Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 155 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η επίσκεψη έγινε σήμερα το μεσημέρι στις 12.00 , αρχικά είχα περάσει από Βέργας 3 για να ξαναδοκιμάσω την Πωλίνα αλλά γινόταν στην κυριολεξία το σώσε…έτσι στο πέρασμα μου από εδώ αποφάσισα να περάσω , πέρασα στο μεγάλο δωμάτιο στα δεξιά , έβγαλα τα ρούχα μου πήγα στον νεροχύτη και πλύθηκα , μπήκε στο δωμάτιο η Αλίνα και άρχισε τα μουρώ μου τι κάνεις , την πλησίασα χούφτωσα το δεξί της στήθος και το έφερα κοντά στο στόμα μου , άρχισα να πιπιλάω την ρόγα της η οποία έγινε κάγκελο , πήγε προς το κομοδίνο άφησε την καπότα και το μαντηλάκι , έβγαλε τα τακούνια της εγώ της έβάλα το στρίνγκ της και την έστησα στα τέσσερα στην άκρη του κρεβατιού , άρχισα να την γλύφω στο μουνί και στην κωλοτρυπίδα και αυτή έλεγε τι μου κάνεις μουρώ μου…μου είπε να ξαπλώσω , ξάπλωσα κάθετα στο κρεβάτι , αυτή πήρε το μαξιλάρι και το έβαλε κάτω από το κεφάλι μου για να είμαι πιο άνετα όπως είπε , άρχισε να με φιλάει στον λαιμό και στην αριστερή μου ρόγα…το αναφέρω αυτό γιατί την άλλη φορά που την είχα πάρει στο Διδύμου 16 είχε ασχοληθεί μόνο με την δεξιά μου ρόγα , πήγε να μου φορέσει προφυλακτικό , της είπα ότι θέλω χωρίς , με σκούπισε με το μαντηλάκι και άρχισε πίπα μέτρια στεγνή και πάνω πάνω στον πούτσο , πέρασμα προφυλακτικού , ανέβηκε από πάνω μου , με τα δάχτυλα της άνοιξε τα παχιά μουνόχειλα της και κάθισε πάνω στον πούτσο μου , ενώ κοιταζόταν στον καθρέπτη , την ρώτησα αν της αρέσει και είπε ναι…τότε την σήκωσα για να πάω να την γαμήσω στα όρθια μπροστά στον μεγάλο καθρέπτη αλλά αυτή μου είπε μουρώ μου τι κάνεις είμαι βαριά θα σου πέσω φοβάμαι , την μετέφερα έτσι όπως την είχα σηκώσει και την έβαλα ανάσκελα στον καναπέ , της σήκωσα το πόδια της πάνω από τους ώμους και άρχισα να την γαμάω δυνατά , μετά από μόνη της με ρώτησε αν ήθελα να γυρίσει στα τέσσερα , γύρισε στα τέσσερα όπου πήρε και μια πολύ άβολη στάση την γάμησα για λίγη ώρα έτσι , μετά έβγαλα το προφυλακτικό και της είπα να πάρει τον πούτσο μου στο στόμα της , μου είπε όχι ότι δεν το κάνει και αν θέλω να χύσω στα βυζιά της , κάτι που έκανα αφού πρώτα τον έπαιξα , στο δωμάτιο έκατσα 15 λεπτά χωρίς ενόχληση και αυτό ήταν από τα θετικά , από την άλλη δεν είχε κάποια συμμετοχή αλλά αρκέστηκε σε παθητικό ρόλο , σε σχέση με την πρό τεσσάρων περίπου μηνών προηγούμενη μας συνεύρεση δεν δεχόταν δάχτυλα ούτε στο μουνί ούτε στον κώλο καθώς και δεν έκανε τελειωτικό στο στόμα , με αυτή την δεύτερη μου κατάθεση νομίζω ότι έκλεισε και ο κύκλος μου μαζί της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 30, 2013
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
193.000
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Ιουλίου, 2013
καλησπερα σε ολους για αλλη μια φορα θα σχολιασω την αλινα αρνητικα με την σκεψη οτι ισως φανω εγκαθετος η προκατειλημενος μαζι της ο μονος λογος που το κανω ειναι απο αλληλεγγυη γιατι ειναι κριμα να δινουμε 20ευρα και να μην ευχαριστιομαστε τουλαχιστον.Οπως εχω αναφερει η αλινα εχει λιγο καλιτερη εμφανιση απο τις αλλες σε αυτα τα μαγαζια διδυμου και αλκαμενους αλλα υστερει σε διαθεση και επαγγελματισμο παρα το οτι εχει δουλεψει σε μασατζιδικο δεν το εχει στα μπουρδελα και μαλλον δυσκολο να κανει καριερα εγω της εδωσα καποιες ευκαιριες αλλα δεν τραβαει ελπιζω να βοηθησα και να μην κουρασα ωστε να επιλεξετε καλιτερα καλη συνεχεια σε ολους
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1