Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 76 10
Γενική βαθμολογία
 
4.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Επισκεψη στη Ραγια πριν μερικες μερες.Την κοπελα την ειχα ξαναδει στην περιοχη του Μυλου.Μιας και βρισκομουν σε φαση γενικοτερου κασκαντερισμου ειπα να περασω.Η Ραγια ειναι γυρω στο 1.60+,μαυρα μαλλια,ανυπαρκτο βυζι και ωραιο κωλο.Εδωσα το 25αρι στην τσατσω και περασα στα ενδοτερα.Μετα απο λιγο ηρθε η Ραγια,αμιλητη,ειπε ενα ξερο γεια και αρχισε ενα περιεργο πραγμα που μερικοι θεωρουνε ως χαδια.Πιο πολυ μου εμοιαζε με προσπαθεια να απλωσει φυλα σε λαχανοπιτα παρα με χαδια που θα με αναψουν.Τεσπα,βαζει καποτα και αρχιζει πιπετο.Ηταν αρκετα καλη.Αλλες φορες τον επαιρνε βαθεια και σταματησε το χερι την καταλληλη στιγμη ξεκινωντας να τον παιρνει μονο με το στομα.Ενω μου ηταν μισοσηκωμενη σταματαει και προσπαθει να ανεβει απο πανω.Δυσκολευτηκε πολυ και για να καταφερει να μπει σωστα μου τον εσφιξε με δυναμη πανω απο τα αρχιδια.ΕΛΕΟΣ.Τελικα μπηκε και η τυπισσα αρχισε να σφυροκοπιεται με δυναμη πανω μου.Επισης κατα διαστηματα απλωνε τα χερια για να συνεχισει το απλωμα των φυλων της λαχανοπιτας...εχμ σορυ...τα χαδια πανω στο πορνοστηθος μου.Επειδη ετσι δε γινοταν δουλεια την εστησα στα 4 να θαυμασω λιγο τον κωλο της.Ωραιος ηταν αλλα ειχε παρα πολλα τατουαζ και εφτιαχνα κατι περιεργα σεναρια στο μυαλο μου οσο γαμουσα και δυσκολευομουν να χυσω.
Οσο πηγαινα να τελειωσω αλλο τοσο αυτη αλλαζε τη σταση στο πισοκωλητο με αποτελεσμα το εργαλειο να μη μπαινει σωστα και να με κοβει.Με τα πολλα εχυσα.Ενα ακομα "γεια" απο μερους της και εξω.
Δεν αξιζε το 25αρι,ειναι ξεπετα και μου θυμισε παρα πολυ την περιοδο 07-08 οπου υπηρχαν πολλες τετοιες περιπτωσεις.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 06, 2013
Όνομα κοπέλας
Ράγια
Blastbeat208
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
201
Likes:
4.500
Πόντοι:
15.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού