Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 46 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η επίσκεψη έγινε Πέμπτη πρωί στις 11.15 , έχοντας ρεπό κατέβηκα στο Μετάξι , άρχισα την βόλτα μου από τα σπιτάκια της Κεραμικού , μπήκα στα δυό πρώτα που δούλευαν κλασσικά οι στάνταρ κοπέλες , το τρίτο
το υπόγειο ήταν κλειστό , δίπλα στον όροφο που δουλεύει υπηρεσία ο Αλέξανδρος είχε μια κοπέλα έξω από τα γούστα μου , και ήρθα σε αυτόν τον οίκο , η τσα τσα είπε δουλεύει η Μαρία την ξέρεις? Αν και έχει πολλές Μαρίες υπέθεσα ότι ήταν η Μαρία που δουλεύει και Λεωνίδου 28 κάτω και έκανα να φύγω , την ώρα που σηκωνόμουν από τον καναπέ τσούπ βγαίνει σηναμμένο κουνάμενο ένα κοντό μελαχρινό με πιασηματάκια , δυάρια βυζιά και ωραίο πεταχτώ κωλαράκι , χαμογελαστή και με καλή διάθεση με πλησίασε και άρχισε να με χαιδεύει…βέβαια δεν έκανε και τίποτα , μιάς και εγώ είχα αποφασίσει ήδη ότι θα περνούσα , έδωσα τα 10 ευρώ στην τσατσα και ανέβηκα στο δεξιά πάνω δωμάτιο για να ήμαστε πιο ήσυχα , η Μαρία ήρθε σχεδόν αμέσως ,
είναι 21 χρονών από την Αλβανία και έχει 7 χρόνια στην Ελλάδα , άρχισε πολλές ερωτήσεις από το πώς με λένε που μένω μέχρι τι δουλειά κάνω και γιατί δεν είμαι παντρεμένος…την σταμάτησα και της είπα μικρή μου εδώ ήρθα για να σε στήσω στα τέσσερα και να σε γαμήσω….σταμάτησε έκανε μια παύση και έσκασε στα γέλια και λέει ναι σωστά…με ξάπλωσε στο κρεβάτι ήρθε από πάνω μου και άρχισε να με φιλάει στον λαιμό στα αυτιά στις ρόγες και πεταχτά στο στόμα , κατέβηκε πιο κάτω με το χέρι της έπιασε τον πούτσο μου και άρχισε να μου τον παίζει αργά και με την γλώσσα της άρχισε να με γλύφει στα αρχίδια , μου πέρασε προφυλακτικό και άρχισε πίπα , αρκετά καλή και χωρίς χέρι , την σταμάτησα την ξάπλωσα ανάσκελα και άρχισα να τις γλύφω το μουνάκι της ενώ αυτή με τα χέρια μου έσπρωχνε το κεφάλι μου προς αυτό…ξάπλωσα πάλι και της είπα να ανέβει από πάνω μου , άρχισε να κουνιέται πάνω κάτω αλλά κυκλικά την λεκάνη της πάνω στον πούτσο μου ενώ εγώ την είχα αράξει και την άφηνα να κάνει παιχνίδι…αλλαγή στάσης φυσικά στα τέσσερα για να έχω θέα την ωραία κωλάρα της , πήρε πολύ καλή στάση σώματος το καυλάκι , άρχισα να την γαμάω με γρήγορο ρυθμό της έριξα και 3-4 κωλοσκάμπιλα που έδειξε ότι της άρεσαν , μετά από κανα 5λέπτο ήρθε το τέλος , στο δωμάτιο έκατσα γεμάτα 15 λεπτά , για 10 μόνο ευρώ θεωρώ ότι ήταν σούπερ κατάθεση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 27, 2013
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Υπηρεσίες
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
192.674
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού