Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 294 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η επίσκεψη έγινε(τελικά) σήμερα το μεσημέρι στις 15.20 , αρχικά στην σημερινή μου βόλτα ήταν ο νούμερο ένας στόχος μου , είχα περάσει αρχικά από αυτόν τον οίκο στις 12 παρά αλλά περίμεναν τρείς πρίν από μένα και έφυγα , να αναφέρω ότι για να μπορούν να εξυπηρετούν τους πελάτες χρησιμοποιούσαν και τα δωμάτια του όμορου οίκου μιας και σε εκείνο η κοπέλα είχε ρεπό ,και πάλι όταν πήγα ήμουν τέταρτος στην σειρά αλλά ήμουν αποφασισμένος να περάσω , πέρασα στο αριστερό δωμάτιο του αριστερά οίκου , περιμένοντας την Πωλίνα έπαιζα με το κινητό μου για να περάσουν τα λεπτά της αναμονής πιο γρήγορα , μετά από κανα 35λέπτο περίπου ήρθε η Πωλίνα , χαμογελαστή παρόλο την κούραση της , μου είπε ήρθες και πρίν εεε???ναι απάντησα αλλά γινόταν χαμός και έφυγα , μου είπε ότι τις Κυριακές δεν παίρνει ανάσα , ούτε καφέ δεν είχε προλάβει να πιεί από το πρωί , με πλησίασε και αρχίσαμε κατευθείαν τα γλωσσόφιλα , ενώ της έβαλα δάχτυλο ταυτόχρονα στο μουνί και στον κώλο της , την έστησα στα τέσσερα της έβγαλα το στρίνγκ , έφτυσα την κωλοτρυπίδα της και άρχισα να την γλύφω ενώ αυτή καύλωνε , έκανα και περάσματα από την κλητορίδα της αλλά πιο πολύ ασχολιόμουν με τον κώλο της ,μετά την γύρισα ανάσκελα , τώρα άρχισα να ασχολούμαι αποκλειστικά με το μουνί της , πρέπει να την έγλειφα κανα 7λέπτο όταν άρχισε να μου τραβάει τα μαλλιά και να φωνάζει έτσι εκεί εκεί συνέχισε μην σταματάς μέχρι να έρθουν οι πρώτοι σπασμοί της και να κυλίσουν τα υγρά της στην γλώσσα μου , μου σήκωσε το κεφάλι με τράβηξε κοντά της και άρχισε πάλι να με φιλάει ενώ σχεδόν σαν να με διατάζει μου είπε ξάπλωσε…άρχισε να μου γλύφει τα αρχίδια για αρκετή ώρα ενώ εγώ της έλεγα πάρε τον πούτσο μου στο στόμα σου , αυτή με αγνοούσε λέγοντάς μου όλα στην ώρα τους και αυτό μεγάλωνε την καυλα μου , τελικός εξαφάνισε τον πούτσο μου στο στόμα της η πίπα της πάρα πολύ καλή βαθιά και υγρή , μετά από κανα τρίλεπτο την σταμάτησα για να μην τελειώσω , πέρασμα προφυλακτικού και πρώτη στάση αυτή από πάνω , καλή συμμετοχή κουνούσε κυκλικα την λεκάνη της και τσιμπούσε τις ρόγες της , αλλαγή στάσης στα τέσσερα , αφού της έγλειψα πάλι λίγο το κωλαράκι της και το μουνάκι της μπήκα μέσα στο μουνί της άρχισα να την γαμάω δυνατά , μετά από 5-6 παλινδρομήσεις μου λέει περίμενε περίμενε , έβγαλε τον πούτσο μου από το μουνι της , αρχικά νόμιζα ότι νόμιζε πώς έσπασε το προφυλακτικό , λάθος και μεγάλη έκπληξη , σάλιωσε την καυλερή κωλοτρυπίδα της και έβαλε τον πούτσο μου μέσα στον κώλο της , έμεινα έκπληκτος και της είπα είσαι μεγάλη καυλα αλλά την προηγούμενη φορά που σου ζήτησα κώλο είπες ότι δεν κάνεις…μου έκλεισε το μάτι της χαμογέλασε και μου είπε , δεν το κάνω με όλους ενώ κάθε φορά θα περνάμε και καλύτερα μαζί , άρχισα να την γαμάω δυνατά ενώ αυτή έπαιζε με την κλειτορίδα της , την γαμούσα ποτε γρήγορα και δυνατά και πότε αργά και βαθιά και αυτή καύλωνε , την γύρισα έβγαλα το προφυλακτικό και έχωσα τον πούτσο μου στο στόμα της και άρχισα να το γαμάω μέχρι που τέλειωσα μέσα σε αυτό , σηκώθηκε τα έφτυσε στον νιπτήρα πλύθηκε και ήρθε προς το μέρος μου με φίλησε στην πλάτη μου είπε ευχαριστώ γιατί πέρασε υπέροχα και ότι με περιμένει ξανά σύντομα , στο δωμάτιο έκατσα 20 λεπτά γεμάτα δεν βιάστηκε καθόλου και ας είχε φούλ αναμονή , μου φαίνεται ότι βρήκα ένα νεό στανταράκι και σύντομα θα την ξανατιμήσω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 30, 2013
Όνομα κοπέλας
Πωλίνα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
192.020
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Ιουνίου, 2013
πολύ καλή πορνική κλινοπάλη !
01 Ιουλίου, 2013
καλησπερα σε ολους θα προσθεσω και με τη σειρα μου τα ευσημα στην πωλινα που ειναι πολυ καλη και αποτελει για μενα εδω και καιρο στανταρακι στα μιλφογκιλφ απο οταν ηταν αλκιβιαδου ειναι πολυ καλη επαγγελματιας και εχει τον τροπο να κερδιζει σταθερους πελατες.
01 Ιουλίου, 2013
ετσι Σμυρνη!!!Μεγάλο χαμόγελο βλεπω σιγα σιγα ανακαλυπτεις και εσυ τις αρετες των ρωσωμιλφ!!!Η Πωλίνα ξεκινησε τον περασμενο Αυγουστο και ηταν σταθερο στανταράκι μου για αρκετους μήνες. Είναι δύναμη, και κάνει αυτά τα "εξτρα" σε αρκετούς πελάτες οταν γουστάρει και έχει όρεξη...Κουλ
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3