Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 140 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
...συνωστισμός στο Μετρό , ζέστη , υγρασία , ελεϊνίδες να ανταλλάσουν νιαουρίσματα με τους πιρφόρους τους, στα i-phone , λιπώδεις φώκιες χεράκι χεράκι με μοδάτα θηλυπρεπή αγοράκια...όλα αυτά μου δημιούργησαν ένα αίσθημα δυσφορίας που δεν υφιόταν με τίποτα, έπρεπε να κατευνάσω την φόρτιση στο πλησιέστερο σπερμοεκκενωτήριο...
...βρεθηκα χωρίς να το καταλάβω σ'αυτό τον παρακμιακό οικίσκο , αναμένοντας κάτι που παρήγγηλα , χωρίς όμως να το έχω δεί καλά , στην ουσία μες το μισοσκόταδο είδα μόνο ένα πληθωρικό μπούστο , και άμεσα έδωσα το 20ευρο αντίτιμο της άμεσης συνουσιακής πρόσβασης και της αμεσότερης απεμπλοκής.
Το θήλυ όταν εισήλθε στο δωμάτιο , διαπίστωσα ότι επρόκειτο μια γηραιά κυρία , με ρυτιδιασμένο προσωπείο πασπαλισμένο με μπόλικο makeup , μαύρου τριχωτού κεφαλής
και με πλαδαρή επιδερμίδα και χυτούς μαστικούς αδένες τους οποίους ο στηθόδεσμος τους έκανε να φαίνονται στητοί , τελικά το κολλαγόνο και οι ινοελαστικές ίνες του σώματος χαλαρώνουν πολύ μετά τα 50και σταφιδιάζουν αντιαισθητικά τα κακόμοιρα γυναικεία σώματα...
η γηραιά κυρία δεν είχε διάθεση για ιδιαίτερη ερεθιστική προκαταρκτική κλινοπάλη
και αρκέστηκε στο να κάθεται παθητικά δίπλα μου , κάνοντας εντριβή στο τριχώδες στήθος μου , ενώ εγώ ψηλαφούσα την πλαδαρότητα της ραχιαίας επιδερμίδας της και με δυσκολία (λόγω άβολης στάσης) των μαστών της...
(είχα πάρει την απόφασή μου να επισπέυσω την ολοκλήρωση της ,όπως όλα έδειχναν , βαρετής διαδικασίας)
η πεολειχία της, προφυλαγμένη , αδιάφορη , χωρίς ίχνος σιελικής επάλλειψης στην τριμαρισμένη και άρα διαθέσιμη για λειχίες, ευρύτερη γεννετική μου περιοχή)
...το εφηβαιο της ήταν τριχώδες και με αποθάρρυνε να βάλω την μουσούδα μου μέσα στην γηρασμένη της οπή , στην ουσία συνέβαλε στην απροθυμία μου , το ότι την "ντρεπόμουν" και την "σεβόμουν" λόγω ηλικίας (!)...
τελικά έβαλα το διατεταμένο με αίμα φαλλικό μου εντέριο στον κόλπο της και άρχισα μια γρήγορη , βίαιη ,πυελική παλινδρομική κίνηση , για κανά 5λεπτο , μέχρι να αδειάσω κάποιες σταγόνες ιδρώτα στο σαρκίο της , λίγα ml ζεστού σπέρματος στο περίβλημα
και κάποιες ποσότητες ευφοριστικών νευροδιαβιβαστών στο συναπτικό χάσμα των εγκεφαλικών νευρώνων μου...
ντύθηκα , απομακρύνθηκα απ'αυτόν τον οικίσκο με την ξύλινη σκάλα του ελέους, και απόλαυσα περπατόντας αργά ,αυτό το γνώριμο λίαν ευφορικό αίσθημα της μετασπερμοεκκενωτικής συναισθηματικής απεμπλοκής απο το αντικείμενο που μόλις χρησιμοποίησα...
τελικά ο εθισμός δεν βρίσκεται στο sex , αλλά στο αίσθημα της ελευθερίας μετά απ'αυτό
εκεί βρίσκεται όλη η ικανοποίηση!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 29, 2013
Όνομα κοπέλας
Άννα
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού