Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 280 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έπειτα από πολύ καιρό ξανά στην Αθήνα για 2 μέρες ! Ένα ωραίο απόγευμα ξεκίνησα με έναν φίλο για κυνηγητό θησαυρού στη ξακουστή οδό Φυλής. Αφού παιδευτήκαμε αρκετά στην αρχή στο τέλος καταλήξαμε εδώ. Η Τζούλια μια καστανόξανθη Ελληνορουμάνα σχετικά μικροκαμωμένη, μικρή σε ηλικία, με βυζάρες(3άρια) ωραίο κωλαράκι, ναζιάρα και πολύ ευδιάθετη κέρδισε αμέσως τη συμπάθεια μου. Η υπηρεσία ευγενέστατη μας έλεγε ότι δε θα χάσουμε τα λεφτά μας και δεν πρόκειται να μετανιώσουμε ενώ συγχρόνως η Τζούλια με έπνιξε χώνοντας τα βυζιά της στο πρόσωπό μου. Το αλάνθαστο ένστικτό μου με έκανε δίχως πολύ σκέψη να δώσω το 20€ και να μπω στο δωμάτιο. Σε λίγο ήρθε η φίλη μου χαμογελαστή ξεκινώντας με χάδια και φιλιά σε όλο το σώμα. Στη συνέχεια ένα blowjob πολύ κεφάτο σε φάση 69 με βαθιά σκαμπανεβάσματα σκέτη απόλαυση. Αρκετή ώρα αργότερα θυμήθηκε ότι πρέπει να πηδηχτούμε κιόλας και ήρθε από πάνω μου ενώ ήμουν ήδη μεθυσμένος από το ωραίο τρομπάρισμά της. Η Τζούλια τα έδωσε όλα σε 3 στάσεις , δε βιαζόταν και ήταν πρόθυμη σε όλα. Επίσης είχε ένα piercing στο μουνί της , το οποίο μου έκανε εντύπωση όντας πραγματικά πιο στενό και από το μυαλό των Ελληνίδων Εμμμμ.Ήταν αληθινή επαγγελματίας και γούσταρε αυτό που έκανε! Το grand finale έγινε στα 4 καθώς προηγουμένως άντεξε ένα δυνατό σφυροκόπημα. Το όλο θέμα κράτησε τουλάχιστον 15 λεπτά χωρίς το παραμικρό ίχνος δυσανασχέτησης. Άλλο ένα value for the money στα σκοτεινά υγρά σοκάκια της Φυλής. Απαγορεύεται αυστηρώς για άτομα που δεν αντέχουν μεγάλες συγκινήσεις. Τελικά κατά κανόνα τα κορίτσια από τη χώρα του Κόμη Δράκουλα τιμούν τα λεφτά τους κρατώντας τους λάτρεις του αγοραίου έρωτα ευχαριστημένους και έτοιμους για την επόμενη εξόρμηση. Trăiască România Έρωτας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 08, 2013
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
30 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
32
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιουλίου, 2013
Ποτέ δεν μου άρεσε η φάτσα του κοντοπούτανου!Σαν Ρουμάνικο γκρέμλιν είναι ...
ΑΒ
Αρης Βελουχιωτης
10 Ιουλίου, 2013
Αντικειμενικα δεν ειναι ιδιαιτερα ομορφη και θεομουνο αλλα ειναι καυλιαρα και σε κερδιζει με τον τροπο της και τη συμπεριφορα της..
02 Αυγούστου, 2013
Συγκεκριμένα για το πρωκτικό τη βρήκα ΜΕΓΑΛΗ ΦΟΛΑ!
Ανέβασα και σχετική κρητική.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3