Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 238 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
αφού την είχα δει πολλές φορές και εδώ και στην Φωκαίας παλαιότερα χωρίς να έχω περάσει, σήμερα στην επιθυμία να χύσω σε στόμα ... υπέκυψα.
μπήκε στο δώμα με χάρη και χαμόγελα, άρχισε μερικά φιλιά στο σώμα και λέω ωραία πάμε... αλλά.
ρώτησε για καπότα, της είπα ναι αλλά στο τέλος θα χύσω στο στόμα σου. συμφώνησε, πέρασε το λάστιχο και άρχισε μία πίπα της πλάκας.
στην προσπάθειά μου για βαθύ τρομπόνι, μου είπε: θες να κάνω εμετό επάνω σου, δεν μπορώ βαθιά...Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
το μόνο καλό στην υπόθεση το καλό γλύψιμο των αρχιδιών και μάλιστα σε κάποια στιγμή τα ρούφαγε και τα δυο βάζοντάς τα στο στόμα της με μανία.
μετά γύρισμα στα 4 όπου αφού έβαλε διπλή δόση τζελ, έγινε η είσοδος στο κωλί της.
η τύπισσα δεν καταλάβαινε τίποτα όσο και αν άλλαζα ρυθμό. ΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμης
στο τέλος της λέω θέλω να χύσω στο στόμα σου, ξάπλωσε στο κρεβάτι...
αρνήθηκε λέγοντας δεν ξαπλώνω γιατί χύνεται στο πρόσωπο και δεν μου αρέσει.
έβγαλε την καπότα με το μωρομάντηλο για να μην την πιάσω εγώ (καλό αυτό) και μετά το έβαλε κάτω από το στόμα της για να πέφτουν τα χύσια σε αυτό καθώς την έχυνα με το στόμα της ανοικτό από απόσταση.Γερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστης
ενώ έχει καυλέ φάτσα και θα μπορούσε να έχει φουλ πελατεία και λόγω σέρβις, είναι σπασαρχίδο Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;με τα ... μη που λέει χωρίς λόγω. γι' αυτό και η μικρή βαθμολογία.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 24, 2013
Όνομα κοπέλας
Σύλβια
Ανώτερος
Εγγραφή:
10 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
123
Likes:
1.679
Πόντοι:
8.445
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού