ότι πλέον έχει χάσει αρκετά κιλά φτιάχνοντας ένα πολύ αξιόλογο - για 40+ γυναίκα - κορμί και ως εκ τούτου την έβαλα στο μάτι για να την επισκεφτώ κάποια στιγμή στο μέλλον γιατί την περίοδο εκείνη είχα άλλες προτεραιότητες. Την Τετάρτη 10/7 λοιπόν έχοντας τρελές κάβλες για να "τακτοποιήσω" μια ώριμη γυναίκα κίνησα για Αλκαμένους. Άφιξη γύρω στις 3:30 το μεσημέρι (η Αλίνα δουλεύει πάντα πρωινή βάρδια), parking σχετικά εύκολα στη διασταύρωση Περγάμου - Αλκαμένους (τις περισσότερες φορές δε βρίσκεις τόσο άνετα όπως στη Φυλής). Μπαίνω μέσα, ρωτάω αν δουλεύει η Αλίνα, με το που εισπράττω θετική απάντηση λέω "θα περάσω" χωρίς καν να τη δω. Σημειωτέον ο χώρος του συγκεκριμένου οικήματος όπως και αρκετών στην περιοχή της πλατείας Αττικής είναι ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΣ, θυμίζει πιο πολύ studio στο εσωτερικό παρά μπουρδέλο. Περνάω λοιπόν τη μαγική κουρτίνα και μπαίνω στα ενδότερα όπου βλέπω να με περιμένει η Αλίνα με χαμόγελο και το περήφανο ανάστημά της. Δίνω στην ευγενική τσατσά το αντίτιμο της συνεύρεσης, τη ρωτάω συγκεκριμένα για τα προγράμματα όπου δε μου αναφέρει κάτι για ελεύθερο στοματικό (οπότε δεν το ζήτησα κιόλας τελικά), τη ρωτάω κλασσικά για το αν χτυπάει πόρτες κ.τ.λπ. και μπαίνω στο δωμάτιο. Εδώ να αναφέρω ότι τα δωμάτια του συγκεκριμένου οικήματος είναι απλά ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ, πεντακάθαρα, σύγχρονα, ανακαινισμένα, με εξαιρετική διαρρύθμιση χώρων (νιπτήρας με τοίχο γύρω - γύρω, καθρέφτες παντού, τηλεόραση που παίζει ταινία, καλοστρωμένα κρεβάτια και έξτρα κομφόρ όπως παντόφλες), σε βαθμό που να θυμίζουν πιο πολύ studio παρά μπουρδέλο. Σ' αυτόν το φιλικό χώρο λοιπόν χαλάρωσα αρκετή ώρα ενώ περίμενα την Αλίνα που είχε άλλον έναν ή δύο πελάτες πριν από 'μένα. Κάποια στιγμή ανοίγει η πόρτα και μπαίνει μέσα η Αλίνα. Σ' αυτό το σημείο ας κάνω μια εκτενή περιγραφή της: Ψηλή ξανθιά 40άρα Ρωσίδα. Πρόσωπο αδιάφορο, κορμί πολύ καλό για την ηλικία της ειδικά τώρα που έχασε τα περιττά κιλά, στήθος 3-3,5 μέγεθος πολύ πεσμένο αλλά με ρόγες κάγκελο. Κώλος μέτριος. Με το που μπήκε λοιπόν έδειξε την κλασσική διάθεση για περιποίηση που χαρακτηρίζει όλες τις ώριμες πουτάνες αλλά με εμφανώς ψεύτικο τρόπο που "βρωμούσε" επαγγελματισμό χωρίς να γίνεται πειστική. Παρ' όλ' αυτά οι κινήσεις της πρόδιδαν την εμπειρία της. Αφού ανταλλάξαμε 2-3 φιλιά στο στόμα (αφήνει χωρίς όμως να βάζει γλώσσα), ασχολήθηκα αρκετή ώρα με το στήθος της όντας όρθιος κι ενώ ακόμα φορούσα το μποξεράκι, κάποια στιγμή μου το τραβάει και μου λέει "βγάλ' το θέλω να δω τώρα τί έχεις μέσα". Σύντομα διαπίστωσε ιδίοις όμμασι τί έκρυβα (ήμουν ήδη σε στύση). Μου ζητάει να ξαπλώσω και έρχεται από πάνω κι αρχίζει να μου χαϊδεύει το πέος με τα βυζιά της με αργές και λικνιστικές κινήσεις. Παράλληλα μου έδινε φιλιά στο σώμα. Συνέχισε με αργό ισπανικό ενώ εγώ ακόμα ήμουν ξαπλωμένος. Με το που πάει να μου πάρει πίπα της προτείνω να γυρίσει σε στάση 69 για να τη γλείφω κι εγώ. Ικανοποιητική πίπα από μεριάς της ενώ εγώ έγλειφα το καθαρό μουνάκι της και προσπαθούσα να αντισταθώ για λόγους υγιεινής στο να γλείψω το ελκυστικότατο γκρόβερ της. Κάποια στιγμή της ζητάω να περάσουμε στο σκληρό ροκ και με μία επαγγελματική κίνηση περνάει τα πόδια της κάτω απ' τα δικά μου και το μουνί της απ' το στόμα μου βρέθηκε ξαφνικά να ακουμπάει γλυκά - γλυκά πάνω στο σηκωμένο πέος μου. Η συγκεκριμένη στάση πρέπει να είναι και η καλύτερη της, τη δουλεύει πάρα πολύ καλά. Το μόνο αρνητικό το οποίο χαρακτήρισε και όλη τη συνεύρεσή μας είναι ότι κατά τη διάρκεια του sex πετάει κάτι εντελώς ψεύτικα βογγητά σαν να βελάζει. Επόμενη στάση στα 4 όπου παίρνει μια άβολη θέση προφανώς επίτηδες για να αποφύγει τη δυνατή διείσδυση. Τελευταία στάση κλασσικό ιεραποστολικό στο οποίο είναι επίσης πολύ καλή ενώ παράλληλα σε κοιτάει μες τα μάτια με καβλωτικό βλέμμα και αφήνει και φιλιά στο στόμα. Την ώρα που ένιωθα πως ερχόταν το τέλος τη ρώτησα αν μπορώ να τελειώσω στο στήθος της όπου μου απάντησε "φυσικά και μπορείς". Κρατούσε το στήθος της μέχρι που ήρθε η θριαμβευτική κατάθεση ενώ παράλληλα ανταλλάσσαμε πεταχτά φιλιά στο στόμα. Με το που τελείωσα σκουπίστηκε πλημμελώς και έφυγε αρκετά βιαστικά αφού πρώτα μου έδωσε ένα φιλί. Συνολικός χρόνος παραμονής στο δωμάτιο 10' - 15'. Συμπερασματικά δεν μπορώ να πω ότι πάει χαμένο το εικοσάρικο, κάθε άλλο, απ' τη στιγμή που το 20άρικο περιλαμβάνει 69, cob και όπως ανέφεραν προηγούμενα συναγωνιστές ελεύθερο στοματικό (ασχέτως αν εγώ δε ζήτησα) είναι αρκετά συμφέρουσα η τιμή. Πλην όμως αφ' ενός η Αλίνα δείχνει διάθεση να κάνει όσο το δυνατόν λιγότερο χρόνο στο δωμάτιο, αφ' ετέρου υπάρχουν 40άρες πουτάνες με πολύ καλύτερη συμπεριφορά στα ενδότερα που κάνουν και το κάτι παραπάνω και μπορούν να σε απογειώσουν. Στο κρεβάτι το έχει σε μεγάλο βαθμό και η Αλίνα αλλά στην προσωπική επαφή με τον πελάτη υστερεί αρκετά. Εν τέλει όσο υπάρχουν πουτάνες στην ηλικία της όπως η Τζένη στο Φυλής 136 (πρώην Νταϊάνα από Αλκιβιάδου) που είναι πραγματική φωτιά στο δωμάτιο, η επανάληψη μιας συνεύρεσης με την Αλίνα σίγουρα δεν μπαίνει σε προτεραιότητα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 10, 2013
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
Womanaholic
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
86
Likes:
3.653
Πόντοι:
5.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιουλίου, 2013
καλησπερα σε ολους τα εχω πει και αλλη φορα προκειτε για πολυ μετρια κατασταση και πεταμα 20ευρου στον κουβα ξεπετα βιαστικη ψευτικη καθε φορα και πιο κακη.Μηπως ηρθε καιρος για γενικευμενο μποικοταζ στα μπουρδελα αν μειωσουμε τις επισκεψεις σιγουρα θα ριξουν τιμες δειτε τι γινεται στα στουντιο σε ολα σχεδον μπαινεις με σαραντα αν σε δουν οτι φευγεις το 50αρικο που λενε πλεον ειναι αρχικη και ενδεικτικη τιμη
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1