Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 158 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αρκετό καιρό γνωρίζω την Τάνια η οποία πιο παλιά ήταν απ'τις πρώτες επιλογές μου στη Φυλής.Καιρό τώρα όλο λέω πως θα την επισκεφτώ και κάτι τυχαίνει και η συνάντηση μας παίρνει αναβολή...Για να είμαι και ειλικρινής είχα περάσει την προηγούμενη εβδομάδα δύο φορές και μου είχε πει η υπηρεσία πως είχε τελειώσει τη βάρδια της πριν λίγο.Σήμερα όμως και μίας και βρισκόμουν στη περιοχή είπα να περάσω να δω, αν θα τη προλάβω καθώς η ώρα ήταν ήδη 16:30...

Χωρίς να χάνω χρόνο πάρκαρα στο στενάκι αριστερά πριν το μαγαζί.Με υποδέχτηκε η υπηρεσία η οποία μου παρουσίασε την Τάνια.Για όσους δεν την γνωρίζουν πρόκειται για μία ξανθιά κοπέλα με μακριά μαλλιά μέχρι τους ώμους,όμορφο σώμα με ωραίες αναλογίες και αρκετά καλό πρόσωπο.
Δεν το σκέφτηκα καθόλου καθώς η συνάντησή μας είχε καθυστερήσει και έτσι η υπηρεσία με τοποθέτησε σε δωμάτιο,λέγοντας μου πως είμαι και ο τελευταίος πελάτης της για σήμερα...
Έβγαλα τα ρούχα μου και ξάπλωσα στο κρεβάτι για να την περιμένω,να σημειώσω πως το συγκεκριμένο μαγαζί είναι και απ'τα πιο καθαρά της οδού...Μέσα σε λίγα λεπτά η Τανια ήρθε στο δωμάτιο,εντύπωση μου έκανε πως με το που μπήκε μου είπε σε θυμάμαι πράγμα το οποίο δεν το περίμενα καθώς έχει περάσει αρκετός καιρός...Αφαίρεσε το σύνολο των εσωρούχων της και μου έκλεισε το μάτι...Ξάπλωσε στο κρεβάτι και ξεκίνησε με κάποια χάδια στο σώμα μου τα προκαταρκτικά τα οποία δεν είχαν και μεγάλη διάρκεια.Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη στοματικού.Πολύ καλό στοματικό,βαθύ με σωστή χρήση της γλώσσας και λιγοστή χρήση χεριού...Έναρξη στο σεξ με τη Τάνια από πάνω να κινείται σε αργούς ρυθμούς.Αλλαγή για πισωκολλητό μίας και οι αναλογίες της προσφέρουν πολύ καλό στήσιμο.Το τέλος μας βρήκε σε ιεραποστολικό με πολύ καλή συμμετοχή από μέρους της και "κλέβοντας"και κάποια φιλάκια στο στόμα...

Χωρίς να βιάζεται καθώς όπως ανέφερα ήμουν και ο τελευταίος πελάτης της βάρδιας,έβαλε τα εσώρουχά της μιλήσαμε για λίγο και αποχώρησε λέγοντας μου πως θα τα ξαναπούμε,πράγμα το οποίο δεν με βρίσκει αντίθετο.

Μία ωραία συνεύρεση με μία όμορφη κοπέλα που σε καμία περίπτωση δεν έδειξε να βιάζεται και να δυσανασχετεί σε κάτι.Πιστεύω πως κάποιος που "βολτάρει" στην πρωινή βάρδια της οδού αξίζει να την επισκεφτεί χωρίς δεύτερη σκέψη...

Αυτά για τη συνάντησή μου με την Τάνια,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 01, 2013
Όνομα κοπέλας
Τάνια
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιουλίου, 2013
+1 (1/1) απο μένα ,
η Τάνια είναι απο τα πιο αξιόλογα μιλφάκια και πάντα με σταθερή απόδοση.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1