Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 123 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
αφου ειχα κανει την τσαρκα μου χθες το απογευμα αποφασεισα να περασω στην αντζελα στο δεξι οικο του 74.η αντζελα ειναι μια αδυνατη νεαρη κοπελα απ αλβανια με αδυνατο ωραιο σωμα και ωραιο κωλο μαυρα μαλλιά που φτανουν μεχρι τους ωμους της και με μετρια φατσα.επειδη ειχα ακουσει αρκετα καλα λογια για αυτην αποφασεισα να περασω.το δωματιο του οικηματος ηταν μικρο σαν κλουβι και τα σεντονια ειχαν πανω λεκέδες πιθανως απο φλοκια προηγούμενων συναγωνιστών οχι και το καλυτερο πραγμα για καποιον που προσεχει την υγιεινη του και την καθαριοτητα του.μετα απο κανενα 2λεπτο ηρθε και η αντζελα στο δωματιο αφου χαιρετηθηκαμε ηρθε απο επανω μου και αρχίσει να με φιλα σε ολο μου ο σωμα και να μου δινει γρηγορα δαγκωματακια στις θηλες μου.αυτο το σκηνικο ηταν αρκετα καυλωτικο για εμενα ετσι η στυση μου ειχε φτασει στο φουλ.αυτη πηρε την πρωτοβολια αμεσως και ανοιξε τα ποδια της και με διεταξε να μπω μεσα της.εγω δεν εχασα την ευκαιρία και μπηκα κατευθειαν μεσα της.στην αρχη την γαμαγα χαλαρα ενω στην συνεχεια πιο εντονα.αυτηνης η συμμμετοχη της ηταν αρκετα καλη με τις καταλληλες κραυγουλες και με τα δαγκωματακια στις πλατες μου.μετα της ειπα να στηθει στα τέσσερα.αυτη δεν έφερε καμια αντιρηση ετσι εγω την το καρφωσα στον κωλο.η εισοδος εγεινε πολυ ευκολα μαλιστα δεν ειχε βαλει κανενα τζελ.σε αυτην την σταση η απολαυση για εμενα ηταν μεγαλη ηταν απ τα καλυτερα πρωκτικα που εχω κανει με πουτανα.πολυ ωραια αισθηση να της το χώνεις στον κωλο της.αυτη απ τη μερια της η συμμετοχη της ηταν πολυ καλη με αληθοφανεις κραυγουλες και ουτε μια φορα να δυσναχετισει.το τελος με βρηκε σε αυτη στη σταση.δυστηχως δεν προλαβα να την απολαυσω αλλο απειδη ειμουν φορτωμενος απο πριν.αφου σηκωθηκε και με χαιρετησε μου ειπε οτι με περιμενει να ξαναπαω.εν κατακλειδι πειστευω οτι η αντζελα τιμαει το 20ρικο σεβεται τον πελατη της.τα μονο αρνητικα της συμφωνα με εμενα ειναι οτι σε καποια σημει εδειξε καποια σημει βιασυνης και η μετρια φατσα της...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 15, 2013
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
J
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιουνίου, 2013
Αυτο με τα φλοκια στο σεντόνι,ειναι τελικά κατι που δεν θα επρεπε να γραψω ούτε εγώ,ούτε εσύ!Το φόρουμ είναι ανοιχτό για όλους στο να διαβάζουν κριτικές, ακόμα και για αυτους που δεν εχουν account!Το σχόλιο αυτό είναι για να το καταλάβει μόνο αυτός που εχει την μύγα.Δεν ειναι πολλοί,είναι οντως ενας!Οποιος κατάλαβε καλώς!Οι υπόλοιποι αγνοήστε το σχόλιο.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1