Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 123 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η επίσκεψη έγινε για την ακρίβεια ξημερώματα Τρίτης 01:00 το πρωί.Ειχε προηγηθεί ήδη πολύ περπάτημα πρίν και έπρεπε κάπου να καταλήξω για να μην πάει τσάμπα η βενζίνη.
Μπήκα στο σαλόνι με φίλο,και αρχικά την ειδαμε και φύγαμε.Μετά το ξανασκέφτηκα οτι ήταν ευκαιρία να περάσω με την Αντζελα,μιας και έχω διαβάσει καλές κριτικές,και επέστρεψα πίσω.Τα δυο όμως δωμάτια ηταν πιασμένα και έπρεπε να περιμένω λίγο.Στο διάστημα αυτό πιάσαμε κουβέντα με την τσατσά για το τι ζώδιο ειμαι κλπ.Ξαναβγαίνει μετά η Αντζελα στο σαλόνι το οποίο αυτη την φορά ειχε 7 άτομα,τους κοιταξε με ενα ξινό ύφος και ξαναμπηκε μέσα.Ωχ σκεφτηκα μαλακία θα παιχτεί.Η τσατσα όμως με ενθαρυνε οτι έτσι κάνει οταν εχει τόσο κοσμο και ξέρει οτι θα την κάνουν όλοι.Ετσι λοιπόν εδωσα το 20αρικο καληνυχτησα το φίλο που ήταν μαζί μου,και περασα στο πρώτο δωμάτιο δεξιά.
Το δωμάτιο μικρό και συμπαθητικό,αλλά το σεντονι γεμάτο χυσο- σταγονίδια.Τακτοποίησα το μαξιλάρι σε συγκεκριμένη θέση και υπολόγισα πως θα βάλω το σώμα μου για να μην λερωθώ.
Ερχεται το μωρό μετά απο 5 λεπτάκια αναμονής με πολύ καλή διάθεση.Μέτριο αναστημα,κανονικά κιλά χωρίς περιττά λίποι,μαυρα μακριά μαλλια,καιμεγάλα βυζιά λίγο πεσμένα.Ειναι Αλβανίδα όπως μου πε,αλλά της πάει και για Ρουμάνα.Με ρωτάει σήμερα γιατι δεν ηρθες;Γιατί της λέω ηρθα χτές;Και μου λέει σε μπέρδεψα με εναν πελάτη μου που σου μοιάζει.Τεσπα..ξεκίνησε φιλιά, λαιμό, μάγουλο,στηθος,εγώ σφιχτές αγκαλιες και χουφτωμα απαλά σε κώλο και μουνί που γλιστράγαν απο την κρέμα που είχε βάλει πριν μπει στο δωμάτιο.Βάζει μετά προφυλαχτικό και κανει μια πίπα πολυ μέτρια για μένα.Δεν ειχε δόντι μεν, αλλά δεν ένιωθα ζεστο το στόμα της ωστε να με καυλώσει.Σαν αερόπιπα φάνηκε,αλλά γενικά δεν δίνω σημασία στις πιπες γιατι καμία δεν ξερει να κάνει καλή(Αλιόνα εξαιρεση).Μετά μου λέει θες στα 4?λέω πιο μετά,έλα λίγο απο πάνω πρώτα.Καυλα η γκόμενα ,ωραιες βυζάρες ,αν και λίγο ζαρωμένες, καιτις πιπίλαγα ενώ με ειχε καβαλήσει, και τα χέρια μου κράταγαν προσεχτικά την κωλάρα της .Της λέω πάμε στα 4,και μου τον βάζει κατευθειαν στον κώλο της.Της λέω δίνεις και κώλο;Kαι μου λέει πλάκα μου κάνεις;Σαν να μου λέει που ζεις εσυ;και οτι ολη η Φυλής το ξέρει.Φυσικά και εγώ το ξερα,αλλά το παιξα άσχετος.Μπηκα δύσκολα αρχικά,αλλά μετά γλίστραγε πανεύκολα,με μεγάλη ευκολία.Καθώς ημουν μεσα της έτριβα και το μουνάκι της παράλληλα,το οποίο σκέφτηκα να το γλυψω αλλά λέω αστο,γεμάτο κρέμα είναι.Δεν με άφησε πολυ ώρα στον κώλο,παρόλο που εγώ το εβαζα με προσοχή αργά αργά.Μου λέει ξανααλλάζουμε; και μου βάζει άλλο προφυλαχτικό και κάθεται για ιεραποστολικό.Εκεί έβαλα γκάζια και τελειώσα εκεί.Την ευχαρίστησα καιτης είπα θα τα ξαναπόυμε σύντομα.Καλό στανταράκι λοιπόν και αυτή!Κουλ Βγαινοντας μου λέει η τσατσά είδες δεν ενόχλησα.Την ρωτάω πόση ωρα ημουν; Moy λέει σχεδόν 9 λεπτά.Δεν το σχολίασα.Της ειπα απλά οτι πέρασα καλά και την καληνύχτησα.Αυτο ελειπε και να ενοχλουσε στα 9 λεπτά..χωρις να φτάσουμε τα 10.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 10, 2013
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
Υπηρεσίες
therion1985
Μέλος
Εγγραφή:
3 Δεκ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
5
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού