Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 274 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
η επίσκεψη πραγματοποιηθηκε την προηγουμενη παρασκευη στην αντινα.οταν μπήκα στο σαλονι του οικηματος ο κυρ βασιλης μου παρουσιασε τα προγραμματα που κανει η κοπελα με τον δικο του ξεχωριστο τροπο δηλαδη απλο χωρις κατι εξτρα.τωρα οσο αφορα την εμφανιση της ειναι σχετικα ψηλη 16ο-165 με μακρια ξανθια μαλλια φατσα της σειρας και βυζια τορπιλες που ειναι αποτελεσμα χειρουργικης εμφανισης.επισης ξεχασω να πω οτι η σουφρα της ειναι σκετη καυλα οταν την βλεπεις στα 4.ετσι λοιπον αποφασεισα να δωσω το 20ρικο στην υπηρεσια μπας και εχει βελτιωθει απο τοτε που την ειχα παρει στην διδυμου αρχες φλεβαρη.το δωματιο του οικηματος ειναι αρκετα καθαρο σε σχεση με τον μεσο ορο της φυλης.οταν μπηκε η αντινα στο δωματιο με διετεξε να ξαπλωσω μιας και εγω ισα ισα που προλαβα να της δωσω ενα πεταχτο φιλακι στο μαγουλο δεν με αφησε να κανω κατι περισσοτερο.αυτη αρχισε να μου την παιζει για να μου σηκωθει αφου ειδε οτι μου σηκωθηκε μου φορεσε σκουφο χωρις κανενα ιχνος προκαταρκτικων.η πιπα της ηταν σχετικα καλη αλλα χωρις καραμελωμα αρχιδιων οταν της εκανα την σχετικη ερωτηση.η αντινα παραλληλα ειχε τοποθετησει το σωμα της στην καταλληλη θεση ετσι ωστε εγω να της βαζω δαχτυλο στο μουνακι της χωρις κανενα ιχνος διαμαρτυριας και να της
τριβω τους πλαστικους βυζους της οι οποιοι ηταν παρα πολυ σκληροι λες και ειχε βαλει πετρες μεσα στα βυζια της.μαλλον ο χειρουργος δεν θα ηταν ο καλυτεορος.η επομενη σταση που ακολουθησε ηταν ιεραποστολικο οπου εκει ενιωθα οτι γαμαγα ρομποτ με καμια συμμετοχη απο μερους της.το τελος με βρηκε σε πισωκολλητο οπου εκει τα πραγματα ηταν σαφως καλυτερα με αληθοφανεις κραυγουλες απο μερους της αλλα παλι μου αφησε μια γευση σε αυτην την σταση οτι μπορουσε καλυτερα.οταν τελειωσαμε μου ειπε οτι με περιμενει να παω ξανα.μαλλον λιγο δυσκολο το βλεπω αν δεν μαθω οτι εχει βελτιωσει την συμμτοχη της.ο ευγενικος τσατσος δεν ενοχλησε καθολου κατα τη διαρκεια της συνευρεσης...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 31, 2013
Όνομα κοπέλας
Αντίνα
Υπηρεσίες
J
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιουνίου, 2013
Χρήσιμη κριτική και αυτή του JK! Kαλά ο κ. Βασίλης άνετα θα παρουσίαζε το CIAO ANT1 έτσι όπως παρουσιάζει τα κορίτσια! Αλλά σαν κασσέτα ρε παιδί μου με το που βγαίνει από το κουζινάκι ή ό,τι είναι αυτό εκεί μέσα πίσω απ'την κουρτίνα. Πατάει το play και νομίζεις ότι βρίσκεσαι σε show του RTL (αξέχαστη εποχή...!). Άτυχος φίλε JK με την επιλογή της κοπέλας ε?
Αν περάσει λίγος καιρός θα "στρώσει" η σιλικόνη αν είναι φρέσκια, εκτός αν όντως δεν της έκαναν καλή δουλειά. Αλλά δεν έφταιγε αυτό όπως διαβάζω...Δείξτε λίγο επαγγελματισμό ρε κορίτσια να ξαναρχόμαστε, τι είν'αυτό το πράμα. Το 20άρικο δε σημαίνει απλά ανοίγω τα πόδια. Σημαίνει ότι πουλάω για λίγα λεπτά το υποκατάστατο του σεξ που δεν έχει κάποιος με την κοπέλα του. Για να δούμε.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1