Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 121 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
η κριτικη του νεοσμυρνιωτη με εβαλαν σε σκεψεις για να επεισκεφθω σημερα την εβελινα.ετσι και εγεινε μολις ξυπνησα ντυθηκα πλυθηκα ξυρίστηκα και πηρα τον δρομο για την φυλης.μολις εφτασα στην περιοχη πηγα κατευθειαν στην οδο αγκυρας ευτηχως βρηκα πάρκινγκ κοντα στην οδο .οταν μπηκα μεσα στον οικο η μεσηλικη τσατσα μου παρουσιασε την εβελινα και τα προγραμματα που κανει δηλαδη φουλ χωρις ομως να δινει το κωλαρακι της.οταν βγηκε εξω η εβελινα απ το κουζινακι και την ειδα εμεινα μαλακας υπεροχο κορμακι με πεταχτο κωλαρακι πανεφορφη φατσουλα με γαλανα ματακια και με ενα τατου σε ενα απ τα δυο χερια της το οποιο ηταν κατι σαν ιστο αραχνης δεν το παρατηρησα καλα επειδη αυτο ηταν το λιγοτερο που με ενδιέφερε εκεινη την ωρα.οπως ηταν αναμενο εδωσα το 20ρικο στην ευγενικη υπηρεσια με τα γυαλάκια η οποια μαλιστα μου ηπε οτι ηταν μολις η δευτερη μερα της στην δουλεια.το δωματιο ηταν αρκετα φωτεινο πρωτότυπο για εναν οικο ανοχης.μετα απο κανενα 10λεπτο ηρθε και το εβελινακι στο δωματιο το οποιο κατευθειαν με άρχισε στα γλωσσοφιλα χωρις καν να βγαλει τα εσώρουχα της.το κοριτσι ξερει να φιλαει με ολη την γλωσσα.αυτο το σκηνικο κρατησε παραπανω απο 5λεπτο πρωτότυπο για μια ιεροδουλη στην φυλης.αφου η στυση μου ειχε φτασει στο φουλ την ξαπλωσα και αρχεισα και την γαμαγα ιεραποστολικα στην αρχη πιο αργα και τρυφερα και στην συνεχεια με πιο γρηγορους ρυθμους κατα τη διαρκεια αυτης της στασης εγω την φειλαγα τρυφερα στο λαιμουδακι της ενω αυτη με ειχε αγκαλιασει.μετα αυτη ηρθε απο επανω μου χωρις μαλιστα να της πω τιποτα αρχεισε και με γλωσσοφιλιαζε εντονα υπεροχη αισθηση ειχαν τα γλωσσοφιλα της.μολις αρχεισε να γαμιεται σε αυτην την σταση εμεινα εκπληκτος απ την συμμετοχη της η οποια ηταν εντονη ενω σε κποιες στιγμες με φιλουσε στο λαιμο μου μαλιστα καποια στιγμη πηγε να μου κανει πιπιλια αλλα ευτηχως την σταματησα.το τελος με βρήκε να την γαμάω στα 4 όπου ηταν σξετη καυλα να βλεπεις το κωλαρακι της να ειναι στημενο για να το γαμησεις...αφου τελειώσαμε σηκώθηκε σκουπειστηκε πλυθηκε το ιδιο εκανα και εγω ενω προτου φυγει αυτη απ το δωματιο μου εδωσε ενα πεταχτο γλωσσοφιλο και μου είπε οτι με περιμένει να ξαναπαω.
Υ.Γ ξεχασα να πω οτι προτου αρχεισω να την γαμαω μου πηρε ακαποτη πιπα η οποια ηταν παρα πολυ καλη με καραμελωμα αρχιδιών και τελειο γλειψειμο στο κεφαλακι.επισης σε ολες τις στασεις οι κραυγουλες της ηταν καυλιαρικες και αρκετα αληθοφανής.η υπηρεσια δεν ενοχλησε καθολου κατα τη διαρκεια της συνευρεσης παρολου που κρατησε παραπανω απο 15 λεπτα και το 9 το εβαλα στην ενφανιση της επειδη εχει αρκετα μικρο βυζακι..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 08, 2013
Όνομα κοπέλας
Εβελίνα
J
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Ιουνίου, 2013
Με εμένα δυστυχώς δεν ήταν τόσο εκδηλωτική! Την πήρα βέβαια και προς το σχόλασμα αλλά μάλλον εσύ μπορεί να ήσουν ο τύπος της!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1