Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 227 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από μια αποτυχημένη (για διάφορους λόγους) συνεύρεση με την Μπάρμπορα στο ακριβώς διπλανό σπιτάκι απ' το Φωκαίας 27Α όπου πήρα τη Χριστίνα στην οποία αναφέρεται η παρούσα κριτική, ψαχνόμουν για την επόμενη κοπέλα που θα έκανα τη διαφορά. Μαζεύοντας λοιπόν πληροφορίες και κάνοντας αρκετές τσάρκες στη Φυλής σε όλες τις βάρδιες μία μέρα που έτυχε να έχω κατέβει στο Κέντρο για δουλειές, είχα σταμπάρει στη νυχτερινή βάρδια στο Φωκαίας 27Α αυτό το πανέμορφο μωρό που ακούει στο όνομα Χριστίνα και όταν την είδα μου είχε προκαλέσει εντύπωση πώς είναι δυνατόν με τέτοια εμφάνιση να δουλεύει σε μπουρδέλο και όχι σε κάποιο studio. Τσεκάροντας λοιπόν εκ των υστέρων τις κριτικές της στο site κατάλαβα ότι οι υπηρεσίες της είναι τουλάχιστον μέτριες και μάλλον αυτός είναι ο λόγος που η συγκεκριμένη κοπέλα δεν έχει κάνει "όνομα". Αποφάσισα λοιπόν να τη βάλω στα προσεχώς για κάποια στιγμή που θα θέλω να διώξω τα "χοντρά" και οι επιλογές μου θα είναι περιορισμένες, οπότε δε θα λυπηθώ το 20άρικο. Η στιγμή αυτή ήρθε πολύ συντομότερα απ' ό,τι περίμενα μόλις 3 μέρες αφού την είχα τσεκάρει και συγκεκριμένα το περασμένο Σάββατο. Κάβλες απ' το πρωί, δουλειές μες τη μέρα δε μου έδιναν τη δυνατότητα να πεταχτώ στη Φυλής για κατάθεση οπότε αναγκαστικά ήθελα απεγνωσμένα κάτι στη μεταμεσονύχτια βάρδια για να "αδειάσω". Εν γνώσει μου λοιπόν ότι αφ' ενός θα έχω να κάνω με μία κοπέλα που δεν μπορώ να περιμένω το κάτι παραπάνω, αφ' ετέρου ότι μία επίσκεψη σε μπουρδέλο στη "δύσκολη" σαββατιάτικη μεταμεσονύχτια βάρδια μόνο ξεπέτα μπορεί να είναι, επισκέφτηκα το εν λόγω σπιτάκι γύρω στις 3:30 τη νύχτα κι αφού βρήκα εύκολα parking εκεί κοντά. Μπαίνοντας στο σπιτάκι η τσατσά σαν γάτα που ήταν με θυμόταν απ' την επίσκεψή μου πριν 3 μέρες. Μου είπε ότι δουλεύει πάλι η Χριστίνα κι αφού το μωρό βγήκε και την ξαναείδα της είπα ότι θα περάσω και με οδήγησε στο δωμάτιο ενώ παράλληλα μου έλεγε το πρόγραμμα (το μόνο έξτρα που κάνει είναι το 69). Τη ρώτησα για το χρόνο παραμονής στο δωμάτιο και αν χτυπάει πόρτες και μου είπε να κάνω λογικό χρόνο (10' - 15') δεδομένου ότι είναι και Σάββατο βράδυ κι έχει κίνηση. Έδωσα λοιπόν το 20άρικο και πέρασα στο δωμάτιο το οποίο ήταν αρκετά κάτω απ' τα standards της οδού Φυλής (πολύ μικρό, μάλλον βρώμικο, νιπτήρας βρώμικος με χαρτί αλλά χωρίς σαπούνι), γενικά το συγκεκριμένο οίκημα είναι αρκετά παλιό και καθόλου φροντισμένο. Η Χριστίνα σε λογικό χρόνο μπήκε φουριόζα στο δωμάτιο πλην όμως απ' ευθείας απ' τον προηγούμενο πελάτη. Μαντεύοντας λοιπόν ότι μάλλον δεν έχει πλυθεί βρήκα μια δικαιολογία και της είπα να έρθει σε 2' πάλι αφού πρώτα διευκρίνισα με τρόπο ότι θέλω να κάνουμε και στάση 69 μήπως και φιλοτιμηθεί να πλυθεί πρώτα. Επανήλθε μετά από λίγο. Σ' αυτό το σημείο ας κάνω μια εκτενή περιγραφή της: Ξανθιά γύρω στα 27 - 30 με υπέροχο πρόσωπο και στρασάκι στο χείλος, κανονικού αναστήματος, σώμα χωρίς περιττά κιλά αλλά με τα επιθυμητά πιασίματα (καθόλου skinny), υπέροχο μεγάλο στήθος 3άρι - 4άρι σε αρκετά φθίνουσα πορεία για την ηλικία της κάτι το οποίο όμως σίγουρα δε θα ενοχλήσει τους λάτρεις του φυσικού, αρκετά ωραίος κώλος. Η εμφάνισή της είναι το δυνατό της όπλο και σίγουρα αποζημιώνει όσους βάζουν την εμφάνιση της ιερόδουλης στο top των προτεραιοτήτων τους. Μπαίνοντας η Χριστίνα λοιπόν λέει δυο κουβέντες (αυτήν τη φορά δεν είχε χαμόγελο όπως την προηγούμενη φορά που την είχα δει στην τσάρκα μου), της κάνω κοπλιμέντο για το πρόσωπό της και το στήθος της με ευχαριστεί και μου λέει να μην την παρεξηγώ γιατί γενικά δε μιλάει πολύ. Τα προκαταρκτικά φτωχά, δεν έπαιξε με το στήθος της πολύ ενώ θα μπορούσε (το οποίο παρεμπιπτόντως δεν το προβάλλει ούτε το χρησιμοποιεί όπως θα έπρεπε δεδομένου ότι είναι το δυνατό σημείο της) και περιορίστηκε σε φιλιά στο σώμα μου και παράλληλες μαλάξεις στο πέος (για φιλιά στο στόμα που είναι το αγαπημένο μου δεν επιχείρησα καν γιατί έβλεπα ότι δεν ήταν για πολλά - πολλά). Η στύση δεν άργησε καθόλου οπότε της είπα να μου κάνει στοματικό και εκείνη μου αντιπρότεινε να κάνουμε στάση 69 κάτι που δέχτηκα μετά χαράς αφού είχα ξεκαθαρίσει εξ' αρχής ότι ενδιαφερόμουν. Μόλις πήρε θέση ομολογώ ότι διαπίστωσα πως ήταν πεντακάθαρη αφού όχι απλώς ήταν πλυμένη αλλά μάλιστα το καθ' όλα περιποιημένο γατάκι της μοσχομύριζε. Ικανοποιητική πίπα από μεριάς της, χλιαρή έως μηδενική ανταπόκριση στο δικό μου γλείψιμο, ούτε καν για το θεαθήναι. Μετά από λίγο συνέχεια με ισπανικό με δική μου πρωτοβουλία, εκείνη καθιστή στο κρεβάτι κι εγώ όρθιος. Κατόπιν 3 στάσεις τις οποίες η κοπέλα εκτέλεσε τυπικά, πρώτα εκείνη από πάνω στραμμένη προς εμένα για να μπορώ να παίζω με το υπέροχο στήθος της, μετά κανονικό ιεραποστολικό και τέλος στα 4 με θέα τον υπέροχο κώλο της όπου επήλθε και η κατάθεση. Αρκετά καλή σε όλες τις στάσεις αν και τυπική με συνοδεία μερικών επιφωνημάτων μόνο για ξεκάρφωμα. Μόλις τελείωσα δε βιάστηκε να φύγει παρά μόνο όταν τραβήχτηκα. Αμέσως μετά ντύθηκε, με ευχαρίστησε και με χαιρέτησε βγαίνοντας απ' το δωμάτιο με ένα φιλί στον ώμο (ούτε καν στο μάγουλο). Συμπερασματικά επρόκειτο για μία κλασσική ξεπέτα μπουρδέλου, μία συνεύρεση απ' την οποία επήλθε μεν η ανακούφιση αλλά σίγουρα δε μου έμειναν και πολλά πράγματα πέρα απ' την ομορφιά και το κορμί της Χριστίνας. Η κοπέλα δεν είναι άσχετη, στην πραγματικότητα το 'χει στο κρεβάτι απλά δε δείχνει τη διάθεση που θα 'πρεπε σαν επαγγελματίας όντας τυπική έως ξεπέτα θα έλεγα γι' αυτό και κάποιος που θα πάει μια φορά μαζί της δύσκολα θα την ξαναεπισκεφτεί. Εν τέλει ενδείκνυται μόνο για τα χοντρά και όπως γράφτηκε σε προηγούμενη κριτική για άτομα που αρέσκονται να παίρνουν πρωτοβουλίες κατά τη διάρκεια της συνεύρεσης και για συναγωνιστές για τους οποίους οι ικανότητες της κοπέλας στο κρεβάτι έρχονται σε δεύτερη μοίρα μπροστά στην εμφάνισή της. Επιφυλάσσομαι λίγο για την απόδοση της κοπέλας τις καθημερινές που δε γίνεται ο κακός χαμός από κόσμο όπως το σαββατόβραδο και κλείνω την κριτική μου λέγοντας ότι εξ' αιτίας της εμφάνισής της για μία φορά δεν το κλαις το 20άρικο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 06, 2013
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Womanaholic
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
86
Likes:
3.657
Πόντοι:
5.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού