Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 14 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
επίσκεψη στο Βύρωνος 11 Κουλ απόγευμα ....τσατσά σχεδόν ανύπαρκτη μόνο βγήκε να δούμε ότι υπάρχει και πίσω της η Μαρία μελαχρινή 1.70 και άνω με βυζί 3 μπορεί και 4 λίγο γεμάτη και με ωραίο πρόσωπο ...κωλαράκι σφικτό με ωραία πόδια και σώμα χωρίς σημάδια είπα είναι ότι πρέπει έτσι πλήρωσα και κατευθύνθηκα προς το δωμάτιο ...το δωμάτιο καθαρό και συνηθισμένο η τηλεόραση αναμενόμενα να παίζει Κατσικογάμης αν και ίσα ίσα που πρόλαβα να δω μια σκηνή την οποία χωρίς να προσπαθήσω ιδιαίτερα εφαρμόστηκε *

Με το που έβγαλα τα ρούχα ήρθε αμέσως ...μιλήσαμε για λίγο καθιστοί στο κρεβάτι και καθώς την ρωτούσα άρχισε Μαλακία μετά έσκυψε με πολύ νάζι και τον ρούφηξε στο στόμα λίγο τα βυζιά λίγο επειδή ήταν λίγο παχουλή την είδα ζοριζόταν στο σκύψιμο και έτσι μου πρότεινε να ξαπλώσω στο κρεβάτι έτσι αντί-πρότεινα να γονατίσει κάτω στο κρεβάτι και να με τσιμπουκώσει έτσι ...έτσι και δέχτηκε μετά από λίγο ξάπλωσα στο κρεβάτι και αυτή πάλι έσκυψε από πάνω μου και συνέχισε την πίπα και εδώ μιας και το κλίμα ήταν ευνοϊκό είπα να εφαρμόσω ότι είδα πιο πριν στο κουτί* άρχισα με το αριστερό χέρι να της βάζω δάχτυλά πρώτα στο μουνί οπού άρχισε να την αρέσει και να υγραίνετε έτσι συνέχισα να κουνάω το χέρι μου όλο και πιο ρυθμικά οπού εκεί άρχισε τα πρώτα κουνήματα ηδονής στάζοντας πάνω στο χέρι μου υγρά από το μουνάκι της έτσι πάνω στην καύλα δοκίμασα το κωλαράκι της οπού τραβήχτηκε λίγο άλλα δεν είπε όχι με άφησε να εισχωρήσω πρώτα το ένα δάχτυλό και μετά δυο. ύστερα από λίγα λεπτά την ξάπλωσα στο κρεβάτι ανάσκελα και μπήκα από πάνω οπού έπαιζα ανάμεσα στα κώλο-μάγουλα και έτοιμος να το καρφώσω από πίσω άλλα την είδα να σφίγγει τα κώλο-μάγουλα μην κάνοντας δυνατή την πρόσβαση έτσι την γύρισα στο κλασσικό ιεραποστολικο και εκεί ολοκλήρωσα..........

Υ.Γ - για το μόνο που μετάνιωσα μιας και το 30αρι πιστεύω άξιζε είναι που δεν τίμησα ιδιαίτερα τα πολλή ωραία στήθη που έχει .......

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 21, 2013
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Υπηρεσίες
ΜεΛΕΝεΑρτεμη
Μέλος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού