Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 112 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Στην κοπέλα αυτη πήγα μόνο και μόνο για τις καλές κριτικές που έχω διαβάσει.Δεν μου αρέσει ιδιαιτερα εμφανισιακά,και έχει μέτριο αλλά γλυκό προσωπο.
Την βλέπω στο σαλόνι,με μέτρια διάθεση,χωρίς να προσπαθεί πείσει καποιον με το βλέμα για να περάσει στα ενδότερα.Ειχε τα μαλλιά πιασμένα πίσω,και δεν της πήγαινε καθόλου!Εγώ εδωσα τα 20 αρικο, μόνο για τα καλα που έχω διαβάσει και έχω ακούσει ,και για κανεναν άλλο λογο.
Μπηκα στο δωματιο που είναι μεσα δεξιά,για να έχει ησυχία.Εκανε το πολυ 5 λεπτά να έρθει.Μολις μπαινει κάθεται δίπλα μου και μου δινει ενα φιλί στο μετωπο ή στον ωμο,κολησα δεν θυμάμαι καλα Λύπη και μου λέει...πέτα την τσίχλα!..Γιατί τι σε ενοχλεί;...Δεν είναι ωραίο να μασάς τσίχλα..μου απαντά!
...Φαντάζεσαι να σου κάνω πίπα και να μασάω τσίχλα;..Δεν το σχολίασα και την πέταξα,όμως ηδη είχα ξενερώσει κσι ηδη είχα μαντέψει ποιο θα ναι το τέλος του έργου.
Μετά ρωτάει..ποσο χρονών είσαι..;28 απαντάω....Αποκλείεται...! μου λέει με κάθετο ύφος.Ελεος ρε γαμώτο;Ti θέλουν να τους λέω;Nα τους λέω 23 να τελειώνουμε;
Αρχιζει να κάνει κατι προκαταρτικά μέτρια,ρούφηγμα στην ρώγα,και κάτι πεταχτά φιλάκια στην μύτη.Πλησίαζε προς το στόμα αλλά οταν πηγα να την φιλησω μου κανει νόημα με το δαχτυλο ό,τι δεν πρέπει.Ισα ισα να με εκνευρίσει δηλαδή!Δεν μου σηκωνόταν με τίποτα,γιατί εγώ χαλιέμαι οταν μου πεί κάποια και την παραμικρή παρατήρηση.Oπως με φίλαγε στο στήθος εγώ την κράταγα κάπως αγκαλιά με το ενα χέρι.Μη λέει ...μη με κρατάς..Της λέω σε χαιδεύω....Οχι με κρατάς,και μπορώ να κρατηθώ και μόνη μου...Αντε να καβλώσει τώρα κάποιος με όλα αυτά τα μη..
Βάζει μετά προφυλαχτικό σε ψιλοπεσμενο μόριο,αλλά καταφερε να το αναστήσει γιατί εκανε πάρα πολύ καλή πίπα.Ερχεται απο πάνω και εγώ την κράταγα απο την μέση καθώς την ανεβοκατέβαζα.Εδώ ερχεται το επόμενο μη.Μου λέει μην με κρατάς ετσι..!Ετσι την επιασα απο των κώλο,και εκεί ολα οκ.Μετά στα 4 ,και επειτα ιεραποστολικό,αλλά δεν ενιωθα οτι θα τελειώσω.Ειχα σπαστεί πολύ.Αρχιζει να μου τραβάει μαλακία,αλλά τίποτα.Μου λεει εισαι κουρασμένος;Tης λέω λίγο..Δεν ημουν κουρασμένος αλλά το πα ετσι για να μην της ρίξω ευθύνες και παρεξηγηθεί.Αφου κατάλαβε ότι δεν θα τελείωνα,ξεκίνησε βαθιά ρουφηχτά γλωσσόφιλα,εξαιρετικά μεγάλης διάρκειας,καιεγώ απο μέρους μου την αγκαλιαζα με το αριστερό και προσπαθούσα να τελειώσω με το δεξί!Καποια στιγμή ερχεται το τέλος,ενώ η υπηρεσία εκανε νόημα να βγεί από το δωμάτιο.Αρχισε μετά να με ρωτάει γιατί ηθελες το φιλί απο μενα για να τελειώσεις;...Της απαντάω ότι καποιες φορές χρειαζεται για να καυλώσεις.Ηθελα να της πώ οτι αν δεν ξέρεις απο προκαταρκτικα και απο συμεριφορά,δώσε κανα φιλί τουλάχιστον.Με κοιταζε στα μάτια συνέχεια οσο με ρώταγε αυτά και ειχε ενα βλέμμα πολυ παράξενο.Σου έβγαζε κάτι το τρελό,μίλαγε ψιθιριστά,και οταν μίλαγα ηθελε να μιλάω χαμηλόφωνα,και μου έκανε κατι σουτ...και τέτοια.Ειλικρινά με χάλασε.Φευγοντας μου λέει..Δεν σου πα κατι κακό...Της λέω οκ καληνυχτα.θελω να της δωσω αλλη μια ευκαιρία,αλλα πρέπει να πάω μετά απο καιρό για να μην με θυμάται,και λειτουρησει διαφορετικά σαν να μουν νεος πελάτης!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 24, 2013
Όνομα κοπέλας
Νταϊάνα
Υπηρεσίες
therion1985
Μέλος
Εγγραφή:
3 Δεκ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
5
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Ιουνίου, 2013
Έτσι ακριβώς όπως τα περιγράφεις είναι τα πράγματα...αυτό έχει συμβεί με την συγκεκριμένη κορασίδα και σε μένα και σε πολλούς άλλους φίλους μου που την έχουν τιμήσει
25 Ιουνίου, 2013
Μου φάνηκε σαν να εχει και ενα χαζό βλέμμα!Σαν να εχει ψυχολογικά προβληματα!Αλλες φορές σε σαλονάρισμα που την εχω δει,ηταν μια πολυ ευχάριστη γυναίκα που σε τραβαει να μπεις,και χτες το αντιθετο.Τι διαολο διχασμενη προσωπικοτητα εχει;Eγώ γνώρισα την αλλη μερια της;
25 Ιουνίου, 2013
Το θέμα χημείας το εξετάζει κανείς; Λάθος κίνηση να περνάς αν δε σου κάνει κλικ! Εκτός εάν είσαι σε αποστολή ξεφορτώματος οπότε ούτε καν ασχολείσαι με τέτοια ζητήματα. Κάποιους άλλους δεν τους άφηνε να βγουν απ'το δωμάτιο και δεν ήθελε να δουλέψει μετά....
(Updated: 26 Ιουνίου, 2013) 25 Ιουνίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Οχι δεν μου έκανε κλικ.Απλα πέρασα έτσι για την φήμη της!
26 Ιουνίου, 2013
Προβλημα στο στηθος εχει μαλλον δεν διαβασατετην κριτικι μουΧμμμ;
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5