Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 90 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
η επίσκεψη έγινε Πέμπτη μεσημέρι στις 13.15 , την Μόνικα την έχω πάρει δυο φορές πρίν αρχίσω να γράφω κριτικές όταν ακόμα αυτή δούλευε στο Ρεμούνδου 21
και οι δυο μου εμπειρίες μου μαζί της θα τις χαρακτήριζα μετριότατες...τώρα τελευταία επειδή άκουσα απο μέγιστους συναγωνιστές καλά λόγια γι αυτήν , αποφάσισα
να ξαναπεράσω μαζί της , έτσι καθάρισα την διάθεση μου και το μυαλό μου από κάθε είδος προκατάληψης και την επισκέφτηκα , Μόνικα 26 χρονών απο Λιθουανία λέει
ξανθιά τα μαλλιά πιασμένα πάνω κότσο , κοντά στο 1,76 κανονικών κιλών σώμα αλλά πλαδαρό κάπως ατσούμπαλο , κοιλίτσα και 2άρι στήθος , έχει ένα χαρακτηριστικό μεγάλο τατού χαμηλά
στη μέση καθώς και πίρσινγκ στο δεξί της φρύδι , την ώρα που πήγα δεν είχε καθόλου κίνηση , ο τσάτσος που δεν τον έχω ξαναδεί ευγενικός αλλά με έκοβε απο πάνω μέχρι
κάτω...πέρασα στο μεγαλύτερο δωμάτιο του οίκου αυτό που είναι στα αριστερά πριν την κουζίνα(τα δύο στο βάθος δεξιά πριν την κουζίνα είναι πολύ μικρά)πλύθηκα και την περίμενα
όρθιος γιατί ήθελα να την μπαλαμουτιάσω στα όρθια , έκανε κάτι σαν προσποίηση και με τράβηξε προς το κρεβάτι , περίμενε να ξαπλώσω , έβγαλε τα τακούνια της(χαμηλά γιατί έτσι κι
αλλιώς είναι ψηλή)και ξάπλωσε δίπλα μου , χαμογελώντας , άρχισε να μου τρίβει τις ρόγες μου , την έφερα από πάνω μου ώστε το σώμα της να είναι παράλληλα στο δικό μου , αρχισα να την φιλάω
στον λαιμό και στις ρόγες ενώ όταν πήγα να της βάλω χέρι στο μουνί έκλεισε τα πόδια της , επιχείρησα να την φιλήσω δεν τραβήχτηκε αλλά με φίλαγε με κλειστό στο στόμα και την άκρη
της γλώσσας της , ένιωσα σαν νεοσσός που με ταΐζει η μάνα μου ράμφος με ράμφος παρά ότι φιλάω ένα σέξι θηλυκό....με ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό , με καθάρισε με μαντιλάκι λίγο
άγαρμπα η αλήθεια είναι , άρχισε να μου γλύφει τα αρχίδια για αρκετή ώρα και μάλιστα καλά , μετά πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της , η πίπα της λίγο παραπάνω απο μέτρια(αλλά πολύ καλύτερη
σε σχέση με τις προηγούμενες μου εμπειρίες μου μαζί της)την σταμάτησα , την γύρισα(έστω και με δυσκολία γιατί είναι και ψηλή)ξάπλωσε μπρούμητα , πήγα να την γλύψω στο μουνί και έκανε
πώς ξαφνίστηκε , ακόμα πιο πολύ ξαφνιάστηκε όταν πήγα να της γλύψω την κωλοτρυπίδα της , μου λέει γλύψεις κώλο? και γέλαγε , μου λέει τώρα πούτσο στο μουνί , πέρασμα προφυλακτικού , πρώτη
στάση στα τέσσερα , καλή στάση σώματος αλλά κουράστηκε γρήγορα και ζήτησε από μόνη της να αλλάξουμε στάση , δεύτερη στάση ιεραποστολικό όπου άρχισε και κάποιους ψεύτικους αναστεναγμούς ,
δεν είχε κάποια συμμετοχή και αν και ήταν χαμογελαστή το σώμα της έδειχνε βαρεμάρα , σταμάτησα , έβγαλα το προφυλακτικό , ανέβηκα απο πάνω της και της έβαλα το πέος μου στο στόμα της , αυτή
έφτιαξε λίγο το μαξιλάρι που είχε στο στόμα της και άρχισε να με γλύφει , μετά απο λίγο τελείωσα στο στόμα της , σηκώθηκε τα έφτυσε στον νιπτήρα , πλύθηκε(πολύ θετικό ότι ο νιπτήρας έχει
ζεστό νερό)μου έδωσε ένα φιλί στο μάγουλο και έφυγε , δεν τρελάθηκα αλλά δεν τα έκλαψα τα λεφτά(έκλαψα λεφτά για την κλήση που πήρα για παράνομη στάθμευση)ψιλοκαλό ή μάλλον εντυπωσιακό κορμί
για μιά φορά καλή είναι , στο δωμάτιο έκατσα λίγο πάνω απο δέκα λεπτά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 13, 2013
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.996
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού