Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 14 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σημερινη επισκεψη στον οικο, με σκοπο να βρω κατι για να ξελαφρωσω το πλεοναζον σπερματικο υγρο....ΚατσικογάμηςΚατσικογάμης
τσατσα δεν εμφανιστηκε,μου αυτο-παρουσιαστηκε μια νεαρη μελαχροινη κοπελιτσα,με ομορφο προσωπακι,μαυρα μαλια,φουρουσε εσωρουχα κ αμεσως το βλεμμα μου καρφωθηκε στο νατουραλ βυζι της νουμερο 3,5 ρι,μπορει κ 4 αρακι...λογω του οτι εψαχνα κατι busty,αμεσως εδωσα το πορνο-εισητηριο των 30 αρων κ εισηλθα στο δωματιο διπλα ακριβως απο την πορτα....το δωματιο μυριζε την κλασσικη μυρωδια του μπουρδελου,ηταν σκοτεινο,με νεροχυτη,σαπουνι κ χαρτι υγειας,σεντονι καθαρο,ψιλο-κομπλε...μονο ενας καλογερος απουσιαζει για τα ρουχα,με αποτελεσμα να τα εναποθεσω σε μια λευκη πλαστικη καρεκλα...

Ισα-ισα προλαβα να γδυθω κ να φρεσκαρω την γενετησια περιοχη κ τσουπ ηρθε στο δωματιο η Μαρια...γδυθηκε,προσεξα τον μικρο της κωλο,γονατισε διπλα μου αμιλητη με κλειστα τα ποδια κ εφαρμοσε την περικαυλιδα για τσιμπουκι....τα ποδια τα κρατησε κλειστα,χωρις να μου δωσει προσβαση στο μουνακι της,της χαΐδευα τον κωλο,οσο αυτη ρουφηξε ατεχνα την τσαπου,προσφεροντας μια τυπικη,βαρετη,ολιγολεπτη πιπα....την εστησα ιεραποστολικα,οπου με αφησε να παιξω ελευθερα με τα χορταστικα της βυζομπαλα,εγλυψα κ κανα δυο φορες τις σκουροχρωμες ρωγες της,την καρφωσα σε διαφορα τεμπη,με βαθιες διεισδυσεις,ενω αυτη μου χαΐδευε ανεπαισθητα την πλατη...ακολουθησε πισωκολλητο,οπου εκει ανεβασα στροφες κ ολοκληρωσα,θωπευοντας τα κρεμασμενα-λογω βαρυτητας βυζια της....η Μαρια σε ολη την διαρκεια της συνουσιας ηταν/ειναι αμιλητη,φιλια δεν ειχαμε,μονο χουφτωματα απο μερους μουΣπασίκλαςΣπασίκλας...απλα μου στηθηκε με ανοιχτα τα ποδια κ γω σαν ακουραστος εργατης της ηδονης,παλινδρομουσα μεσα στον κολπο της...κρεμα στο μουνακι της δεν διεκρινα,ηταν γενικα καλη η αισθηση της διεισδυσης...ΚατσικογάμηςΚατσικογάμης
Οταν τελειωσαμε,μου ειπε οτι δουλευει μερα παρα μερα,απο το πρωΐ μεχρι τις 5 το πρωΐ....μου το ειπε ρομποτικα,οπως κ οτι θελει να ξαναπαω...Χμμμ;...ειναι κ οι μοναδικες κουβεντες που ακουσα απο το στομα της...αν θα ξαναπηγαινα,μονο κ μονο για τα βυζομπαλα της.....κατα τα αλλα ψιλο-κομοδινε φαση....παρκινγκ 9 γιατι ημουν πεζος...αλλιως ουτε κατα διανοια με αυτοκινητο στην Βυρωνος....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 06, 2013
Όνομα κοπέλας
Μαρία
dimmits
Τιμημένος
Εγγραφή:
2 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
3.094
Πόντοι:
7.305
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimy.m.

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Ιουνίου, 2013
Οποιαδηποτε κριτικη περιλαμβανει τις λεξεις 'βυζαρου', 'busty', 'βυζομπαλα' και ολα τα παραγωγα της, βαθμολογειται παντα θετικα \m/
Και ας σου βγηκε μαπα το καρπουζι Μεγάλο χαμόγελο
06 Ιουνίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δεν εχω λογο να διαφωνησω...μονο κ μονο να αρμεγω γαλακτερα,νεανικα βυζομπλα σαν διεστραμενος πορνογερος που ειμαι, μου φτανει...Γερο-μύστηςΓερο-μύστης
τα σεβη μου...Κουλ
07 Ιουνίου, 2013
"την καρφωσα σε διαφορα τεμπη"

Χμμμ;

Εκτός από τα γνωστά Τέμπη (την κοιλάδα που υπάρχει ανάμεσα στον Όλυμπο και την Όσσα), υπάρχουν και άλλα;
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3