Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 294 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
η επίσκεψη έγινε σήμερα το μεσημέρι στις 13.15 , η Ρίτα είναι Ρωσίδα γύρω στα 40 , κοντή με καστανά σκούρα μαλλιά ωραία μάτια , έχει τα πιασηματάκια της αρμονικά
μοιρασμένα και 2.5άρι πεσμένο στήθος , στο σαλόνι έκατσε δίπλα μου και με την βαριά προφορά της μου έλεγε ότι θα περάσω καλά μαζί της , τελικά ο συνδυασμός ακα
τελειωτικό και τα τσιμπουκόχειλά της με έπεισαν , πέρασα στο δωμάτιο πλύθηκα και ξάπλωσα στο κρεβάτι και την περίμενα , αν και δεν υπήρχε άλλος πελάτης έκανε αρκετή
ώρα για να έρθει , μόλις μπήκε μου είπε γεια σου μουρώ μου και έπιασε με το χέρι της κατευθείαν τον πούτσο μου , δεν έβγαλε ούτε εσώρουχα ούτε τακούνια , μου τον έπαιζε
δυνατά , τόσο δυνατά που νόμιζα ότι θα μου τον ξεριζώσει...με ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό , είπα όχι με σκούπισε με μαντιλάκι , τρεις τέσσερις αερορουφιξίες στον πούτσο
και μου λέει μουρώ μου είσαι έτοιμος , της ζήτησα 69 , ξάπλωσε μετά από λίγο μου λεέι φτάνει τώρα σέξ , πρώτη στάση ιεραποστολικό μιάς και μου είπε ότι δεν μπορεί απο πάνω ,
δεύτερη στάση στα τέσσερα , πήρε πολύ καλή στάση και άντεχε το δυνατό γαμήσι , όταν ένιωσα ότι πλησιάζει η ώρα να τελειώσω της είπα να τα πάρει στο στόμα , μου είπε να ξαπλώσω
, έβγαλε το προφυλακτικό και άρχισε να μου τον παίζει , της είπα να το ν πάρει πίπα και είπε όχι τώρα που βγάλαμε το προφυλακτικό , κάτι για αλλεργία μονολογούσε , με τα πολλά
άρχισε να με γλύφει αλλά όταν ένιωσε την πρώτη στάλα σπέρματος τραβήχτηκε και τον έπαιζε πρός το σώμα μου και με έκανε χάλια , αντί να χύσω στο στόμα της, έχυσα εμένα ΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελο
παράξενη συμπεριφορά για μίλφ....πάντως αν την δεις στο σαλόνι είναι επιλέξιμη....στο δωμάτιο έκατσα 12 λεπτά , δεν ξέρω να θα την ξαναπάρω...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 06, 2013
Όνομα κοπέλας
Ρίτα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.818
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιουνίου, 2013
κάτσε, στην αρχή σου πήρε πίπα χωρίς προφύλαξη, την γάμησες, κ μετά που το έβγαλες το προφυλακτικό αρνήθηκε να το γλύψει γιατί δεν είχε προφύλαξη?
Θα μας τρελάνει?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1