Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 47 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
η επίσκεψη στον συγκεκριμένο οίκο πραγματοποιηθηκε χθες το απογευμα.αφου ειχα κάνει την βόλτα μου στην φυλής αποφασίσα να περάσω στην συγκεκριμένη κοπελα μιας και την είχα βάλει στόχο απ την προηγούμενη μερα.η ντιανα ειναι ενα ξανθο γκιλφ με κοντά μαλλιά σε στυλ αγορίστικο.εχει ενα σκουλαρίκι στον οφαλο της και παραπισια κιλά στην κοιλια της πράγμα το οποίο είναι φυσιολογικό για την ηλικία της.ξαχασα να αναφέρω ότι η καταγωγή της είναι απ την ρωσια.αφου έδωσα το 20ρικο στην μεσήλικη τσατσα περασα στο δωματιο το οποιο ειναι απεναντι απ την κουζινα του ιδρυματος.η καθαριοτητα κυμαίνεται στιν μέσο όρο της φυλης.εχει όλα τα απαρετητα κομφορ δυο παντοφλες τις οποιες δεν φορεσα και εχει τηλεόραση με εκπαιδευτικό προγραμμα.η ντιανα δεν αργησε να ερθει στο δωματιο φορουσε μαυρες δαντελωτες ζαρτιερες στα ποδια της και ενα μαύρο κορμακι.οταν κάθισε δίπλα μου στο κρεβατι γνωρειστικαμε και με ρώτησε πως ήθελα να αρχίσουμε.εγω της είπα με ακα πίπα μιας και ήμουν ήδη ατσαλωμενος.η πίπα της ηταν εξαιρετική τον επαιρνε με μαεστρια ολον μεχρι το λαρυγκι της μάλιστα μου εγλυφε με μανία τα αρχίδια μου και τα ρουφουσε ολα μεσα της.αν δεν της ελεγα να αλλάξουμε σταση ακομα εκει θα ειμασταν.αυτη με την σειρά της άνοιξε τα πόδια της και με διεταξε τα μπω μεσα της.εγω φυσικα δεν εχασα την ευκαιρια και την κάρφωσα με μανια.αυτη βογκούσε πολύ πειστικά ενώ το κρεβάτι πειστευα οτι θα σπασει καποια στιγμη.μετα την έστησα στα τέσσερα και γάμησα απ τον κώλο της.ο κώλος της είχε πολύ καλή αίσθηση ενω δεν ηταν σφιχτός δικαιολογημενα μιας και ειναι χρονια στο κουρπεντι.ξαφνικα μου έπεσε λόγω της κούρασης απ τις πολλες υποχρεωσεις που ειχα τις τελευταιες μερες.αφτη προσφερθηκε να μου ξαναπάρει πίπα για να μου ξανασηκωθεί.το επιθημητο αποτελεσμα δεν αρησε να ερθει.ετσι ειρθε απο επανω μου και κοπανιοταν σαν τρελη.μαλιστα σε κάποια στιγμή χοροπηδουσαμε πανω στο κρεβατι.πρωτη φορα βλεπω τοσο καλη συμμετοχη σε αυτη την σταση απο πουτάνα.αφου ειχε περάσει περίπου γύρω στο 15 λεπτο που βρισκομασταν στο δωματιο μου ειπε οτι πρεπω να τελειωσω.αυτη η κινηση της ηταν απαραδεχτη για την πειρα της μιας και θα επρεπε να γνωριζει οτι οταν χρησιμοποιει αυτην την εκφραση μια πουτανα τις περισσοτερες φορες ξενερωνει τον πελατη.ετσι και εγω αποφασεισα να βγαλω το προφ και να την παίξω για να τελειώσω ενω αυτή μου ρούφαγε με μανία τα αρχίδια μου.οταν τελείωσα πηγε να ρουφηξει τα χυσια μου μέσα στο στόμα της.αλλα εγω ευτηχως την σταματησα και δεν προλαβε να παρει πολλα μεσα στο στομα της.μαλιστα οταν σηκώθηκε δεν την ειδα να φτυνει τα ελαχιστα χυσια που ειχε στο στομα της παρα μονο πηρε ενα μωρομαντιλο και σκούπισε το στόμα της.εν κατακλειδι πειστευω οτι παρόλο που η ντιανα βρισκετα σε προχωρημενη ηλικια τιμαει τα λεφτα με τα παραπανω και εργαζεται με απίστευτο πάθος αλλα απ την αλλη πλευρα μπορει μερικες φορες να γινει επικινδυνη με την υγιεινη της..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 23, 2013
Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
J
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 user9009

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού