Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
η επισκεψη πραγματοποιηθηκε χθες το απογευμα και η κριτικη αναφερεται στον πάνω οικο του 24.αφου ειχα κανει την τσαρκα μου στην φυλης και ειχα κανει ηδη δυο καταθεσεις αποφασεισα να ανεβω τα σκαλια και να μπω στο σαλονι του οικηματος ο οποιος πρεπει να ειναι ανακενεισμενος.μολις ανοιξα την πορτα αντεικρισα την ευτραφης τσατσα.αυτη με την σειρα της αρχιζε να μου μιλαει για το κοριτσι της βαρδιας και για το τι προγραμμα κανει δηλαδη απλο χωρις κατι εξτρα.αμεσωσ μετα εμφανιστηκε απ το κουζινακι το μαρινακι και αρχισε να μου μιλαει για να με κερδισει.σε αυτο το σημειο θελω να πω οτι ειναι αρκετα επικοινωνιακη.αυτο ειναι μεγαλο πλεονέκτημα της.οπως μου δηλωσε ειναι ελληνοσερβα 20αρα αν και πρεπει να ειναι 2-3 χρονια μεγαλυτερη.οσο αφορα την εμφανιση της ειναι αρκετα ελκυστικη.εχει ενα πιρσινγ στην μυτη της εχει σγουρα μαλια μαυρα κανονικο σώμα προς αδύνατο με ωραίο κωλαράκι και με 3 αρια βυζια που ειναι οτι πρεπει για παίξιμο στο γαμησι.αφου εδωσα το 50αρι στην υπηρεσια με περασε στο δωματιο το οποιο ειναι ευρύχωρο και καθαρο σχετικα με τον μεσο ορο της φυλης.το μονο του μειονεχτημα ειναι οτι πρεπει η φατσα του να βλεπει την αχαρνων και ακουγονται οι θόρυβοι των οχηματων οταν περνανε.σε αυτο το σημειο θελω να πω προτου προχωρήσω στην περιγραφη της πραξης οτι τα ρεστα μου τα εδωσε η τσατσα και οχι η μαρινα δηλαδη ουτε καν χτυπησε την πορτα πριν μπει μεσα.ευτηχως που φουρουσα μποξερακι και δεν ημουν τελειος γυμνος.οταν μπηκε η μαρινα μεσα στο δωματιο εγω ημουν ορθιος αυτη καθεισε στην ακρη του κρεβατιου και αρχισε να γλυφει το σωμα μου και να ρουφαει τις θηλες μου με παθος ενω παραλληλα ερεινε και πεταχτα φιλακια στον λαιμο μου.αυτο το θεαμα ηταν αρκετα καυλωτικο και αισθησιακο γιατι τα φιλια και τα χαδια της ηταν αρκετα αισθησιακα.μετα της εβγαλα το βρακακι της και αρχισα να της γλυφω το πεντακαθαρο μουνακι της για λιγο.η επομενη σταση που ακολουθησε ηταν 69.η συμμετοχη της σταση ηταν εξαιρετικη και η πιπα της ηταν θεσπαισια γιατί την γλωσσα την χρησιμοποιουσε παρα πολυ καλα με ιδιαιτερη εμφαση να μου γλείφειτο κεφαλακι και τον κορμο.οι επομενες στασεις που ακολουθησαν ηταν αυτη απο επανω που γαμιοταν σαν πορνοσταρ πισοκολητο και ιεραποστολικο οπου εκει με βρηκε το τελος μεσα στην αγκαλια της και στα γλυκα χαδια της.εν κατακλειδι πειστευω οτι βρηκα νεο στανταρακι επειδη συνδυάζει gfe φαση και pse.το μονο αρνητικο σημειο της πειστευω οτι ειναι μερικες φορες οι υπερβολικες της κραυγουλες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 31, 2013
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Υπηρεσίες
J
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Ιουνίου, 2013
στο 24 δεν υπάρχει κάτω οίκος...
έδωσες 50άρι? φαντάζομαι πήρες ρέστα.
01 Ιουνίου, 2013
δεν ξερω αν υπαρχει κατω οικος εγω στο πανω πηγα.ενοειται οτι πηρα ρεστα.την μαρινα την εχεις δει καπου αλου να δουλευει γιατι εγω πρωτη φορα την ειδα.
J
J_K
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2