Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 229 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Επισκεψη στην Αννα, ωραιο κορμακι, ειπα να δοκιμασω, αν και υπηρχαν ομορφοτερες και με σιγουρες υπηρεσιες.

Μπαινει μεσα αρχιζει κατι ψευτοχαδακια αυτά ηταν τα προκαταρκτικα της, περνα το σκουφι σαν καλτσα στον πεσμενο μητσο, αρχιζει ένα υποφερτο κλαρινο με σωμα καθετα σε εμενα, στη ρογα δεν αφηνε να τη χαιδεψεις παρα μονο απαλο αγγιγμα,
της λεω ελα σε σταση 69, όχι απανταει, δεν θα σε γλειψω επιμενω, όχι μου λεει δεν την μπορω αυτή τη σταση!!!!. ???

Σταματαει τη πιπα χωρις να τον εχει πετρωσει, παμε πισωκολλητο, ειχε στηθει ψηλα, χωρις σπασιμο μεσης, ηθελε να τον βαλλει αυτή, αλλα ετσι όπως ειχε στηθει και μελατος πώς να μπει.
Συνεχισε πιπα της λεω, όχι απαντα πιπα εκανα, εχω βαλλει αλοιφη δεν μπορω να ξαναγλυψω, δεν κανω εγω αυτά που κανουν οι άλλες συμπληρωνει. Να σημειωσω ότι δεν μπηκε μεσα της απλα στη προσπαθεια να τον βαλλει θα πηγε λιγη κρεμα στη καποτα.
Βαλλε άλλη καποτα της λεω, εκανε σαν να τη κτυπησε ηλεκτρικο ρευμα, αι φυγε και αι γαμησου της λεω. Δυστυχως δεν υπηρχαν πελατες όταν εφευγα να τη στολισω.

Χαμενο 20αρικο. Κανει το περιορισμενο προγραμμα της και αν καποιο θελει κατι παραπανω τον γραφει.
Δεν κανει για αυτή τη δουλια, ελπιζω να σας βοηθησω να αξιποιησετε καλλιτερα τα 20αρικα σας με τη κριτικη μου

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 03, 2013
Όνομα κοπέλας
Άννα
Μέλος
Εγγραφή:
21 Φεβ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
15
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιουλίου, 2013
Ποια Άννα είναι αυτή; Η γνωστή Άννα η «Βουλγάρα» Ρουμάνα, γυρολόγος που δούλεψε τον κόσμο και στο Αχαρνών 106 προ 2-2,5 ετών περίπου με 30 ευρώ απλό πρόγραμμα; Δηλαδή αυτή που εμφανίστηκε τον Σεπτέμβριο του 2007 στο Φυλής 71 ισόγειο στην θέση της Άννας της ξανθιάς αδύνατης, άβυζης Ρωσίδας;
Και μετέπειτα γύρισε αρκετά μπουρδέλα: Φυλής 134ισόγειο-υπόγειο, 200, 84-86 κ.α.
BC
BAD COMPANY
05 Ιουλίου, 2013
Eαν λεει για την μελαχρινη θα συμφωνησω μαζι του..!Στο παρελθον περνουσα καλα σταθερος πελατης αλλα πλεον κ εμενα μετα απο την τελευταια συναντηση ΔΕΝ θα ξαναπατησω.....λυπαμαι
06 Ιουλίου, 2013
Μπορουσες να παρεις τουλαχιστον τα μισα αν οχι ολα τα λευτα σου πισω σχετικα ευκολα..
23 Σεπτεμβρίου, 2013
Απλά δεν έχει πια κέφι και όρεξη για να ευχαριστηθεί τον πελάτη ,.Η Άννα έχει πολλά χρόνια υπηρεσία και τωρα βαριέται να κάνει τα ίδια πράγματα για πολλα χρονια,δεν ακούει,βιάζεται,είναι πολύ νευρική,κάνει όπως συμφέρει σεκίνι χωρίς να υπολογίσει τον πελάτη και τα λεφτά δηλαδη μας περιμένει εκεί μόνο να μας τα πάρει..
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4