Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Φωκαιας 24 στο λαβυρινθο ηταν η χριστινα LCD από αγαθουπολεως,φοβερο κορμι.Η χριστινα ειναι μια ξανθια mlf που χτες μου θυμισε μια αλλη φοβερη κοπελα για τους παλαιοτερους,την παμελα/σαμανθα,μια φοβερη ξανθια γυναικα,λεπτη με μεγαλο στηθος,και χυτο κορμι,η οποια αφησε εποχη στη φυλης.Τολμω να πω οτι αυτου του τυπου οι γυναικες,κτυπουν κατευθειαν στη καρδια μου,και οχι μονο,και εινα αδυνατον να τους αντισταθω

Παραδοξως και ενώ καθομουν στον καναπε,ανεβηκε πανω μου και με χαμουρεψε,με αποτελεσμα να δωσω το εικοσαρικο,και ας ειχα περασει πολύ μερια μαζι της στη διδυμου που την ειχα πετυχει μια φορα
Στο δωματιο ευτυχως μπαινοντας δεν τοποθετησε κατευθειαν το προφυλακτικο,αλλα ειχαμε καποιες ερωτικες περιπτυξεις,φιλια στο στηθος,τριψιμο του κορμιου της ,πανω στο δικο μου,και υποτυπωδη γλυψιμο των ορχεων μονο με τη γλωσσα,όχι με ολο το στομα της ,για αρκετη ωρα όμως.Στοματικο για λιγο,και κατοπιν από πανω,παλι για λιγο.Πριν αλλαξουμε σταση,όπως ξαπλωσε στο κρεβατι μπρουμητα,ηταν τοσο λαγνα η θεα του πισινου της ,ξαπλωμενη στο κρεβατι,που εχωσα όχι μονο τη γλωσσα μου,αλλα και το κεφαλι μου μεσα στο πισινο της,κατι που την ξαφνιασε ευχαριστα.Ιεραποστολικα στη συνεχεια για λιγα λεπτα,δεν συμμετειχε όμως ενεργα,αλλα δεν δυσανασχετησε τουλαχιστον και ας διηρκησε αυτή η σταση,και τελευταιο και καλυτερο,ορθιοι στον τοιχο,μπροστα στον καθρεφτη και πισωκολλητα
Αυτή η σταση οπτικα ηταν τοσο δυνατη σαν εικονα,που επισκιασε όλα τα υπολοιπα και τη σκεφτομουν για αρκετη ωρα μετα.Ευτυχως κρατησα αρκετα εκει,και ειχα τη δυνατοτητα να βλεπω το κορμι της,σε ολες τις εκφανσεις του.μεχρις οτου να ερθει το τελος.
Η σταση αυτή,σε συνδυασμο με το συντομο χωσιμο της γλωσσας μου αναμεσα στα συο λοφακια του πισινου της,ηταν τα δυο καλυτερα στοιχεια της συνευρεσης
Φευγοντας,και βλεποντας να κανει τα ιδια,σ ενα σαλονι ενα νεαρο,καταλαβα οτι η εισοδος στο δωματιο ειναι μονοδρομος,για οποιον προσεγγισει τοσο στενα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 13, 2013
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιουνίου, 2013
+1 απο μενα (3/4) παλιά αγαπημένο μου στανταράκι , την είχα πρωτοπάρει πρίν βάλει σιλικόνη πολλά χρόνια
πίσω όταν αχισε να δουλέυει Φυλής 54α που τώρα έχει κλέισει , αλλά μετά στο Αγαθουπόλεως κάναμε τα καλύτερα
γαμήσια στα στουντιακά δωματια του οίκου που και αυτός έχει κλείσει . τώρα πια δουλέυει σαν p/t για να καλύπτει
κανα κενό....
02 Αυγούστου, 2013
προετοιμάζω επίθεση αρχηγέ.
(Updated: 02 Αυγούστου, 2013) 02 Αυγούστου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν ειναι τοσο θερμη και φιλοτιμη οσο η τζουλια down,γι αυτο θελει λιγο προσοχη η καταθεση
Καλο ειναι να εχεις απο πριν διαθεση για σεξ
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3