Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 273 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
η επισκεψη πραγματοποιηθηκε στο συγκεκριμένο ίδρυμα χθες το απογευμα.η μπιανκα ειναι μια μαυριδερή νόστιμη κοπελίτσα με μαυρα κυματιστα μαλλια που φτανουν μεχρι τους ώμους της συμπαθητικό σώμα και κώλο και εχει ενα πιρσινγκ στο δεξί ρουθούνι της.απ οτι μου ειπε η τσατσα δεν εχει περισσοτερο απο δυο μερες στην χωρα μας.μετα απο 20 λεπτα αναμονης στο σαλονι αποφασισα να δωσω το μπλε αντιτιμο στην υπηρεσια και να περασω στο ευρύχωρο δωματιο το οποιο ειναι διπλα στην κουζινα.η καθαριοτητα του κυμαινοταν στον μεσο ορο της φυλης.μετα απο κανενα 2λεπτο ηρθε η μπιανκα στο δωματιο.αμεσως αρχισα να την χουφτωνω παντου αυτη αντιδρουσε με σιγανά γελακια.της έβγαλα το μαύρο κορμάκι της την ξαπλωσα στο κρεβατι και αρχισαμε το χαμουρεμα με γλωσσοφιλα που ηταν καπως αγαρμπα απ την πλευρά και με γλυψιμο απο μενα σε ολο της το σωμα.το πεντακαθαρο μουνάκι της το περιποιηθηκα δεοντως.αυτο το σκηνικο κρατησε περιπου για κανενα 7λεπτο.αν δεν της ελεγα να προχωρησουμε ακομα εκει θα ημασταν.μετα εγώ ξάπλωσα αυτη εβγαλε υγρο μαντηλακι για να καθαρισει το μοριο μου.ξαφνικα αρχισε και μου ελεγε προμπλεμ και να μου δειχνει το κεφαλακι μου το οποιο δεν εβγαινε παρα πολυ εξω.της λέω στα αγγλικα οτι δεν υπαρχει προβλημα και οτι δεν θα τραυματιστώ κατα τη διάρκεια της πίπας.αυτη δυστηχως δεν καταλαβαινε ουτε αγγλικα και να συνεχίζει να μου λεει το ιδιο και να αρνηται να μου παρει πιπα επειδη πειστευε μαλλον οτι θα τραυματιστώ.αυτο το σκηνικο δεν μου ειχε ξανασυμβεί σε μπουρδέλοΚεφάλι σε τοίχο!.αν ηταν αλλη στην θεση της θα την ειχα διωξει κατευθειαν αλλα την λυπηθηκα επειδη εμοιαζε ντροπαλη και τελειως απειρη στην δουλεια της.τελικα πηρα την θαραλεα αποφαση και αποφασισα να συνεχίσω μαζι της.οι επομενες στασεις που ακολουθησαν ηταν αυτη απο επανω και ιεραποστολικο.και στις δυο στασεις η συμμετοχη της ηταν καλη ενω παραλληλα ανταλλαζαμε πεταχτα γλωσσοφιλα.οταν τελειωσαμε μου εδειχνε το ρολοι της και οτι ειχαν περασει 25 λεπτα.εγω προσπαθουσα να της δειξω οτι επρεπε να μου παρει πιπα και να μην φοβηθει αλλα αυτη δυστηχως δεν καταλαβαινε και χασκογελουσε.οταν βγηκα η τσατσα με ρωτησε αν περασε καλα και της ειπα οτι προσπαθει για το καλυτερο αλλα ειναι ντροπαλη και δεν εχει εξοικειωθει με το περιβαλλον.οντως αυτα που της ειπα τα πειστευα.εχω την πεποίθηση ότι αν ειναι πιο χαλαρη μεσα στο δωματιο και δεν ειναι τοσο μαζεμενη θα κανει παπαδες....το 6 και το 7 στις κατηγοριες συμμετοχη και σχεση αποδοσης τιμης ειναι με μεγαλη επιεικια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 06, 2013
Όνομα κοπέλας
Μπιάνκα
J
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιουλίου, 2013
Ουσιαστική και αντικειμενική κριτική όπως πάντα! Αν όμως έχεις κάποια φίμωση γιατί δεν πας από Σεπτέμβρη να το φτιάξεις? Εδώ εγώ το σκεφτόμουν χωρίς να έχω θέμα! Χμμμ;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1