Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 217 10
Γενική βαθμολογία
 
3.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
μη διανοηθειτε να μπειτε συναγωνιστες στην απατεωνισσα.ηθελα να μπω στο κατω στη χριστινα αλλα επειδη ηταν ανοιχτο και το πανω ανεβηκα να δω τι σαπιο εχει.βγηκε στο σαλονι η λειλα ομορφοθλα γυφτισσα θα ελεγα.θυμομουν σχολιο του bmwpower οτι ηταν καληΜαλακίαΜαλακία και ετσι μπηκα.οταν μπηκε στο δωματιο με ρωτησε απο που ειμαι και κατι αλλεσ μαλακιεσ που δε θυμαμαι.ξεκινησε να χαιδευει το τσουτσουνι μου μεχρι που ψιλοσηκωθηκε και περασε καποτα.συνεχισε με μετρια πιπα και μετα απο λιγο στηθηκε στα 4.ξεκινησα και εγω να πηδαω τη γεματη κρεμα τρυπα της μονο που μετα απο κανα 4 λεπτο μου ειπε το πρωτο τελειωνε!!ΘυμόςΘυμόςξενερωμενος συνεχιζω και μετα απο κανα 2λεπτο μου λεει εχεις λεπτο ακομα.μολις μου το πε και αυτο την εστειλα και εφυγα τσαντισμενος.μετα απο μιση ωρα που σκεφτηκα την κοροιδια γυρισα με ετερο συναγωνιστη και πηρα πισω τα λεφτα μου με αγριο τραμπουκισμαΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.επειδη δεν ειναι τα 10 ευρω που με πειραξαν αλλα η κοροιδια.γνωμη μου μη μπαινετε σε τετοιες ξεπετες επειδη αφενος χαλανε την πιατσα και αφετερου υπαρχουν πολλα συνεργεια καθαρισμου που θελουν υπαλληλους οπως και γεροι για ξεσκατισμα.μακρια

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 29, 2013
Όνομα κοπέλας
Λεϊλά
Μέλος
Εγγραφή:
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
114
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού