Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 121 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η επίσκεψη έγινε σήμερα το πρωί στις 11.30 , μπαίνοντας στον οίκο η υπηρεσία μου είπε σήμερα έχουμε νέα κοπέλα , πρώτη της μέρα στη δουλειά , Εβελίνα 23 ετών από την Λιθουανία , ξανθιά με πράσινα ανοιχτόχρωμα μάτια , μετρίου αναστήματος κανονικών κιλών σώμα με μικρό στητό στήθος , δεν μιλάει καθόλου ελληνικά αλλά μιλάει πολύ καλά την αγγλική γλώσσα , στο δωμάτιο ήρθε χαμογελαστή και πολύ άνετη(λογικά έχει ξαναδουλέψει , αν όχι Αθήνα σίγουρα κάπου αλλού γιατί ήταν τελείως ξεψαρωμένη…)με χαιρέτησε με ρώτησε πως με λένε , εγώ ήμουν ξαπλωμένος ανάσκελα στο κρεβάτι , την ανέβασα από πάνω μου , άρχισε να με φιλάει στον λαιμό , όση ώρα το έκανε εγώ της έβγαλα το σουτιέν της και άρχισα να την φιλάω στο στήθος , της έβγαλα και το στρίνγκ της , τα σώματα μας ήταν παράλληλα , την έπιασα από τον λαιμό και αρχίσαμε να φιλιόμαστε , άρχισα να της βάζω δάχτυλο στο μουνάκι της το οποίο στην κυριολεξία μετά από κανά 2λέπτο έγινε μούσκεμα , με ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό , άρχισε να με γλύφει αρχικά στον αφαλό αλλά και στα πλευρά…μετά έκανε ένα σύντομο πέρασμα από τα αρχίδια μου και πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της , η πίπα της αρκετά καλή , την σταμάτησα και την έφερα να κάτσει ανάσκελα πάνω στο στήθος μου με το μουνάκι της φάτσα κάρτα στο στόμα μου , άρχισα να της γλύφω το μουνάκι της ενώ ταυτόχρονα της έβαζα και δάχτυλο , αυτή είχε πιάσει τον πούτσο μου και μου τον έπαιζε , μετά σηκώθηκα όρθιος μπροστά από το κρεβάτι , αυτή καθιστή σε αυτό άρχισε ξανά να μου παίρνει πίπα αυτή την φορά πια βαθιά και πιο υγρή , την σταμάτησα για να μην χύσω , μου πέρασε το προφυλακτικό και με ρώτησε πως θέλω , της απάντησα όπως θέλεις εσύ και αυτή στήθηκε στα τέσσερα τουρλώνοντας τον ωραίο κώλο της , μπήκα μέσα στο μουνάκι της και άρχισα να την γαμάω αρχικά αργά και σταθερά και στην συνέχεια με πιο γρήγορο ρυθμό , αυτή την είχε καταβρεί και έπαιζε την κλειτορίδα της , με ρώτησε αν θέλω να αλλάξουμε στάση από μόνη της αλλά της είπα ότι δεν είναι ανάγκη ,συνέχισα να την γαμάω κάνα 5λέπτο μέχρι που τελείωσα , σηκώθηκε πήρε χαρτί μου έβγαλε το προφυλακτικό και πήγε στον νιπτήρα και πλύθηκε , φόρεσε τα εσώρουχα της και με περίμενε να πλυθώ , μόλις πλύθηκα με πλησίασε μου έδωσε ένα πεταχτώ φιλί στα χείλη και μου ευχήθηκε καλή μέρα , το ίδιο έκανα και εγώ και πρόσθεσα και καλή δουλεία , χαμογέλασε και πήγε στον επόμενο πελάτη , στο δωμάτιο έκατσα 15 λεπτά γεμάτα , δεν βιάστηκε καθόλου , πρώτη μέρα στην δουλεία αλλά εμένα μου φάνηκε να ξέρει να πατά γερά στα πόδια της , ωραίο κορμί πιτσιρίκα δεκτική , σίγουρα κάποια στιγμή θα την ξανατιμήσω , βγαίνοντας η τσα τσα που με ξέρει λόγω ότι έχω περάσει σχεδόν με όλες τις κοπέλες που κατά καιρούς έχει δουλέψει μαζί τους σαν υπηρεσία με ρώτησε αγχωμένη πώς είναι η κοπέλα , της απάντησα αν είναι την πρώτη της μέρα έτσι και δεν χαλάσει στην συνέχεια θα έχει δουλεία , της είπα και ότι κατά την γνώμη μου έχει ξαναδουλέψει αλλά δεν ήξερε να μου απαντήσει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 07, 2013
Όνομα κοπέλας
Εβελίνα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.976
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού