Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Στην χθεσινοβραδινή mega τσάρκα με τον kervera είπαμε να μην φιτιλιάσουμε 50ρού αλλα 20αρικάκι

κάτι που εγώ προσωπικά κάνω μονο σε μεγάλες καύλες έτσι και εχθές είπαμε να φύγουν τα πολλά φλόκια

και διάλεξα την Μαρίνα που με κέρδισε από τα κανόνια και γενικά ότι ήταν αρκετά επικοινωνιακή στο σαλόνι

στην αρχή γιατί σιγά σιγά γινόταν λίγο ενοχλητική και προκλητική όπως το τελευταίο που μου είπε όταν πήγα μετά από αρκετή ώρα

ότι περίμενα να αλλάξει βάρδια αλλα ατύχησα

τέλος πάντων λέω δεν γαμιέται και δίνω το 20ρίκο και μπαίνω ελαχιστη αναμονή δεν είχε άλλον συνάδελφο και έρχεται άμεσος
μια μικρή περιγραφή της είναι ένα κοντοπούτανο με ωραίο σωματάκι και κωλαράκι μέτριο πρόσωπο με σγουρό μαλλί ενώ δυνατό τις σημείο είναι τα κανόνια της

κάποια μικρά προκαταρκτικά με γλιψιματάκια και φιλια στο στήθος

πέρασμα προφυλαχτικού για μια
πίπα μέτρια προς το αδιάφορη ευτυχώς που είχε ωραία θέση για ανασκαφές και χούφτωμα

πρώτη στάση στο sex ιεραποστολικό και όπως κοντούλα που είναι και ευκίνητη είχαμε κάποιες εναλλαγές στην στάση τον ποδιών της

και για τελείωμα στα τέσσερα που μετά από λίγα δυνατά και γρήγορα σφυροκοπήματα κατέθεσα με ωραία στάση και κόλο που σε εμπνέει για σκίσιμο ενώ την ώρα που τελείωνα και δεν είχαν πέραση 7-8 συνολικά από την ώρα που μπήκε μέσα μου λέει ότι πρέπει να τελειώνω

ευτυχώς που εκείνη την ώρα τελείωνα γιατί θα ξενέρωνα απίστευτα και γενικός όλη την ώρα μίλαγε λέγοντας διαφορες βλακείες

μια αδιάφορη για εμενα συνεύρεση που δεν υπάρχει περίπτωση να ξαναδοκιμάσω την συγκεκριμένη κοπέλα για εμένα αν δεν είναι κάποιος καυλωμένος βιζολάτρις δεν υπάρχει λόγος να δοκιμάσει την εν λόγο κοπέλα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 03, 2013
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Μέλος
Εγγραφή:
4 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
23
Πόντοι:
96
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού