Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 141 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Γιάννα είναι μελαχρινή και ωραία όπως έγραψα και στον τίτλο. Στο σαλόνι βγήκε γυμνόστηθη και όταν είδα αυτά τα φυσικά βυζιά, πήρα την απόφαση να περάσω μαζί της.
Αν και τη διάλεξα για το στήθος της, όταν μπήκε στο δωμάτιο άρχισα αμέσως να χαιδεύω πρώτα τον κώλο της. Ανέβηκε στο κρεβάτι και ακολούθησα κι εγώ. Τότε άρχισα να της φιλάω το στήθος. Είναι πολύ ωραίο και η στενή γνωριμία μου μαζί του, μου τον έκανε αμέσως κάγκελο.
Ξάπλωσα αφέθηκα στα χέρια της. Μου έβαλε το προφυλακτικό και ξεκίνησε την πίπα.
Δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο και δεν ασχολήθηκε καθόλου με την γύρω περιοχή.
Αυτό δεν με χάλασε και πολύ, γιατί η πίπα της είχε αρκετά μεγάλη διάρκεια και η θέση που είχε πάρει ήταν τέλεια για να χουφτώνω και να φιλάω με πάθος την κωλάρα και τα μπούτια της.
Το μόνο πράγμα που ήθελα εκείνη την στιγμή ήταν να την πάρω στα τέσσερα. Την γύρισα και μπήκα μέσα της. Είχε καλή αίσθηση και αντέχει.
Μετά ήρθε το ιεραποστολικό. Άρχισα πάλι να φυλάω τα υπέροχα φυσικά βυζιά της. Οι χαμηλοί και διακριτικοί αναστεναγμοί που έβγαζε με έφεραν πιο γρήγορα στο τέλος.
Ήθελα να την ξαναβάλω στα τέσσερα, αλλά δεν πρόλαβα. Η καύλα που μου μετέδιδε το γλύψιμο της ρώγα της σε αυτή την στάση, σφύριξε την λήξη.

Αν δεν είχε δείξει βιασύνη στην αρχή του αγώνα και είχε κάνει έστω και λίγα προκαταρκτικά, θα χαρακτήριζα αυτή την συνεύρεση σαν πάρα πολύ καλή. Μάλλον θα την ξαναδοκιμάσω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 30, 2013
Όνομα κοπέλας
Γιάννα
Ιανουάριος
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
233
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιουλίου, 2013
Έτσι, τα απλά πράγματα είναι αυτά που έχουν αξία στην καθημερινότητα. Χαμόγελο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1