Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η κριτική αναφέρεται για τον κάτω οίκο, όπως μπαίνεις στην είσοδο από Φωκαίας στο αριστερό σου χέρι.
Το όνομα της κοπέλας Μαρία και όπως μου είπε είναι από Ουκρανία.Η κοπέλα εμφανισιακά είναι του γούστου μου.Νεαρή, κοντή, με όμορφο πρόσωπο, ξανθό κοντό μαλλί, ωραίο μέτριο σε μέγεθος στήθος, καλό κωλαράκι και λίγη κοιλίτσα.
Το δωμάτιο ήταν καθαρό με τσόντα στην τηλεόραση.
Στο δωμάτιο ήρθε η Μαρία ορεξάτη και ξεκίνησε με κάποια φιλιά στο λαιμό, στο στήθος και στον πούτσο μου, ενώ εγώ χούφτωνα τις βυζάρες της με τις ρώγες της φουλ καυλωμένες.Μετά πήρε ένα μαντηλάκι και άρχισε να καθαρίζει τον πούτσο μου για να τον πάρει ακάποτα, αλλά εγώ τις είπα να μου φορέσει προφυλακτικό.Έτσι ξεκίνησε την πίπα, η οποία διήρκησε λίγη ώρα και δεν ήταν καθόλου βαθιά, ενώ πήρε και για λίγο τα αρχίδια μου στο στόμα της.Γενικά δεν μου άρεσε η πίπα της.Στο σεξ αλλάξαμε δυο στάσεις.Πρώτα για πολύ λίγο αυτή από πάνω και μετά ιεραποστολικό, όπου και τελείωσα.
Γενικά φαινόταν πως είχε διάθεση και συμμετοχή κατά τη διάρκεια της συνεύρεσης, η οποία κράτησε περίπου 10 λεπτά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 13, 2013
Όνομα κοπέλας
Μαρία
greeksexyboy
Μέλος
Εγγραφή:
11 Νοε 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
0
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού